fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-20%

Swiss Pharmaceuticals Nightmare 50 kapsúl

Nightmare je účinný intenzívny regeneračný prípravok, ktorý rieši problémy so zaspávaním a poskytuje hlboký spánok bez prebudenia počas noci. Prípravok zlepšuje náladu, zvyšuje účinnosť počas dňa a predchádza poruchám nálady. Nightmare je účinná zbraň v boji proti symptómom nespavosti! Poruchy normálneho rytmu sú schopné účinne sťažiť váš život.

39.9049.90

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Swiss Pharmaceuticals Nightmare 50 kapsúl

Nightmare je účinný intenzívny regeneračný prípravok, ktorý rieši problémy so zaspávaním a poskytuje hlboký spánok bez prebudenia počas noci. Prípravok zlepšuje náladu, zvyšuje účinnosť počas dňa a predchádza poruchám nálady. Nightmare je účinná zbraň v boji proti symptómom nespavosti! Poruchy normálneho rytmu sú schopné účinne sťažiť váš život. Nepokojný spánok má vplyv na vašu náladu čo má za následok neustále prepracovanie a zníženú účinnosť počas dňa. Takže ak máte problémy so spánkom – rozhodne siahnite po tomto produkte.

Phenibut – je fenylovej derivát GABA, ktorý je hlavným neurotransmiterom v tele a reguluje excitabilite neurónov centrálneho nervového systému. Ľahko preniká hematoencefalickou bariérou, a preto je jeho pôsobenie v ľudským telom veľmi rýchlo pociťované. V Rusku je registrovaný ako prípravok používaný v boji proti úzkosti, depresii a nespavosti, zatiaľ čo v Spojených štátoch a západnej Európe má štatút doplnku stravy. Fenibut má nootropické vlastnosti, ktoré majú vplyv na zlepšenie pamäti a koncentrácie. Je to tiež vynikajúci prostriedok na boj s príznakmi únavy počas dlhých hodín práce a štúdia – s bolesťami hlavy, pocitom ťažkosti v hlave, podráždenosti a emočné nestabilitou. Bolo tiež preukázané, že Phenibut zvyšuje hladinu dopamínu v mozgu, čo môže viesť k zlepšeniu nálady a na zvýšenie libida. Výsledky štúdie naznačujú, že Phenibut výrazne zlepšuje funkciu mozgu, čo vedie k normalizácii metabolizmu mozgového tkaniva a tiež k modulácii prietoku krvi v centrálnom nervovom systéme. Phenibut teda zvyšuje účinnosť ľudskej mysle, čo má vplyv na zlepšenie kognitívnych funkcií.

Gaba – existuje ako organická chemická zlúčenina zo skupiny aminokyselín, ktorá pôsobí ako hlavný neurotransmiter s inhibičné aktivitou v celom nervovom systéme. Ovplyvňuje nielen budovanie svalov, ale tiež uľahčuje zaspávanie, uvoľňuje úzkosť a upokojuje. GABA pôsobí na nervový systém, zvyšuje prah excitability nervových buniek a obmedzuje tak ich citlivosť na podnety. GABA spôsobuje relaxáciu, upokojenie – vďaka zvýšenému uvoľňovanie endorfínov – celkové zlepšenie pohody a lepšiu náladu.

Mucuna pruriens – liečivá rastlina; jijiž semená obsahujú levodopu, ktorá je priamym predchodcom dopamínu a účinným liekom pri liečbe Parkinsonovej choroby. Ovplyvňuje zlepšenie pohody a zvýšenú aktivitu, čo vedie k zvýšenej kapacite cvičenia a sexuálnu funkciu. Účinne zvyšuje možnosti syntézy dopamínu. Tento ohromujúci neurotransmiter je mimoriadne dôležitým prvkom pre správne fungovanie nervového systému a toku nervových signálov. Nedostatok dopamínu bol preukázaný u ľudí s diagnostikovanou Parkinsonovou chorobou, najmä v oblastiach mozgu zodpovedných za jeho motorickú funkciu. Nízka hladina tohto neurotransmiteru sa môže prejaviť nástupom straty pamäti, problémy s dosiahnutím plnej koncentrácie a často tiež ovplyvňujúce staršie osoby.

