fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-18%

Scitec Nutrition Jumbo 4400 G

Zdroj srvátkových bielkovín, aminokyselín a Dusíka, ktoré sú základom pre rast svalov a ich regeneráciu. Zmes „6-CARB“ zabezpečuje sacharidy, kreatínový komplex zabezpečuje energiu svalom a väčšiu intenzitu intervalového tréningu.

44.9054.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

SCITEC JUMBO 4400 G

JUMBO je zdrojom špičkových srvátkových bielkovín, nevyhnutných aminokyselín a Dusíka, ktoré sú základom pre rast svalov, ich udržanie a regeneráciu. * Sacharidy zabezpečuje zmes „6-CARB“, v ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose a patentovaný Waxy Maize s vysokou molekulovou hmotnosťou. JUMBO ďalej obsahuje kreatínový komplex na dodanie energie svalom a na vyššiu intenzitu intervalového tréningu.

 • HEMO-NO Matrix, JUMBO AMINO SELECT Matrix, BCAA XPRESS
  • Srvátkové bielkoviny z mlieka sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín; vrátane 9 aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť, a ktoré je nutné prijať vo forme potravy (sú to menovite: HistidínIzoleucínLeucínLyzínMetionínFenylalanínTreonínTryptofánValín).
  • Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého Dusíka z danej bielkoviny; teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok Dusíka. Netto využitie bielkovín (NPU – Net Protein Utilisation) udáva v percentách množstvo prijatého Dusíka, ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zasa porovnáva pomer vstrebaného množstva Dusíka a zadržaného Dusíka v tele. Biologická hodnota závisí na NPU a stráviteľnosti.
  • Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým zastúpením aminokyselín; preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako v mäse, rybách, mlieku a sóji.
 • JUMBO obsahuje aj sacharidovú zmes “6-CARB”, v ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose, ktorý je prirodzenou súčasťou medu a cukrovej trstiny a má veľmi prirodzenú sladkú chuť. Ďalšou zložkou je Waxy Maize – patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorého výnimočnosť je ukrytá vo významnej odlišnosti od molekulárneho profilu cukru (GlukózaFruktóza) a Maltodextrínu, a sa získava špeciálnymi metódami.
 • “JUMBO” Matrix s extra účinnými látkami obsahuje veľkú dávku patentovaného “CREA-BOMB” – viaczložkového kreatínového matrixu. Je vedecky dokázané, že Kreatin v 3 g-vých denných dávkach podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou (posilňovanie alebo intervalový kardiotréning). * Formula je vylepšená aj extra dávkou aminokyselín, medzi ktorými sú aj esenciálne aminokyseliny.
 • “Support complex”e sa nachádza Magnézium v množstve, ktoré prispieva k normálnej syntéze bielkovín, znižovaniu únavy a vyčerpanosti, k normálnej činnosti nervového systému (sťahovanie svalov a neurotransmisie, vrátane srdcového svalu), k normálnemu metabolizmu a tvorbe energie, rovnováhe elektrolytov, udržiavaniu zdravých kostí a zubov a hrá úlohu pri delení buniek. * Produkt je skompletizovaný zložkou BioPerine®, ktorá je patentovaným výťažkom z Čierneho korenia.

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Mnoho športovcov si nevedie stravovací denník, takže pre väčšinu z nich je najlepšou praktickou možnosťou každodenné užívanie podobných nápojov, akým je JUMBO, ktorý skutočne môže pomôcť k zaisteniu dostatočného množstva prijatých živín, potrebných pre vývoj. S obsahom 50 gramov bielkovín najvyššej kvality v jednej dávke a s veľkou dózou energetickej bomby “6-CARB” Matrixu, môže JUMBO poriadne “vytuningovať” rovnicu príjmu potravy!

JUMBO v bodoch

 • Zmes srvátkových bielkovín, nevyhnutných aminokyselín a Dusíka (HEMO-NO Matrix, JUMBO AMINO SELECT Matrix, BCAA XPRESS).
 • 50 g kvalitného proteínu v jednej dávke!
 • Zmes sacharidov “6-CARB”.
 • “CREA-BOMB” – 5 druhov Kreatínu.
 • “Support complex” – Magnézium a BioPerine®.
 • Predurčenie pre typy s “problematickým zvyšovaním hmotnosti”!
 • Neobsahuje žiadne umelé sladidlá a Aspartám!

Odporúčané dávkovanie

 • Rozmiešajte 1 dávku (4 odmerky – 220 g) prášku v 400 ml vody a užívajte denne po tréningu.

