fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-31%

Submission Science Rocky KO 300 g

Rocky KO je v súčasnosti najdynamickejšou predtréningovou formulou dostupnou na trhu, je vytvorený pre profesionálnych športovcov, ktorí potrebujú energické nakopnutie, aby zo seba dali ešte o level viac. Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

31.9045.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Rocky KO je v súčasnosti najdynamickejšou predtréningovou formulou dostupnou na trhu, je vytvorený pre profesionálnych športovcov, ktorí potrebujú energické nakopnutie, aby zo seba dali ešte o level viac.

Vylepšená verzia starého Rockyho! Nová formula bola vyrobená z tých najúčinnejších látok! Účinne prispieva k silnej stimulácii, zvyšuje koncentráciu, sústredenosť a zaručuje vysokú motiváciu, a extrémnu svalovú napumpovanosť. Vďaka dokonale zvolenému výberu ingrediencií získate rýchlejšiu regeneráciu a cvičenie sa stáva pre vás jednoduchším a plným radosti.

Výskumníci zo spoločnosti Submission Science v spolupráci s športovcami vylepšili kultový produkt Rocky 1,3 pre maximálny efekt. Ďalším prínosom pre organizmus je, že sa výrobca rozhodol pridať B12 a D3. Výrobok by nemali používať ľudia mladší ako 18 rokov a začiatočníci, ktorí majú už nejaké to dobrodružstvo so silnými predtréningovkami za sebou.

Zloženie:

Citrulín malát 2: 1 – zúčastňuje sa syntézy oxidu dusnatého (NO) čím zvyšuje príjem kyslíka, glukózy, aminokyselín a kreatínu a tým priamo prispieva vzniku nových svalových buniek. Znižuje koncentráciu kyseliny mliečnej a amoniaku vo svaloch, čo umožňuje telu rýchlejšie získať energiu zvýšením hladiny kreatínfosfátu a resyntézy ATP.

Agmatín sulfát – je vysoko čistý a prirodzený zdroj agmatínu produkovaný modernými fermentačnými metódami.

Agmatín účinne zvyšuje sekréciu Oxidu dusnatého v ľudskom tele, čo sa prejavuje silným pocitom svalovej pumpy počas tréningu. Rozšírenie ciev spôsobuje mnohonásobné zvýšenie zásobovania krvi a živín priamo do svalov, čo výrazne urýchľuje proces regenerácie a konštrukcie nových svalových vlákien. V štúdiách používajúcich agmatín sa ukázalo, že jeho účinok podporuje syntézu bielkovín aj 2-násobne.

N-acetyl tyrozín – acetylovaný derivát aminokyseliny L-tyrozín. Bežný L-tyrozín je menej stabilný a tiež menej rozpustný vo vode, čo môže viesť k zníženej biologickej dostupnosti. N-acetyl-L-tyrozín podporuje funkciu mozgu podporou syntézy katecholamínu norepinefrínom a dopamínom (neurotransmitery). N-acetyl tyrozín pomáha pri správnom fungovaní nervového systému a pri udržiavaní normálnych psychologických funkcií a prispieva k zníženiu únavy.

Kofeín citrát – citrát kofeínu získal popularitu vo “Fitness Svete” len nedávno, pretože zvyšuje hladinu kofeínu v krvi rýchlejšie ako iné zdroje. Kofeín bezvodý je bezvodá forma kofeínu zo skupiny organických zlúčenín. Blokuje receptory adenozínu v mozgu, čo má za následok elimináciu pocitu únavy počas tréningu. Vďaka svojmu termogénnemu pôsobeniu taktiež účinne spaluje tuk a zlepšuje bazálny metabolizmus.

Synefrin HCL – má podobnú štruktúru ako efedrín. Získava sa prirodzeným spôsobom z nezrelých citrusových plodov, napr. Citrus uranium L., Citrus aurantium L.

Čoraz viac sa pridáva do liekov a výživových doplnkov určených pre športovcov, ako aj ľudí s nadváhou. Zrýchluje metabolizmus, zvyšuje “termogenézu” – zvyšovanie produktie tepla organizmu, zároveň znižuje chuť do jedla, zvyšuje duševnú a motorickú aktivitu.

Okrem toho látka zvyšuje fyzickú výkonnosť. Rozširuje priedušky na uľahčenie dýchania.

Higenamine HCL – Preukazuje synergický účinok na NMT, čo spôsobuje uvoľňovanie noradrenalínu a adrenalínu do krvi, čo má za následok rozšírenie dýchacích ciest a tým aj zvýšenie telesného výkonu. Zlúčenina pôsobí ako stimulant, zvyšuje energiu a bdelosť. Higenamine znižuje oxidačný stres tým, že chráni telo pred voľnými radikálmi.

Hordenín – Táto zložka účinkuje predovšetkým pri uvoľňovaní a ochrane Norepinefrínu, čo sa prejavuje v náraste metabolizmu, zásobovania energiou a znížením chuti do jedla. Športovci používajú Hordenine na tri hlavné zisky: znížený obsah tuku, kontrola chuti do jedla a zvýšená energia. Zlúčenina používaná kulturistami pred tréningom, pre synergické účinky je kombinovaná s PEA (fenyletylamín).

L-Norvalín – pomáha zvyšovať množstvo arginínu v tele. Látka má priaznivý vplyv na posilnenie a udržanie mnohých funkcií zdravia a kondície tela. Prítomnosť L Norvalinu v doplnku spôsobuje vazodilatáciu a zvyšuje produkciu oxidu dusnatého, čo zvyšuje prívod kyslíka a živín do buniek, čo spôsobuje dokonalú svalovú pumpu.

Upozornenie:

Neprekračujte denné dávkovanie. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Príchuť

Ovocný Punč

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Submission Science Rocky KO 300 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top