fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-34%

Rule 1 R1 Whey Blend 2240 g

Instantná zmes výberových srvátkových bielkovín s lahodnou chuťou. Tento prémiový proteín obsahuje bielkoviny zo srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. R1 Whey Blend je určený športovcom bez ohľadu na typ športu, ako aj bežným ľuďom, ktorých cieľom je podporiť rast svalov bez tuku, maximalizovať svoj športový výkon, zabezpečiť dostatočný denný príjem bielkovín a urýchliť regeneráciu po fyzickej aktivite.

32.9049.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Lahodný instantný proteín vyrobený z výberových srvátkových bielkovín

Rule 1 R1 Whey Blend je instantná zmes výberových srvátkových bielkovín s lahodnou chuťou. Tento prémiový proteín obsahuje bielkoviny zo srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. R1 Whey Blend je určený športovcom bez ohľadu na typ športu, ako aj bežným ľuďom, ktorých cieľom je podporiť rast svalov bez tuku, maximalizovať svoj športový výkon, zabezpečiť dostatočný denný príjem bielkovín a urýchliť regeneráciu po fyzickej aktivite. R1 Whey Blend sa vyznačuje vysokou biologickou hodnotou, rýchlou vstrebateľnosťou, ľahkou stráviteľnosťou, perfektnou rozpustnosťou, lahodnou chuťou a vysokým obsahom najdôležitejších aminokyselín (BCAA a EAA).

Výhody

  • až 24 g proteínu na jednu dávku
  • použité bielkoviny len zo srvátkových zdrojov
  • rýchla vstrebateľnosť a bezproblémová stráviteľnosť
  • instantná forma zaručuje výbornú rozpustnosť
  • podporuje rast svalov a urýchľuje regeneráciu
  • vysoký obsah esenciálnych aminokyselín a BCAA
  • bez gluténu a plnidiel
  • lahodná chuť

R1 Whey Blend predstavuje ideálnu voľbu pre väčšinu športovcov. Ponúka skvelú kombináciu chute, vysokej hodnoty a kvality živín, dosiahnutú zmiešaním ultra-filtrovaného srvátkového koncentrátu s prémiovým srvátkovým izolátom a hydrolyzátom. Mierne vyšší obsah tukov a sacharidov v srvátkovej zmesi R1 prispieva k bohatšej chuti a krémovejšej štruktúre. Rýchlo stráviteľný R1 Whey Blend proteín funguje dobre ráno, pred tréningom alebo bezprostredne po ňom, kedy účinne pomáha dodávať dôležité aminokyseliny, ktoré vaše svaly potrebujú pre optimálny výkon.

Príchuť

Čokoláda Arašidové Maslo, Čokoladový Koláč, Káva Mocca, Slaný Karamel

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rule 1 R1 Whey Blend 2240 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top