Nutričné informácie

Nutričné hodnoty a účinné látky 1 dávka (220 g) % ODD *
Kalórie 808 kcal 40 %
Tuky 6,9 g 9,9 %
– z toho nasýtené 1,6 g 8 %
Sacharidy 144 g 55 %
– z toho cukry 59 g 66 %
Bielkoviny 50 g 100 %
Soľ 0,26 g 4,3 %
Vláknina 1 g **
Horčík 59 mg 16 %
Draslík 365 mg 18 %
“6-CARB” MATRIX 149 000 mg **
DextrózaPalatinose™ (Isomaltulóza: nízky glykemický index Sacharidov), ovsená múka, Maltodextrín, Fruktóza, Kukuričný škrob.
“JUMBO” EXTRA ingredient MATRIX 8 803 mg **
– Proprietary CREA-BOMB multi-component creatine MATRIX 5 610 mg **
Kreatín Monohydrát, MicronTech Mikronizovaný Kreatín Monohydrát, Kreatín Citrát, Kreatín Fosfát, Kreatín Pyruvát.
– HEMO-NO MATRIX 1 056 mg **
L-Arginín Base (880 mg), L-Ornitín HCI (88 mg), α-ketoglutarát vápenatý (88 mg).
– JUMBO AMINO SELECT MATRIX 957 mg **
L-Glutamín (946 mg), L-Alanín (11 mg).
– BCAA XPRESS 100 % pure essential amino acid complex 940 mg **
L-Leucín (500 mg), L-Izoleucín (220 mg), L-Valín (220 mg).
– Support complex 240 mg **
Magnesium carbonate (235 mg), BioPerine® (5 mg).
* % ODD – % odporúčanej dennej dávky.
** Denná dávka nie je stanovená.

Zloženie

 • Čokoláda: Ultrafiltrovaný koncentrát mliečnej srvátky (emulgátor: Sójový Lecitín), Dextróza, ovsená múka (Glutén), Palatinose™ (Izomaltulóza), Maltodextrín, Fruktóza, nízkotučný Kakaový prášok (10-12 %), Waxy Maize – sacharidy (z kukurice), Kreatín Monohydrát, čokoládová aróma, L-GlutamínL-Arginín Base, L-Leucín, mikrokryštalický Kreatín Monohydrát, Uhličitan horečnatý, L-Izoleucín, L-Valín, Alfa-Ketoglutarát vápenatý, L-Ornitín Hydrochlorid, Kreatín Citrát, Kreatín Fosfát, Kreatín Pyruvát, L-Alanín, BioPerine® (Piper ovocie- výťažky).
 • Vanilka: Ultrafiltrovaný koncentrát mliečnej srvátky (emulgátor: Sójový Lecitín), Dextróza, ovsená múka (Glutén), Palatinose™ (Izomaltulóza), Maltodextrín, Fruktóza, Vanilková aróma, Waxy Maize – sacharidy (z kukurice), Kreatín Monohydrát, L-Glutamín, L-Arginín Base, L-Leucín, mikrokryštalický Kreatín Monohydrát, Uhličitan horečnatý, L-Izoleucín, L-Valín, Alfa-Ketoglutarát vápenatý, L-Ornitín Hydrochlorid, Kreatín Citrát, Kreatín Fosfát, Kreatín Pyruvát, L-Alanín, BioPerine® (Piper ovocie- výťažky).
 • Jahoda: Ultrafiltrovaný koncentrát mliečnej srvátky (emulgátor: Sójový Lecitín), Dextróza, ovsená múka (Glutén), Palatinose™ (Izomaltulóza), Maltodextrín, Fruktóza, Jahodová aróma, farbivo: Beetrootred, Waxy Maize – sacharidy (z kukurice), Kreatín Monohydrát, L-Glutamín, L-Arginín Base, L-Leucín, mikrokryštalický Kreatín Monohydrát, Uhličitan horečnatý, L-Izoleucín, L-Valín, Alfa-Ketoglutarát vápenatý, L-Ornitín Hydrochlorid, Kreatín Citrát, Kreatín Fosfát, Kreatín Pyruvát, L-Alanín, BioPerine® (Piper ovocie- výťažky).

Doplňujúce informácie

 • Potravina určená pre zvláštnu výživu.
 • Vyrobené v zariadení, kde sa spracováva mlieko, vajcia, lepok, sója, arašidy, orechy, zeler, ryby a kôrovce.
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
 • Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu!
 • Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.
 • Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.

Výrobca: Scitec Nutrition UK Limited, 6 st. Andrew Street, EC4A3AE London, United Kingdom

 

Príchuť

Čokoláda, Vanilka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Scitec Nutrition Jumbo 4400 G”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top