fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-14%

VemoHerb Tribulus Terrestris 150 g

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60 %), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka jeden z najsilnejších dostupných extraktov z obsahom protodioscínu na trhu.

25.9029.99

Dostupnosť 1 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

VEMOHERB BULGARIAN TRIBULUS INSTANT DRINK 30×5 G

 • bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu
 • prvý krát vo forme instantného nápoja
 • okamžite energizuje a aktivizuje
 • osviežujúca čučoriedková príchuť

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60 %), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka jeden z najsilnejších dostupných extraktov z obsahom protodioscínu na trhu. Štandardizovaný obsah protodioscínu je garanciou nízkeho obsahu ostatných, menej účinných saponínov ako je protogracilín a ďalšie. Rovnako je limitovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10 %) a tanínov (vždy pod 10 %).

Originálny bulharský Tribulus, skutočná garancia účinku

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. Originálny bulharský Tribulus obsahuje v sušine 40-60× vyššie množstvo protodioscínu ako Tribulusu z ostatných častí sveta.

V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dvaja hlavní výrobcovia ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscínu: VemoHerb Tribulus (60 % protodioscínu) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55 % protodioscínu/protogracilínu). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálnej technológie na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % čistého protodioscín.

POZOR – nikdy si nezamieňajte obsah čistého protodioscínu s obsahom celkových saponínov. Saponíny sú iba všeobecným pojmom, takže napr. aj 95 % extrakt s obsahom saponínov môže obsahovať len 1,5 % protodioscínu!

Odporúčané dávkovanie

 • obsah sáčku (5 g) rozmiešajte v 250 ml vody
 • užívajte 1-2 sáčky denne
 • neprekračujte odporúčanú dennú dávku

Doplňujúce informácie

 • Výživový doplnok so sladidlom. Neslúži ako náhrada pestrej stravy!
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 0-25 °C, mimo dosahu detí. Produkt je hygroskopický (ľahko viaže vzdušnú vlhkosť), môže dôjsť k zmene konzistencie prášku – nie je to chybou výrobku.
 • Produkt bol vyrobený v továrni, ktorá spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok, škrupinové plody, ryby, kôrovce a výrobky z nich.
 • Súčasná legislatíva EÚ nám neumožňuje podrobne popisovať všetky účinky tohto produktu.
Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VemoHerb Tribulus Terrestris 150 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top