fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-23%

Wazz Sports Twisted 432g

Twisted Wazz Sports je jedinečný, energizujúci pwo na báze vysoko kvalitných surovín. Vzorec založený na komponentoch novej generácie: Dynamine, AstraGin. Produkt bohatý na stimulanty prostredníctvom mnohorakého pôsobenia dokáže poskytnúť jedinečné stimulačné výhody, ktoré umožňujú nielen intenzívny tréning, ale aj rozšírené vlastnosti aj po ukončení tréningu. Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

29.9038.99

Dostupnosť 4 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Twisted Wazz Sports je jedinečný, energizujúci pwo na báze vysoko kvalitných surovín. Vzorec založený na komponentoch novej generácie: Dynamine, AstraGin. Produkt bohatý na stimulanty prostredníctvom mnohorakého pôsobenia dokáže poskytnúť jedinečné stimulačné výhody, ktoré umožňujú nielen intenzívny tréning, ale aj rozšírené vlastnosti aj po ukončení tréningu. Neuveriteľná energia, zvýšená motivácia a značná svalová pumpa sú hlavnými znakmi najnovšieho cvičenia.

 

Tento doplnok vám umožní robiť dlhé a intenzívne cvičenia bez toho, aby ste sa cítili unavení. Vzhľadom na veľmi silný energizujúci účinok sa prípravok odporúča na použitie počas ranných tréningov, pretože výbušná dávka látky skutočne pôsobí na nohy. Twistedova akcia sa cíti dlho po tréningu, podporuje duševnú námahu v práci alebo v škole, takže káva alebo energia sa stáva zbytočnou. Ľudia, ktorí sú citliví na stimulanty, by sa mali vyvarovať pred tréningu večer.

 

Vitamín B6– je koenzýmom mnohých enzymatických zmien v tele vrátane transaminácie a dekarboxylácie aminokyselín. Mimoriadne dôležitá je jeho účasť na transformácii tryptofánu, ktorý produkuje serotonín a kyselinu nikotínovú. Je nevyhnutný v procese fosforylácie, ovplyvňuje glykogenézu a glykogenolýzu vo svaloch, hrá dôležitú úlohu pri imunitných a hematopoetických procesoch. Znižuje vylučovanie prolaktínu, čo má negatívny vplyv na libido mužov. Príznaky nedostatku pyridoxínu sú nešpecifické: kožné lézie, zápal sliznice jazyka a ústnej dutiny, záchvaty, mikrocytárna anémia, nepigmentovaná alebo megaloblastická, polyneuritída, depresia. Jeho nedostatok môže napomáhať rozvoj urolitiázy oxalátu. Pyridoxín sa dobre vstrebáva z gastrointestinálneho traktu.

Vitamín B12– je vitamín zodpovedný za správne fungovanie nervového systému, podieľa sa aj na metabolizme proteínov a tukov a prispieva k správnej hladine homocysteínu podporujúceho obehový systém. Stimuluje produkciu serotonínu – neurotransmiteru zodpovedného za dobrú náladu. Pôsobí tiež priamo na mozgové bunky a chráni ich pred toxínmi.

AstraGin – prírodný kompozit, ktorý sa skladá z frakcie rastlín Astragalus a Panax Notoginseng. Štúdie ukázali, že môže významne pomôcť a zlepšiť vstrebávanie mnohých základných živín. Väčšina absorpcie živín sa uskutočňuje v črevách. AstraGin má pozitívny vplyv na tieto špecializované molekuly, ktoré zvyšujú absorpciu mnohých živín. Táto nová prírodná zložka sa stáva stále populárnejšou v strave športovcov a účinne zvyšuje hladinu absorbovaných živín, ako sú aminokyseliny, vitamíny a proteíny.

 

Dynamín – molekulová štruktúra je podobná štruktúre axsonu (tiež známa ako TeaCrine®) a predpokladá sa, že sa správa v tele podobným, ale intenzívnejším spôsobom. Podobne ako akryl, aj metylliberín jasne zvyšuje energiu, náladu a koncentráciu aktiváciou receptorov dopamínu a ďalších kľúčových neurotransmiterov, inhibujúcich receptory adenozínu, to všetko bez zvýšenia tlaku.

