fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-14%

VemoHerb Tribulus Terrestris 150 g

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60 %), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka jeden z najsilnejších dostupných extraktov z obsahom protodioscínu na trhu.

25.9029.99

Dostupnosť 1 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

VEMOHERB BULGARIAN TRIBULUS INSTANT DRINK 30×5 G

 • bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu
 • prvý krát vo forme instantného nápoja
 • okamžite energizuje a aktivizuje
 • osviežujúca čučoriedková príchuť

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60 %), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka jeden z najsilnejších dostupných extraktov z obsahom protodioscínu na trhu. Štandardizovaný obsah protodioscínu je garanciou nízkeho obsahu ostatných, menej účinných saponínov ako je protogracilín a ďalšie. Rovnako je limitovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10 %) a tanínov (vždy pod 10 %).

Originálny bulharský Tribulus, skutočná garancia účinku

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. Originálny bulharský Tribulus obsahuje v sušine 40-60× vyššie množstvo protodioscínu ako Tribulusu z ostatných častí sveta.

V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dvaja hlavní výrobcovia ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscínu: VemoHerb Tribulus (60 % protodioscínu) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55 % protodioscínu/protogracilínu). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálnej technológie na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % čistého protodioscín.

POZOR – nikdy si nezamieňajte obsah čistého protodioscínu s obsahom celkových saponínov. Saponíny sú iba všeobecným pojmom, takže napr. aj 95 % extrakt s obsahom saponínov môže obsahovať len 1,5 % protodioscínu!

Odporúčané dávkovanie

 • obsah sáčku (5 g) rozmiešajte v 250 ml vody
 • užívajte 1-2 sáčky denne
 • neprekračujte odporúčanú dennú dávku

Doplňujúce informácie

 • Výživový doplnok so sladidlom. Neslúži ako náhrada pestrej stravy!
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 0-25 °C, mimo dosahu detí. Produkt je hygroskopický (ľahko viaže vzdušnú vlhkosť), môže dôjsť k zmene konzistencie prášku – nie je to chybou výrobku.
 • Produkt bol vyrobený v továrni, ktorá spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok, škrupinové plody, ryby, kôrovce a výrobky z nich.
 • Súčasná legislatíva EÚ nám neumožňuje podrobne popisovať všetky účinky tohto produktu.
Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VemoHerb Tribulus Terrestris 150 g”
Scroll to Top