fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-29%

Rich Piana 5% Nutrition Mentality | 60 kapsúl

  • Kognitívny zosilňovač
  • Zvyšuje energiu
  • Podporuje sústredenie
  • Znižuje psychickú únavu
  • Obsah balenia: 60 kapsúl Mentality
  • Dávkovanie: 2 kapsuly denne

24.9034.99

Dostupnosť 5 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Rich Piana 5% Nutrition Mentality | 60 kapsúl 

Mentality od Rich Piana 5% Nutrition je silná nootropná zlúčenina, ktorá poskytuje kognitívne zosilňovače a aktivátory, zvyšujúce energiu, kognitívne funkcie a koncentráciu pri súčasnom znižovaní psychickej únavy. Úspech v kulturistike, ako aj v živote si totiž vyžaduje myslenie šampióna. Preto má Rich Piana 5% Nutrition Mentality nový, extrémne silný vzorec, ktorý obsahuje účinnú kombináciu nootropík a energizérov, ktoré zvyšujú kognitívnu funkciu, intenzívnu duševnú energiu a výkonnosť, zlepšujú koncentráciu a zároveň znižujú duševnú únavu. Jej základnými látkami sú:

Mind Over Matter (Mentálna sila) obsahuje účinné kognitívne zosilňovače ako Panax Ginseng, L-fenylalanín, TeaCrine Theacrin, kyselina alfa-lipoová, Sulbutiamín, Ginkgo Biloba, Gotu Kola, L-Theanine a Ozubený Clubmoss. Týchto deväť účinných zložiek synergicky spolupracuje na zlepšení duševnej výkonnosti, na zlepšení nálady, na zvýšení koncentrácie, na zmiernení psychickej únavy.
PsychoStim Adder-All-In Energy Burst je špeciálna zmes troch druhov kofeínu, zeleného čaju, Infinergie, Dicaffeine Malate a Guarany. Pridaný teobromín zaručuje ešte lepšie účinky kofeínu. Táto kombinácia vytvára plynulý, časovaný prílev energie, ktorý bude trvať hodiny.
Lucid Focus Focus Neurotransmission Blend obsahuje Alpha GPC (A-GPC), Cholin Bitartrát, ktoré sa v organizme premieňajú na cholín v tele a podporujú zvýšenú koncentráciu
Cerebral Shock Cognitive Igniter Blend je zmes obsahujúca N-metyl tyramín a Higenamín, ktoré pôsobia synergicky na podporu mentálneho výkonu počas náročného tréningu – alebo dlhého dňa v práci či škole.
Vitamín B-12 pomáha premieňať potraviny na energiu a pomáha kontrolovať stres, čo sú dôvody, prečo je zahrnutý do vzorca Rich Piana 5% Nutrition Mentality.

Balenie obsahuje 60 kapsúl Mentality a jedno balenie vydrží v závislosti od dávkovania približne mesiac. Z pohľadu dávkovania je dobré požívať 2 kapsuly denne a zapiť ich dostatočným množstvom vody. Zvýšené dávkovanie sa vo všeobecnosti neodporúča, pred úpravou dávkovania je potrebné poradiť sa s lekárom. Výrobca nezodpovedá za zdravotné komplikácie spôsobené nadmerným dávkovaním. Produkt sa neodporúča osobám mladším ako 21 rokov. Tento produkt odporúčame v rámci prevencie kombinovať s produktom HIMALAYA Liv. 52, ktorý podporuje správne fungovanie pečene.

Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

Výhody produktu:

  • zvyšuje energiu 
  • podporuje sústredenie  
  • znižuje psychickú únavu  

Pre koho je produkt určený:

  • kulturisti a športovci, ktorí pracujú na zvýšení výkonnosti

Podobné produkty:

Tento produkt vám poskytne maximálny účinok iba ako súčasť dobre nastavenej a vyváženej stravy. Pri jeho používaní odporúčame zaradiť do stravy aminokyseliny (BCAA)proteíny a gainery.

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rich Piana 5% Nutrition Mentality | 60 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top