fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-25%

VemoHerb ECA | 90 kapsúl

 • Zmes termogénnych stimulátorov
 • Ideálny stechiometrický pomer
 • Urýchľuje spaľovanie tuku
 • Zvyšuje napumpovanosť svalov
 • Obsah balenia: 90 kapsúl ECA
 • Účinná látka: 10 mg ECA / kapsula
 • Dávkovanie: 1 kapsula denne

14.9019.99

Dostupnosť 3 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

VemoHerb ECA | 90 kapsúl 

Produkt ECA vyrábaný v spoločnosti VemoHerb je originálna kombinácia termogénnych stimulátorov v ideálnom stechiometrickom pomere 20 : 1 : 1 (kofeín : synefrín : salycin), preverená vrcholovými športovcami a atlétmi. Vyrobené a kontrolované v súlade s normami ISO9001 / HACCP. Produkt je vhodný predovšetkým pre športovcov v rámci špeciálnej výživy. Podporuje silnú predtréningovú stimuláciu a odbúravanie tuku.

Hlavným benefitom produktu VemoHerb ECA je originálny pomer účinných zložiek 20 : 1 : 1 , ktorý je zárukou silného synergického termogenného účinku. Ide o špeciálnu stechiometrickú kombináciu vychádzajúcu z dlhodobých poznatkov a štúdií. Napr. pri salycíne je veľmi dôležité dodržiavať tzv. “strop” (do 20 mg salycinu v jednorazovej dávke) pri spoločnom dávkovaní s ostatnými termogénnymi zložkami (kofeín, synefrín), kedy je žiaduci len termogénny účinok bez vedľajších účinkov, ktoré môžu viesť k výraznejším problémom. VemoHerb ECA obsahuje optimálny pomer účinných stimulátorov vrátane salycinu, vďaka ktorým je spaľovanie tukov efektívnejšie aj bezpečnejšie.

VemoHerb ECA je zameraný na silnú predtréningovú stimuláciu (výkon) a odbúravanie prebytočného tuku (rysovanie). Kombinácia kofeínu, synefrínu a salicínu v pomere 20 : 1 : 1 je preukázateľne jedným z najúčinnejších suplementov ovplyvňujúcich termogenézu, čistotu svalovej hmoty a viditeľné odbúranie tuku.
Bezvodný kofeín farmaceutickej kvality je excelentným stimulantom CNS, ktorý zvyšuje celkovú úroveň energie a maximalizuje kapacitu organizmu pre najvyššiu tréningovú intenzitu
Synefrín je charakterizovaný pre výraznú schopnosť interakcie s adrenoreceptormi a akceleráciu metabolizmu, následkom je stimulácia a odbúravanie prebytočného tuku
Salycin je prírodným prekurzorom kyseliny salycilovej, ktorý výrazne posilňuje účinok synefrínu a kofeínu

Balenie obsahuje 90 kapsúl ECA. Jedno balenie vydrží v závislosti od dávkovania približne tri mesiace. Odporúčaná dávka je 1 kapsula denne, ktorá sa zapije vodou. Dávkujte cca 20-30 minút pred začatím tréningovej jednotky. Zvýšené dávkovanie sa vo všeobecnosti neodporúča, pred úpravou dávkovania je potrebné poradiť sa s lekárom. Výrobca nezodpovedá za zdravotné komplikácie spôsobené nadmerným dávkovaním. Produkt sa neodporúča osobám mladším ako 21 rokov. Tento produkt odporúčame v rámci prevencie kombinovať s produktom HIMALAYA Liv. 52, ktorý podporuje správne fungovanie pečene.

Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu. Po prohormónovom cykle sa odporúča nasadenie PCT (post-cycle therapy) produktu; na našom eshope nájdete napríklad Swiss Pharmaceuticals Ultimate PCTPure Labs Clomadex alebo German Pharma Ultimate PCT.

Výhody produktu:

 • napomáha spaľovaniu tukov
 • podporuje predtréningovú stimuláciu
 • zvyšuje napumpovanosť svalov

Pre koho je produkt určený:

 • vrcholoví športovci a atléti
 • kulturisti v rysovacom cykle i mimo neho

Podobné produkty:

Tento produkt vám poskytne maximálny účinok iba ako súčasť dobre nastavenej a vyváženej stravy. Pri jeho používaní odporúčame zaradiť do stravy aminokyseliny (BCAA)proteíny a gainery.

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VemoHerb ECA | 90 kapsúl”
Scroll to Top