5-HTP – je prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá sa získava zo semien západnej africkej rastliny Griffonia simplicifolia. Človek má schopnosť ju sám produkovať z L-tryptofánu – aminokyseliny, ktorá sa nachádza v produktoch obsahujúcich proteíny, aj keď konzumácia tejto aminokyseliny v tele neposkytuje neustály rast 5-HTP. V praxi pôsobí 5-hydroxytryptofan ako prekurzor serotonínu (5 HT), ktorý premieňa – zvyšuje hladinu tohto veľmi dôležitého hormónu – neurotransmiter, ktorý hrá obrovskú úlohu v mnohých ľudských životných funkciách. 5-HTP, užívaný orálne, rýchlo vstupuje do krvného riečišťa a jeho vstrebateľnosť je viac ako 70%. Za krátky čas prekoná “hematoencefalickú” bariéru a začne svoju činnosť. Stojí za zmienku, že rozsah jeho použitia je obrovský. 5-HTP ako doplnok stravy pomáha pri prísnej diéte, kedy hladina serotonínu významne klesá. 5-HTP funguje efektívne ako tzv. “Blokátor” chuti do jedla a pomáha pri zvládnutí ťažkého hladu počas prísne diéty.

Picamilon – je zlúčenina s nootropními vlastnosťami. Účinná zložka pikamilonu sa stáva z účinných látok, z ktorých prvá je GABA a druhou je niacín. Pikamilon prechádza hematoencefalickou bariérou. Používa sa hlavne k zníženiu úzkosti a tiež k zvýšeniu účinnosti tela. Pikamilon má nootropické vlastnosti. Štúdie ukázali, že vzťah je mimoriadne účinný pri zvyšovaní rýchlosti učenia a posilňuje pamäť. Valerian, je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako sa vysporiadať so stresom a vysokým nervovým napätím. To vám umožní upokojiť sa, znižuje úzkosť a veľkú nervozitu. Okrem toho uľahčuje zaspávanie a zaručuje pokojný spánok po celú noc. Valerian vďačí za svoju aktivitu rade účinných látok, ako je valeranone, valerenal, estery kyseliny izopentánová alebo flavonoidy. Niektoré z týchto zložiek vám umožňujú aktivovať receptory GABA, vďaka ktorým sa mozog rýchlo odpojí od zbytočných a stresových podnetov.

Sulbutiamine – je derivát známeho vitamínu B1 (tiamín). Je to organická chemická zlúčenina, ktorá prekvapivo efektívne preniká do nervového systému. Je dôležitý pre normalizáciu procesov prebiehajúcich v nervovom systéme – eliminuje úzkosti, zlepšuje kvalitu kontaktov s prostredím, obmedzuje pocity, ako je hanba, plachosť, nedostatok sebaúcty alebo strach z iných ľudí. Široko sa používa na liečbu asténia alebo sexuálneho pôvodu v psychike. Vďaka nootropním vlastnostiam výrazne ovplyvňuje zlepšenie pamäti a koncentrácie, zlepšuje účinnosť a vytrvalosť celého tela pre fyzické i duševné úsilie.

Melatonín – je organická chemická zlúčenina – derivát tryptofánu, ktorý v ľudskom tele pôsobí ako “spánkový hormón”. Vytvára sa v epifýze, konkrétnejšie v špeciálnych bunkách zvaných pinealocyty. Melatonín je trochu spriaznený s iným dôležitým neurohormónov – serotonínom. V priebehu niekoľkých chemických reakcií sa serotonín mení v prípade potreby na melatonín. Melatonín možno tiež použiť pre prácu na smeny – keď potrebujete ísť spať v neobvyklých hodinách, alebo keď sú “hodiny presunuté” v prípade javu Jet Lag. Melatonín je silný antioxidant – znižuje oxidačný stres a bráni tak bunkovým extrakcím. To je nesmierne dôležité pre nervový systém, kde sa vyskytuje v najväčšom množstve – zabraňuje poškodeniu neurónov a zastavuje neurodegeneratívne ochorenia. Použitie melatonínu nemá žiadne vedľajšie účinky. Piperín 95% – aktívna zložka čierneho korenia, termogénny. Môže zvýšiť prívod krvi do tkanív zažívacieho traktu, čo vedie k lepšej stráviteľnosti zložiek potravín. Výrazne zlepšuje asimiláciu mnohých aktívnych zložiek doplnkov.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Vezmite 1 kapsulu s 250 ml studenej vody 45 minút pred spaním. Začnite s 1 kapsulou. Maximálna dávka, ktorú treba vziať, sú 2 kapsuly. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Swiss Pharmaceuticals Nightmare 50 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top