L-Citrulín – podieľa sa na syntéze oxidu dusnatého (NO) a fosfokreatínu a metabolizmu kyslíka glukózy, čím sa zvyšuje príjem kyslíka, glukózy, aminokyselín a kreatínu a produkcia energie prostredníctvom svalových buniek. Znižuje koncentráciu kyseliny mliečnej a amoniaku vo svaloch, čím umožňuje telu rýchlejšie získavať energiu zvyšovaním hladiny kreatínfosfátu a resyntézy ATP. Citrulín malát je oveľa účinnejšia forma ako vysoké dávky arginínu, pretože je jeho prekurzorom. Pri rovnakej dávke ako je arginín účinnejší pri zvyšovaní jeho množstva v tele ako samotný arginín.

L-Norvalín – zvyšuje dostupnosť arginínu pre endotelovú syntézu NO (eNOS). Podporuje jeho premenu na citrulín a oxid dusnatý (NO). To ovplyvňuje: zlepšenie krvného obehu v krvnom obehu, inhibíciu agregácie krvných doštičiek, inhibíciu adhézie leukocytov na endotel, okysličovanie buniek a ich detoxikáciu. Kofeín Bezvodý má termogénny účinok a potláča chuť k jedlu v dôsledku zvýšenia produkcie adrenalínu a noradrenalínu. Bolo dokázané, že spôsobuje tvorbu takýchto neurotransmiterov ako dopamínu, acetylcholínu alebo dokonca serotonínu v centrálnom nervovom systéme, ktorý má stimulačný účinok a zvyšuje kognitívne funkcie. Celková aktivita kofeínu na tele vám umožňuje udržiavať efektívnosť tréningu a udržiavať pozitívnu náladu, napriek deficitu kalórií.

L-Taurín – ovplyvňuje zažívacie procesy, pomáha pri udržiavaní zdravého kardiovaskulárneho systému, eliminuje krvný tlak, odstraňuje toxíny, podporuje mentálne funkcie, zabraňuje starnutiu buniek. Je obzvlášť účinný pre kulturistov, zlepšuje svalovú výkonnosť, zvyšuje prekrvenie a stimuluje rast svalov. Vzhľadom na antikatabolický účinok zabraňuje použitiu svalov počas tréningu. Ľudské telo prirodzene produkuje aminokyseliny potrebné pre mnohé vitálne funkcie tela

 

Beta alanín – patrí medzi jednu z najlepších látok používaných v športe. Pozitívne ovplyvňuje zvýšenie hladiny karnosínu vo svaloch, ktorý je zodpovedný za udržiavanie acidobázickej rovnováhy. Zvýšením množstva látok môžu svaly dlhodobo pracovať na plný výkon. Produkt dokonale prispieva k výkonu dlhších a intenzívnejších tréningov v posilňovni. Ako viete, účinnosť cvičení určuje kvalitu a rýchlosť rastu svalov a prípravok dokonale spĺňa vyššie uvedené funkcie.

Bezvodý betaín – prispieva k zvýšeniu účinnosti a zlepšeniu nervového systému. Ďalšou výhodou, ktorá je spojená s použitím betaínu, je lepšia hydratácia buniek. Podobne ako glycín, betaín absorbuje vodu, keď je absorbovaný do bunky. Výsledkom je lepšia hydratácia organizmu a zvýšenie pocitu svalovej pumpy počas tréningu. Hlavným extracelulárnym transportérom trimetylglycínu v tele je transportér BGT-1. Okrem toho betaín stimuluje produkciu vazodilatátora – oxidu dusnatého. Všeobecne platí, že zložka poskytuje lepšie prekrvenie svalov a ich výživy.

Teobromín je látka, ktorá sa nachádza predovšetkým v kakaových bôboch, populárnom yerba mate, káve alebo čaji. Medzi jeho hlavné vlastnosti patrí diuretikum, znižovanie tlaku a termogénne vlastnosti, najmä v kombinácii s kofeínom a polyfenolmi. Táto látka stimuluje srdce a rozširuje krvné cievy, vďaka čomu má predpokladaný hypotenzívny účinok (avšak testy ešte neboli potvrdené).

dávkovanie: 1 odmerka 20 minút pred tréningom

Výrobca: wazz sport
Balenie: 30 dávok

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Wazz Sports Twisted 432g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top