fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-15%

Wxn Labs God Mode

Anabolizant God Mode funguje ako silná svalová pumpa, uľahčuje koncentráciu a sústredenie. Zvyšuje športovú výdrž a udržuje úroveň motivácie. Maximalizuje energiu pri cvičení a znižuje celkovú únavu a vyčerpanosť. Umožňuje tiež prekonať stagnáciu tréningu.

34.9040.90

Dostupnosť 5 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

WXN LABS GOD MODE

Anabolizant God Mode funguje ako silná svalová pumpa, uľahčuje koncentráciu a sústredenie.

Zvyšuje športovú výdrž a udržuje úroveň motivácie. Maximalizuje energiu pri cvičení a znižuje celkovú únavu a vyčerpanosť. Umožňuje tiež prekonať stagnáciu tréningu.

GOD MODE od WXN Labs je najpokročilejšia kombinácia zložiek, ktoré dodávajú veľkú silu počas tréningu. Anabolizant bol vytvorený na stimuláciu práce všetkých telesných systémov, ktoré sa premietajú do fyzického výkonu. To vám umožní maximálne efektívne trénovať.

Aké je zloženie God Mode a čo môžete od tohto doplnku očakávať?

V zložení fitness doplnku God Mode sa nachádza okrem iného:

Citrulline sa používa ako doplnok, ktorý znižuje úroveň únavy a bolesti svalov a zlepšuje vytrvalosť počas cvičenia. Táto látka tiež prispieva k tvorbe arginínu, čo vedie k tvorbe oxidu dusnatého (NO). NO ovplyvňuje tzv. svalovú hypertrofiu (svalová pumpa) vďaka svojej schopnosti rozširovať krvné cievy, a tým zvýšiť prietok krvi cez svaly.

Eria Jarensis pôsobí ako neuromodulátor v centrálnom nervovom systéme a poskytuje mnoho výhod pre kognitívne funkcie. Poskytuje účinky zlepšujúce náladu zvýšením hladiny dopamínu a nor-adrenalínu v tele. Dopamín je zodpovedný za zvýšenie pocitu pohody, a preto výťažok z Eria Jarensis poskytuje euforický účinok a zároveň znižuje úzkosť. Dopamín a noradrenalín sú tiež spojené so zvýšenou duševnou bdelosťou a koncentráciou.

Theacrine je kofeínový doplnok, je silnejší, ale nemá žiadne vedľajšie účinky kofeínu. Mentálne a fyzicky stimuluje, zvyšuje zameranie a koncentráciu, prináša pozitívnu náladu a ráno vás postaví na nohy. Jeho účinok trvá niekoľko hodín.

Arginín zbožňujú kulturisti v dôsledku rozširovania lúmenu krvných ciev a spôsobovania silnejšieho pocitu „svalovej pumpy“. Vďaka svojmu účinku na NO je agmatín veľmi populárny ako doplnok pred tréningom, a to ako sám o sebe, tak ako súčasť komplexnejších doplnkov, ako je varianta God.

Vaso6 je pokročilý oligomér vo forme botanického extraktu zo zeleného čaju, ktorý je špecificky charakterizovaný frakciami, ktoré významne zvyšujú produkciu oxidu dusnatého v tele.

Odporúčame začať s polovičnou dávkou. Zamerať sa aj na doplnenie kvalitných vitamínov a minerálov a pravidelný pitný režim.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Wxn Labs God Mode”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top