fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-13%

Weider PURE CREATINE 600 g

Predstavuje exkluzívny produkt s garantovanou čistotou, vyrobený v Nemecku pod ochrannou známkou Creapure ™.

25.9029.90

Dostupnosť 2 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Predstavuje exkluzívny produkt s garantovanou čistotou, vyrobený v Nemecku pod ochrannou známkou Creapure ™. K výrobe tohto kreatínu, sú použité suroviny tej najvyššej kvality a čistoty. Finálny produkt je HPLC testovaný na akékoľvek nežiaduce prímesi (vr. kreatinín, diacyndiamide, dihydrotriazin a sodík). Creapure ™ je ďalej tzv. mikronizovaný, to znamená, že má veľmi jemnú štruktúru kryštálov (prášok). Výsledkom je maximálna využiteľnosť, ktorá v kombinácii s prvotriednou kvalitou, zaisťuje vynikajúce výsledky. Význam kreatínu: ideálny prípravok na zlepšenie krátkodobého intenzívneho výkonu, prírastok svalovej hmoty a zvýšenie sily. Podporuje tvorbu ATP-hlavné pohonné látky vo svaloch.

balenie: 600g

zloženie: 100% kreatín monohydrát.

dávkovanie:

Naberaciu fáza:
Počas prvých 7 dní 3 dávky denne. Jedna dávka – 5g = čajová lyžička. Užívajte denne ráno na lačno, ihneď po tréningu a pred spaním. Po ukončení naberacej fázy je zjavný rýchly nárast energie a sily v dobe tréningu.

Udržiavacia fáza:
Táto fáza trvá 21 dní. užívajte 1 dávku denne. Užívajte v tréningový deň 5g ihneď po tréningu. V netréningový deň ho užite spolu s gainerom alebo pred spaním.

Pokiaľ chcete s užívaním kreatínu pokračovať aj po ukončení udržiavacej fázy, začnite opäť naberacej fázou pre zvýšenie hladiny kreatínu vo svaloch. Po ukončení druhej udržiavacej fázy doporučujeme nahradiť kreatín iným prípravkom, napr. HMB, Tribulus, ZMA.

Upozornenie:
Tento výrobok nie je vhodný pre deti, skladujte na chladnom a suchom mieste.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Weider PURE CREATINE 600 g”
Scroll to Top