fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-40%

Zion Labs T-5 60 kapsúl

Kombináciou správnej stravy a pravidelným cvičením rýchlo dosiahnete požadovaný efekt. Užívaním Zion Labs T-5 môžete dať konečne zbohom neúčinným diétam a opakovaným sklamaniam.

 

17.9029.90

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

ZION LABS T-5 60 KAPSÚL

Kombináciou správnej stravy a pravidelným cvičením rýchlo dosiahnete požadovaný efekt. Užívaním Zion Labs T-5 môžete dať konečne zbohom neúčinným diétam a opakovaným sklamaniam.

Spaľovače tukov sú doplnkami výživy, ktoré stimulujú odbúravanie tukov. Zion Labs T5 je špeciálne navrhnutá kombinácia uhľohydrátov, bielkovín, tukov a vlákniny a patrí medzi super spaľovače tukov, ktoré vás zároveň posilnia aj počas tréningu.

T5 od Zion Labs je využívaný najmä pre svoju schopnosť zefektívniť tréningový proces, optimalizovať spaľovanie tukov v tele a zvýšiť športovú výkonnosť a energiu.

Dávkovanie:

1-2 kapsule denne. Na začiatku užívania je odporúčaná 1 kapsula denne počas raňajok, neskôr môžete pri dobrej znášanlivosti užiť ešte jednu kapsulu pred poobednou fyzickou záťažou. Kapsule zapíjajte dostatočným množstvom nesladeného nealkoholického nápoja a dostatočný pitný režim dodržiavajte počas celej doby užívania T-5. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok obsahuje prísady, ktoré môžu byť zakázané niektorými športovými organizáciami. Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 21 rokov Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Nepoužívajte tento výrobok po dobu dlhšiu ako 2 mesiace. 

Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak užívate lieky antidepresíva, aspirín, nesteroidné protizápalové lieky alebo výrobky obsahujúce fenylefrín, efedrín, pseudoefedrín, fenyletylamín alebo iné stimulanty. Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak máte problémy so srdcom, pečeňou, obličkami alebo ochorenie štítnej žľazy, psychickými poruchami, ťažkosti s močením, cukrovku, vysoký krvný tlak. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zion Labs T-5 60 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top