fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-18%

Swiss Pharmaceuticals Eca Extreme 60 kapsúl

EPH extract – Extrakt EPH sa získava z rastliny “ephedra Sinice”. Extrakt z Efedry sa používa v tradičnej čínskej medicíne po tisíce rokov ako bylinný liek na astmu, sennú nádchu a prechladnutie. V tradičnej čínskej medicíne (TCM) obsahuje hlavné extrakt z Efedry pseudoefedrín. To isté platí pre iné rastlinné produkty obsahujúce výťažky z čeľade ephedra. Extrakt účinnej látky Efedry je často používaný ako stimulant, látka potláčajúcich chuť k jedlu.

44.9054.90

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Swiss Pharmaceuticals Eca Extreme 60 kapsúl

EPH extract – Extrakt EPH sa získava z rastliny “ephedra Sinice”. Extrakt z Efedry sa používa v tradičnej čínskej medicíne po tisíce rokov ako bylinný liek na astmu, sennú nádchu a prechladnutie. V tradičnej čínskej medicíne (TCM) obsahuje hlavné extrakt z Efedry pseudoefedrín. To isté platí pre iné rastlinné produkty obsahujúce výťažky z čeľade ephedra. Extrakt účinnej látky Efedry je často používaný ako stimulant, látka potláčajúcich chuť k jedlu. V lekárstve tiež používaná na liečbu hypotenzie. Efedrín je alkaloid získaný z rastlín obsahujúcich extrakt Efedry. Okrem toho je extrakt Efedry alebo efedrín v bežných OTC liekoch veľmi bežný.

Coffein – Káva obsahuje stovky účinných látok, ktoré čiastočne eliminujú pozitívny účinok kofeínu. Poskytuje účinok zlepšeného výkonu. Optimálne dávkovanie čistého kofeínu môže mať za následok významné zvýšenie výkonu, úľavu od bolesti a prejavy svalovej horúčky. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, zostruje vnímanie, koncentráciu, mentálny zameranie a urýchľuje metabolizmus. Pri dostatočnom dávkovaní má močopudný účinok! Kofeín blokuje receptory adenozínu v mozgovom tkanive, čo zase znižuje aktivitu nervového systému. Nervové bunky však zostávajú plne funkčné. Molekuly cAMP sú v tele poslami adrenalínu. Kofeín blokuje enzým zodpovedný za rozklad týchto molekúl v bunkách. Účinok adrenalínu je preto trvácnejšie a oveľa silnejší. Kofeín zvyšuje mobilitu vápnika v kostrových svalových bunkách, takže svalová kontrakcia získava silu!

Aspirín – aspirín je látka proti bolesti. Keď je aspirín používa ako súčasť zloženia ECA, zabraňuje znižovaniu hladín norepinefrínu. Inými slovami, pomáha udržiavať stimulačné účinky, ktoré extrakt kofeínu a Efedry vytvára. Dlhodobé užívanie aspirínu, a to aj v malých dávkach, bolo spojené so zvýšeným rizikom krvácania v gastrointestinálnom trakte.

DMaa – DMaa (1,3-dimethylamylamine) je derivát, ktorý sa predáva v pred-tréningových produktoch a produktoch na chudnutie, z ktorých mnohé sa predávajú ako doplnky výživy. DMAA nie je len diétne zložka, je to tiež silný posilňovač a energizátor.

Synephrine – Princíp fungovania Synefrínu – telo začne produkovať viac tepla, takže začne spotrebovávať viac energie z tukov. 1. Synefrín je ako doplnok stravy určený k podpore spaľovania kalórií. 2. Synefrin tiež pomáha čistiť krv a bolo zistené, že rozpúšťa obličkové kamene. 3. Synefrín je stimulant, podobný kofeínu. 4. Má sa za to, že synefrín spôsobuje potlačenie chuti do jedla a zvýšenie metabolickej rýchlosti a kalorického výdaja.

Bioperine – Bioperine je patentovaný extrakt získaný z ovocia čierneho korenia štandardizovaného minimálne na 95% piperidínu. Čierne korenie bol používaný v ľudskej strave od staroveku a je jedným z najpoužívanejších korenie na svete.

Yohimbine HCl – Yohimbine HCl je stabilný a nie je zničený v žalúdku. Takže ak chcete ťažiť z požitia Yohimbin, mali by ste sa určite uchýliť k užívaniu Yohimbine HCl. Pretože aktívna zložka Yohimbine HCl skutočne prichádza do tela v maximálnej sile!

Hordenine – Hordenin sa prirodzene vyskytuje v jačmeni (Hordeum vulgare). V chemickej štruktúre je podobný stimulantov nájdeným v horký pomaranč. Hordenin je súčasťou mnohých doplnkov stravy používaných pre športový výkon a chudnutie. Možno ho tiež nájsť v riasach, kaktusoch a niektorých druhoch trávy. Ľudia berú hordenine pre zlepšenie atletického výkonu a chudnutie. Niektoré výskumy ukazujú, že by mohol stimulovať centrálny nervový systém a zvýšiť srdcovú frekvenciu, krvný tlak a rýchlosť dýchania. Tieto účinky sa zdajú byť krátkodobé a vyžadujú vysoké dávky.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Vezmite 1-2 tabletky s 250 ml studenej vody 45 minút pred tréningom. Začnite s 1 kapsulou. Pre vyššie dávkovanie sa poraďte so svojím lekárom alebo nutričným poradcom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Swiss Pharmaceuticals Eca Extreme 60 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top