fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-14%

Umbrella Labs SARM Cardarine GW-501516 liquid | 30 ml

 

59.9069.90

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Umbrella Labs Cardarine GW-501516 liquid | 30 ml

GW-501516, známy tiež ako Kardarín alebo Endurobol, je selektívny androgénny modulátor receptora (SARM) navrhnutý špeciálne na spaľovanie tukov. Pre mnohých aktívnych športovcom je primárnym vytrvalostným doplnkom. Využívajú ho elitní atléti po celom svete. Skracuje čas potrebný na zotavenie. Je silne antikatabolický a zároveň urýchľuje spaľovanie tukov, čo znamená, že proces chudnutia nebude negatívne vplývať na budovanie svalovej hmoty. V tekutej forme je navyše extrémne rýchlo vstrebateľný. Tento liek bol vyvinutý v 90. rokoch pre prevenciu a liečbu tvorby nádorov v hrubom čreve, prostate a prsiach. Štúdia vykonaná začiatkom roku 2000 zistila, že GW-501516 a ďalšie PPAR sú schopní zastaviť metabolické poruchy, akými sú obezita a cukrovka.

GW-501516 patrí medzi najlepšie doplnky z hľadiska vytrvalosti, energie a celkového zvýšenia športového výkonu. Jeho zloženie stimuluje príjem glukózy a kostné svalové tkanivo. Jeho primárnym účinkom je však spaľovanie tukov. Na rozdiel od iných stimulantov pri ňom nehrozí tzv. „crash“ efekt. Je univerzálny, môže byť teda kombinovaný s akýmkoľvek iným produktom. Používajú ho profesionálni športovci od cyklistov po kulturistov. Tuk je následne spaľovaný oxidáciou mastných kyselín. Je to mechanizmus špeciálne navrhnutý na liečbu obezity, pretože jeho nástup je veľmi rýchly. GW má tiež schopnosť zvýšiť hladinu “dobrého” cholesterolu HDL a znížiť hladinu “zlého” cholesterolu LDL.

Balenie obsahuje 30 ml GW-501516 v tekutej forme. Jedno balenie vydrží v závislosti od dávkovania približne mesiac. Odporúčaná dĺžka cyklu je 12-14 týždňov. Začiatočníkom sa odporúča dávka o množstve 10-20 mg denne rozdelená na dve dávky (ráno a večer), ideálne však 45 minút pred tréningom.  Zvýšené dávkovanie sa vo všeobecnosti neodporúča, pred úpravou dávkovania je potrebné poradiť sa s lekárom. Výrobca nezodpovedá za zdravotné komplikácie spôsobené nadmerným dávkovaním. Produkt sa neodporúča osobám mladším ako 21 rokov. Tento produkt odporúčame v rámci prevencie kombinovať s produktom HIMALAYA Liv. 52, ktorý podporuje správne fungovanie pečene.

Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu. Po prohormónovom cykle sa odporúča nasadenie PCT (post-cycle therapy) produktu; na našom eshope nájdete napríklad Swiss Pharmaceuticals Ultimate PCTPure Labs Clomadex alebo German Pharma Ultimate PCT.

Výhody produktu:

  • progresívne spaľovanie tukov
  • výrazný antikatabolický účinok
  • zvyšuje hladinu pozitívneho cholesterolu
  • môže byť kombinovaný s inými produktami

Pre koho je produkt určený:

  • športovci hľadajúci prostriedok pre zvýšenie atletického výkonu
  • kulturisti v rysovacom cykle i mimo neho

Podobné produkty:

Tento produkt vám poskytne maximálny účinok iba ako súčasť dobre nastavenej a vyváženej stravy. Pri jeho používaní odporúčame zaradiť do stravy aminokyseliny (BCAA)proteíny a gainery.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Umbrella Labs SARM Cardarine GW-501516 liquid | 30 ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top