fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-14%

Swiss Pharmaceuticals Testodrol 120 kapsúl

Produkt TESTODROL predstavuje komplexný formulár, ktorý zvyšuje testosterón v tele na maximum! Nemusíte sa báť nežiaducich estrogénových účinkov alebo zníženia výkonnosti po vysadení.

42.9049.90

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Swiss Pharmaceuticals Testodrol 120 kapsúl

 

Produkt TESTODROL predstavuje komplexný formulár, ktorý zvyšuje testosterón v tele na maximum! Nemusíte sa báť nežiaducich estrogénových účinkov alebo zníženia výkonnosti po vysadení.

 

Testosterón je v procese nárastu svalovej hmoty a sily jedným z najdôležitejších hormónov. Svalom dodáva plnosť, hustotu a taktiež redukuje množstvo telesného tuku. Pokiaľ máte hladiny tohto hormónu nízke, odrazí sa to aj na kvalite svalstva. A to nehovoríme o zníženej schopnosti trénovať tvrdo a často. Hladina testosterónu má u mužov tendenciu klesať už po tridsiatom roku života. Čím sme starší, hladiny sa ešte viac znižujú. Nedostatok tohto hormónu neovplyvňuje len športový výkon, ale aj bežné životné situácie. Jeho absencia sa prejavuje podráždenosťou, pomalou regeneráciou a taktiež neschopnosťou v sexuálnej oblasti.

 

V mladšom veku, od puberty do 30 roku je produkcia testosterónu na vrchole. Niekto tvrdí, že hladina je dostatočne vysoká a netreba ju zvyšovať. No keď si celú túto situáciu rozoberieme, zistíme, že pokiaľ máme prirodzenú hladinu testosterónu skutočne vysokú a ešte ju zvýšime, riskovať môžeme jediné, a to prudký nárast svalovej hmoty a sily. Preto odporúčame testosterónom sa zaoberať v každom veku.

Prečo práve TESTODROL?

TESODROL je produkt z dielne firmy SWISS PHARMACEUTICALS a predstavuje komplexný produkt starostlivosti o prirodzenú sekréciu testosterónu. Je vyrobený z tých najsilnejších zložiek, ktoré už roky pomáhajú hladinu testosterónu zvyšovať. Žiadna veda, žiadny zázrak, len použitie tých najkvalitnejších surovín, ktoré sú namiešané vo vedecky presnom pomere.

TESTODROL je tvorený tromi základnými skupinami zložiek:

  • Komplex aktivácie testosterónu
  • Antiestrogénny komplex
  • Komplex anabolickej aktivácie

VHODNÝ AJ DO PCT!!!!

Doporučené dávkovanie

Pre začiatočníkov 3  kapsule  denne , pre pokročilých 4 kapsule denne

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Swiss Pharmaceuticals Testodrol 120 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top