fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-19%

Rich Piana 5% Nutrition Post Gear PCT | 240 kapsúl

 • Produkt určený na použitie po prohormónovom cykle
 • Zvyšuje úroveň testosterónu, je vysoko antiestrogénny 
 • Pomáha regenerovať pečeň 
 • Ochraňuje srdce a prostatu 
 • Obsah balenia: 240 kapsúl Post Gear
 • Dávkovanie: 3 kapsuly denne

39.9049.00

Dostupnosť 11 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Rich Piana 5% Nutrition Post Gear PCT | 240 kapsúl

Post Gear je PCT produkt spoločnosti Rich Piana 5% Nutrition a predstavuje kandidáta na post najlepšieho prírodného stimulantu testosterónu. Kandidátom na tento titul sa stáva vďaka unikátnej kombinácii látok, ktorých účinnosť je podložená štúdiami. Navyše sú to látky, ktoré spolupracujú synergicky a navzájom sa tak doplňujú.

Medzi najúčinnejšie z týchto látok patria:
Kyselina D-Asparágová 3,120 mg je látka, ktorá sa ukázala ako efektívny prírodný stimulant testosterónu.
Brassaiopsis Glomerulata 500 mg je inovatívna prísada získaná zo stromu, ktorý bežne rastie v oblasti dnešného Vietnamu. V medicíne sa používa na úľavu od bolesti. Obsahuje viacero inhibítorov aromatázy, ktoré ukázali dobrý potenciál proti zvyšovaniu estrogénu.
DIM 300 mg, tiež známy ako Diindolylmetán, je jednou zo zložiek, ktoré tvoria tzv. Indole-3-Carbinol, ktorý sa prirodzene vyskytuje v zelenine ako napr. brokolica, kel a karfiol. Nie je ani tak blokátorom estrogénu, ako skôr jeho regulátorom – pomáha udržať hladiny estrogénu v rovnováhe. Jedným z účinkou je, že funguje ako prevencia pred konvertovaním testosterónu na estrogén. DIM pracuje synergicky s Brassaiopsis a pomáhajú tak držať estrogén pod kontrolou.
Pŕhľava dvojdomá 300 mg je rastlina, ktorá má dlhú históriu v tradičnej medicíne. Používa sa napríklad na zmiernenie rôznych bolestí.Obsahuje aktívnu látku – 3,4-Divanillyltetrahydrofurán – ktorá patrí medzi lignany, ktoré sa používajú na zvýšenie voľného testosterónu – aj toho, ktorý sa využíva pre svalový rast.
Tongkat Ali extrakt 300 mg je adaptogén, čo znamená, že okrem iného pomáha telu vyrovnávať sa so stresom. Taktiež pomáha pri rovnováhe testosterónu a estrogénu, čo je zvlášť v prípade užívania prohormónov veľmi dôležité. Tongkat Ali pracuje synergicky s ďalšími zložkami z POST GEAR, ako Kyselinou D-Asparágovou, Zinkom, Horčíkom a Vitamínom D3.
Ostropestrec mariánsky 200 mg je jednou z najpopulárnejších rastlín na trhu, ktoré podporujú zdravie pečene.
Laxosterone® Smilax Officinalis extrakt (z koreňa) 50 mg je rastlina, ktorá stimuluje telo k zvýšenej tvorbe testosterónu.
Acacetin Polyfenol z Damiány (Turnera diffusa) 50 mg podporuje držanie estrogénu pod kontrolou (inhibítor aromatázy). Pracuje synergicky s Brassaiopsis a DIM.
Artičoka extrakt 50 mg – Artičoka má širokú škálu benefitov, no predovšetkým ten, že spolu s ostropestrecom vytvára synergický efekt na podporu funkcie pečene.
Vitamin D3 5,000 IU  – Vitamín D sa ukázal v posledných rokoch vo viacerých benefitoch. Jedným z nich je pozitívny vplyv na hladinu testosterónu. 
Zinok 30 mg, Horčík 70 mgVitamín B6 10.5 mg je kombinácia známa aj ako ZMA, pri ktorej sa preukázal pozitívny vplyv na rast hladiny testosterónu.

Balenie obsahuje 240 kapsúl Post Gear. Dávkovanie je určené podľa typu a skúseností používateľa, je potrebné riadiť sa inštrukciami uvedenými pri produkte. Zvýšené dávkovanie sa vo všeobecnosti neodporúča, pred úpravou dávkovania je potrebné poradiť sa s lekárom. Výrobca nezodpovedá za zdravotné komplikácie spôsobené nadmerným dávkovaním. Produkt sa neodporúča osobám mladším ako 21 rokov. Tento produkt odporúčame v rámci prevencie kombinovať s produktom HIMALAYA Liv. 52, ktorý podporuje správne fungovanie pečene.

Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

Výhody produktu:

 • zvyšuje úroveň testosterónu
 • je vysoko antiestrogénny 
 • zvýšená regenerácia pečene 
 • chráni srdce a prostatu 

Pre koho je produkt určený:

 • kulturisti a športovci, ktorí pracujú na zvýšení výkonnosti

Podobné produkty:

Tento produkt vám poskytne maximálny účinok iba ako súčasť dobre nastavenej a vyváženej stravy. Pri jeho používaní odporúčame zaradiť do stravy aminokyseliny (BCAA)proteíny a gainery.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rich Piana 5% Nutrition Post Gear PCT | 240 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top