fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-42%

VemoHerb Muscle Kick 90 kapsúl

Produkt zameraný na prírastok svalovej hmoty, jej regeneráciu a udržanie.

24.9042.90

Dostupnosť 5 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

VEMOHERB MUSCLE KICK 90 KAPSÚL

Novinka z dielne VemoHerb je zameraná na prírastok svalovej hmoty, jej regeneráciu a udržanie. Obsahuje extrakt z Bulharského Tribulje, leuzey (beta-ekdysterón), extrakt z ginkga, l-arginín a extrakt z plodov čierneho korenia. Vďaka synergnímu pôsobenie týchto zložiek je Muscle Kick účinným produktom, ktorý možno odporučiť každému, kto chce efektívne podporiť svalový rast.

Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:

 • Tvorbu svalovej hmoty
 • Proteínovú syntézu
 • Hladinu testosterónu
 • Regeneráciu svalovej hmoty
 • Energiu počas tréningu
 • Celkovú fyzickú kondíciu

Bulgarian Tribulus
125 mg extraktu z rastliny Tribulus Terrestris pôvodom z Bulharska je garanciou skutočného účinku. Extrakt obsahuje 60 % furostanolového saponínu protodisocinu. Saponíny (z ktorých protodioscín z Bulharského Tribulje má najvyššiu účinok) sú látky súvisiace s produkciou hormónov, činnosťou nervovej sústavy a hormonálnou rovnováhou. Zatiaľ čo u mužov účinok saponíny súvisí s produkciou testosterónu, u žien ide o estrogén.

Leuzea carthamoides
Účinná zložka v extrakte leuzey je 95% beta-ekdysterón. Jeho účinok súvisí s proteínovou syntézou a prírastkom svalovej hmoty, ale aj s výdržou, celkovou fyzickou kondíciou a centrálnu nervovú sústavou. Beta-Ecdysteron sa preto odporúča užívať pri dlhších fyzických výkonoch ako podporu zaisťujúce fyzickú i psychickú stabilitu.

Ginkgo biloba
Extrakt z listov ginkga je cenený predovšetkým pre účinky súvisiace s prúdením krvi a kyslíka do mozgu, ale tiež do svalov. Výsledkom je zlepšenie fungovania a regenerácie. Ginkgo je tiež významným antioxidantomodstraňujúcim odpadové látky. Vďaka tomu má vplyv na regeneráciu. Podporuje aj činnosť metabolizmu.

L-arginín
Semi-esenciálna kyselina l-arginín je produkovaná v tele, avšak len v malej miere, preto je potrebné dopĺňať ju pri tréningu vo forme doplnkov kvôli takzvanej „svalovej pumpe“.
Vlastnosti arginínu súvisí s dusíkom, ktorý je kľúčovou súčasťou proteínovej syntézy. Je prekurzorom oxidu dusíka, ktorý je dôležitý pre vazodilatáciu a zásobovanie svalov krvou. Súvisí tiež s produkciou svalového rastového hormónu.

Extrakt z čierneho korenia
Niektoré štúdie naznačujú, že aktívna zložka čierneho korenia, Piperín (extrakt v doplnku Muscle Kick je štandardizovaný na 95 %), môže významne zvyšovať absorpciu ostatných látok.

Odporúčané dávkovanie

 • Berte 1 kapsulu denne 3 krát denne.
 • Výrobca uvádza 1-2 kapsule 3× denne.

Zloženie

 • 1 vegánska kapsula obsahuje: 150 mg L-arginín, 125 mg extrakt Tribulus Terrestris (nadzemné časti rastliny a plody) s obsahom 60 % furostanolového saponínu – determinovaného ako protodioscín, 125 mg maralí koreň (Leuzea carthamoides) (95 % beta-ekdysteronu), 80 mg extrakt z listov Ginkgo biloba (24 % ginkgoflavonových glykozidov), 5 mg extrakt z plodov čierneho korenia, zahusťovadlo maltodextrín, protispekavé látky fosforečnan vápenatý a stearan horečnatý.

Informácie

 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú stravu.
 • Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí a slnka.

Výrobca: VEMO 99 Ltd, Shumen No 13,1309 Sofia, Bulgaria

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VemoHerb Muscle Kick 90 kapsúl”
Scroll to Top