fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-14%

Umbrella Labs YK – 11 Liquid | 30 ml

YK 11 zadržiava v svalových bunkách follistatin (viac ako DHT – silný inhibítor myostatínu). YK 11 to robí prostredníctvom recptorů androgénov. Follistatin (známy tiež pod názvom aktivín-viažuci proteín) je autokrinný glykoproteín kódovaný FST génom, ktorý je produkovaný takmer vo všetkých tkanivách. Jeho primárnou funkciou v tele je bioneutralizácia členmi rodiny TGF-β proteínov, s osobitným zameraním na activin a parakrinných hormóny.

59.9069.90

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Použitie: na výskumné účely, skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote mimo dosahu detí.

Zloženie: v jednom ml: Hlavná zložka 10mg / ml 17,20) -17,20 -? [(1-methoxyethylidene) bis (oxy)] – 3-oxo-19-Norpregna-4,20-diene-21-carboxylic acid, methyl ester

Ostatné zložky:  stearan horečnatý, želatínové puzdro kapsule.

Japonskí vedci realizovali experiment na novom SARMs produktu pod názvom YK11, o ktorom sa hovorí, že je najsilnejší medzi všetkými.

– YK 11 sa viaže na androgénne receptory, ale selektívnym spôsobom, bez rizika negatívnych vedľajších účinkov ako je rast ochlpenia, rast prostaty a zvýšenie agresivity.

– YK 11 bol testovaný na svalových bunkách, ale nie na laboratórnych zvieratách.

– YK 11 zadržiava v svalových bunkách follistatin (viac ako DHT – silný inhibítor myostatínu). YK 11 to robí prostredníctvom recptorů androgenů.

Follistatin (známy tiež pod názvom aktivín-viažuci proteín) je autokrinný glykoproteín kódovaný FST génom, ktorý je produkovaný takmer vo všetkých tkanivách. Jeho primárnou funkciou v tele je bioneutralizácia členmi rodiny TGF-β proteínov, s osobitným zameraním na activin a parakrinných hormóny.

To, čo robí YK 11 tak výnimočným je jeho vlastnosť pôsobiť ako účinný inhibítor myostatínu. Ak je myostatínu v tele veľa, blokuje to rast a tvorbu svalovej hmoty, Blokovaním myostatínu môžete zvýšiť svoj genetický potenciál a tým budovať obrovské svaly.

S vekom produkcia Follistatinu v tele klesá, čím sa naopak zvyšujú nežiaduce účinky myostatínu. Myostatínu okrem toho, že brzdí rast svalovej hmoty, tiež regeneruje bunky v tukovom tkanive.

Aprotože telo začne na regeneráciu telesného tuku využívať vlastné endogénne proteíny a voľné aminokyseliny, nakoniec počet svalových vlákien s vekom výrazne a stále klesá. To je pravý dôvod, prečo sa ľudia v starobe stávajú “plní a obézny” (hromadí sa u nich tuk), a majú naopak nedostatok svalovej hmoty.

Liquid !!!

-ľahké a presné dávkovanie

-extrémně rýchla vstrebateľnosť

-nižšia toxicita pre pečeň

-až o 60% účinnejšie k pomerom na mg.

Pozitívne účinky:

– Výrazne zvyšuje rast svalovej hmoty a sily (blokovaním účinkov myostatínu)

-podporuje hyperplázii (rast nových svalových buniek) a aktívny hypertrofiu (zväčšovanie objemu svalových buniek).

– Má silné anabolické účinky (pri súčasnej androgénnej aktivity), užívanie YK 11 vedie k svalovej hyperpláziu (rastu nových svalových vlákien) a aktívny hypertrofiu (zväčšovanie objemu existujúcich svalových vlákien)

– Má silnú schopnosť udržať u športovcov vo forme s masívnou svalovou hmotou aj napriek tomu, že prestali športovať

– Výrazne zvyšuje výkonnosť, podporuje spaľovanie telesného tuku

Negatívne účinky:

– Pri primeranom dávkovaní je YK-11 úplne bezpečný a neškodný pre ľudský organizmus.

Odporúčané dávkovanie:

– Odporúčaná dávka je 5-10mg denne.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Umbrella Labs YK – 11 Liquid | 30 ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top