fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-33%

Vemoherb Tribulus Terrestris Maxx 60 Kapsúl

Originálne bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzii!

19.9029.90

Dostupnosť 8 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

VEMOHERB TRIBULUS TERRESTRIS MAXX 60 KAPSÚL

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx = originálne bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzii!

Za vývojom tohto jedinečného produktu stojí viac ako dvadsať rokov skúseností vychádzajúcich nielen z najnovších dostupných vedeckých štúdií, ale aj z priamej praxe a dlhoročného využitie vo vrcholovom športe a farmáciu. V prípade, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100% istotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakčný zložky sú pravidelne testované na obsah bioaktívnych zložiek a to v rámci tých najuznávanejších nezávislých laboratórií v rámci EÚ.

Základ tvorí synergický trojcestná zmes štandardizovaných extraktov:

ZLOŽKA č.1: 200 mg = Originálne bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom prototribestinu, tribestinu a dioscín (synergický furostanolové saponíny).
ZLOŽKA č.2: 200 mg = Originálne bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov.
ZLOŽKA č.3: 225 mg = Originálne bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90% furostanolových a spirostanolových saponínov (synergický saponíny).

Jedna kapsula obsahuje: 625 mg štandardizovaných extraktov s obsahom stoviek bioaktívnych zložiek / 440 mg bioaktívnych zložiek s garantovaným percentuálnym obsahom = 240 mg protodioscínu (furostanolový saponín) + 200 mg synergických furostanolových a spirostanolových saponínov (prototribestin, tribestin, dioscín, diosgenin a ďalšie..)

Produkt je pravidelne testovaný na neprítomnosť hormónov a prohormone v akreditovanom laboratóriu.

ZLOŽKA č.1: Originálne bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom prototribestinu, tribestinu a dioscín (synergický furostanolové saponíny).

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálny a šetrné extrakcie na 60% celkového obsahu (POZOR – nezamieňať s celkovými saponíny!). Uvedný pomer extrakcie je úplne ideálne a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda len o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfekné vyvýženou kompozíciu produktu, kedy dochádza k zosilneniu účinku protodioscínu pomoci ďalších synergických zložiek (prototribestin, tribestin, dioscín a ďalšie..). Ďalej je optimalizovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%).

Originálne bulharský Tribulus, skutočná garancie účinku

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. Originálne bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo protodioscínu v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahšie. Pre bulharský Tribulus je tiež charakteristický obsah ďalších furostanolových saponínov, ktoré rastliny z iných častí sveta neobsahujú. Týmito saponíny sú najmä prototribestin, tribestin a dioscín.

Vemoherb Bulgarian Tribulus = všetko pod jednou strechou = od rastlinky zozbierané v správnu vegetačnú dobu, cez šetrnú extrakciu až po finálny produkt s vyváženým synergním pomerom furostanolových saponínov

Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, charakteristickým podnebím, skladbou pôdy a tiež obdobím zberu, ktorá prebieha v presne stanovenom vegetačnom období rastliny, kedy je obsah bioaktívnych zložiek najvyššej. Preto je tiež napr. Čínskej alebo indický tribulus využívaný na odlišné účely ako je diuretické pôsobenie atď. U týchto produktov nie je prirodzený vysoký obsah protodioscínu, prototribestinu, tribestinu a dioscín, ale sú zvyčajne uvádzajú iba celkové saponíny, pretože obsah týchto špecifických zložiek je veľmi nízky, alebo dokonca nulový.

Ako spoznám originálny bulharský Tribulus?

V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dva hlavné producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscín: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscín) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55% Protodioscín / Protogracilin). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálna technológia na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% čistého protodioscín.

ZLOŽKA č.2: Originálne bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Fenugreek extraktu je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálny a šetrné extrakcie na 60 % celkového obsahu.

Uvedný pomer extrakcie je opäť úplne ideálne a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda len o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfekné vyvýženou kompozíciu produktu, kedy dochádza k zosilneniu účinku protodioscínu pomoci ďalších synergických zložiek (diosgenin a ďalšie furostanolové saponíny).

ZLOŽKA č.3: Originálne bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90% furostanolových a spirostanolových saponínov (synergický saponíny)

Štandardizovaný extrakt z bulharského Tribula s 90% obsahom tzv. synergických furostanolových a spirostanolových saponínov. Medzi Tie najznámejšie charakteristické pre bulharský genotyp Tribula patria: prototribestin, tribestin, dioscín, diosgenin. Medzi ďalšie saponíny patrí protogracilin, yamogenín a ďalšie. Táto extrakčná zmes teda obsahuje jednotlivé saponíny v prirodzenom pomere, bez navyšovania obsahu protodioscínu. Hlavným účelom je výrazne umocniť účinok vyššie uvedených dvoch zložiek (synergický pôsobenie). Jedná sa o veľmi sofistikovanú zmes.

Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:

 • Maximálna možnú podporu tvorby testosterónu
 • Sexuálne libido
 • Maximálna posilnenie vitality
 • Maximálna posilnenie tréningových výsledkov

Hlavné benefity produktu:

 • Kupujete 100% originál
 • synergická umocnenie účinku protodioscínu
 • Doplnený o extrakt s celkovým obsahom furostanolových saponínov
 • Pravý bulharský Tribulus a pravý bulharský Fenugreek
 • Garancia kvality, čistoty a účinku

Odporúčané dávkovanie

 • Berte 1 kapsulu 2-3× denne

synergická kombinácia s Cordyceps: Pre superúčinný efekt je možné tento produkt kombinovať s extraktom z cordycepsu CS-4 (VemoHerb). Extrakty z týchto dvoch látok majú synergický vlastnosti.

Nutričné informácie

Počet dávok v balení: 1 kapsule 3 kapsule (1 dávka)
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 90 % celkových saponínov 225 mg 675 mg
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 60 % saponínu determinovaného ako protodioscín 200 mg 600 mg
Suchý štandardizovaný extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahom 60 % furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscín 200 mg 600 mg

Zloženie

 • 1 kapsula obsahuje: 225 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 90 % celkových saponínov, 200 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 60 % saponínu determinovaného ako protodioscín, 200 mg suchý štandardizovaný extrakt zo semien Trigonella foenum- graecum (Fenugreek) s obsahom 60 % furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscín, vegánska kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrín, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Informácie

 • Doplnok stravy
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú stravu.
 • Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí a priame slnko.

Výrobca: VEMO 99 Ltd, Shumen No 13,1309 Sofia, Bulgaria

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vemoherb Tribulus Terrestris Maxx 60 Kapsúl”
Scroll to Top