fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-40%

Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapsúl

Premium Sports Multivitamín , Multimineral, Antioxidant – Nexgen® version
Nexgen® je základnou vývojovou verziou špičkového multivitamínu, Multimineral a antioxidantu určeného pre všetky aktívne jedinca .. Nový Nexgen® obsahuje optimálne všetkých dôležitých zložiek, vrátane horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogény.

14.9024.90

Dostupnosť 15 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Premium Sports Multivitamín , Multimineral, Antioxidant – Nexgen® version
Nexgen® je základnou vývojovou verziou špičkového multivitamínu, Multimineral a antioxidantu určeného pre všetky aktívne jedinca .. Nový Nexgen® obsahuje optimálne všetkých dôležitých zložiek, vrátane horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogény.

Sofistikovaná formulácie jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum spojív (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsule) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších štúdií o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať), rozdelená do dvoch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobené rovnomerne!

V prípade požiadavky nadväzuje na základnú verziu Nexgen®, zosilnená verzia Nexgen Pro ®.

Zameranie jednotlivých verzií:

Nexgen® – fitness, wellness
Nexgen Pro ® – vrcholový šport , silové športy, rekonvalescencia atď.

Obsahuje najdôležitejšie minerál všetkých špičkových atlétov – horčík.

Nexgen® obsahuje 100 mg horčíka v dennej dávke a to v jednej z najlepšie biodostupných foriem – horečnaté soli kyseliny citrónovej (citrát horečnatý).

Najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme.

Nexgen® je jediným multivitamínom v celosvetovom meradle, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentačnej technológií a nie lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyšší biologickú aktivitu a biodostupnosť v rámci všetkých foriem vitamínu K, ale patrí tiež cenovo k tým najdrahším formám medzi vitamínmi.
Obsahuje 500% odporúčanej dennej dávky vitamínu D3

Unikátny antioxidačný štít DeltaGold® tokotrienoly luteín esters, (luteinové estery) Extrakt z hroznových semienok (Proanthokyanidiny) 95% Extrakt zo zeleného čaju (Polyfenoly a katechíny) Naturálna Koenzým Q10
Aditívum minerálov vo forme chelátov – najdrahšie forma minerálov, maximálnu využiteľnosť. Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva „nosiče“ zvyčajne aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. Kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: Aminokyseliny – MINERÁL – aminokyseliny. Chelát, teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či menej často organické kyseliny. Tým so cheláty značne líši od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje teda špeciálnu organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď ..). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávanie a využitie najvhodnejšie. Viac o chelátoch ..

Obsahuje kompletné B komplex vrátane methylkobalaminu.

Nexgen® obsahuje kompletné B komplex. B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo ich nedokáže skladovať do zásoby, to je jedným z primárnych dôvodov, prečo so Nexgen® dávkuje 2 x denne s jedlom. Nexgen® navyše obsahuje bioaktívne formu vitamínu B12 methylkobalamin.

Obsahuje pre-biotické kultúry Lactospore®

S každou dennou dávkou Nexgen® prijímate rovnaké množsvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurte .

Aká je výhoda kapslí? Prečo je denná dávka Nexgen® rozdelená do dvoch dávok počas dňa?

Dnešný trh je doslova „preplnený“ rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacných tbl , ktoré proklamujú, že ponúkajú úplne všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku, ALEBO NIE? Nanešťastie to nie je tak jednoduché. Napriek tomu, že veľa multivitamínových produktov ponúka celý komplex vitamínov a minerálov, nie sú nevyhnutne ich použité formy absorbované a využité ľudským telom efektívne.

Ďalším problémom s multivitamínovými produktmi je fakt, že podstatná časť týchto produktov je vďaka nízkej nákupnej cene ponúkaná vo forme „lepených“ tbl , vyrábaných pomocou špeciálnych liniek, vyrábajúcich tbl pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú s neuveriteľnou rýchlosťou a sú schopné „vychrliť“ milióny tbl za jeden deň. Hlavným problémom týchto produktov je, že môžu obsahovať až 40% tzv. Pomocných látok = plniva, spojiva a aditíva (lepidlá a stabilizátory), takže okrem toho, že sú k sebe jednotlivé zložky lepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich využiteľnosť , prehĺta navyše zákazník ročne „doslova kilogramy“ zbytočných aditív. Výhodou u tbl je samozrejme veľmi nízka obstarávacia cena. Opakom sú kapsule, kde je použitý „voľný“ prášok, ktorý je šetrne zapuzdrený do želatínové kapsuly.

Tento problém pokračuje pri tzv. „Jednorazových denných“ tbl . Spýtajte so sami seba, či si myslíte, že je telo uspôsobené k tomu, prijať dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď znie samozrejme nie, pretože mnoho vitamínov, najmä B vitamíny, sú rozpustné vo vode a opustí Vaše telo močom veľmi rýchlo. B vitamíny sú životne nevyhnutné pre efektívnu uvoľňovanie energie z potravy, ktorú prijímate. V prípade, že prijímate „jednorazovú dennú“ multivitamínový tabletu napr. Ráno so raňajkami, ako je možné využiť jej benefit pre ďalšie dve hlavné denné jedlá? Rovnaké pravidlo platí pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.

Nexgen® ponúka sofistikované riešenie „deleného“ multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý proces nákladnejšia, teda ak porovnáte napríklad „masovú“ výrobu jednej tbl verzus „delená“ dávka v dvoch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť a kvalita pred profitom. Naviac je jednoznačne vedecky dokázané, že dávka multivitamínu rozdelená do troch časti počas dňa je pre telo absolútne najlepšie využiteľná. Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnej znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Ďalšie jedinečné vlastnosti tohto produktu nám súčasná legislatíva EÚ neumožňuje popisovať.

balenie: 60 kapslí

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2 x denne s jedlom. 1 denná porcia zodpovedá 2 kapsulám. Balenie obsahuje 30 denných porcií. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 16 rokov. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, konzultujte s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte v suchu, chlade a tme. Nevhodné pre vegetariánsku stravu.
Výživové údaje:

Počet dávok v balení: 90 2 kapsule % RHP *
vitamín A 800 mikrogramov 100
vitamín D3 25 mikrogramov 500
vitamín K2 11 mikrogramov 15
vitamín C 200 mg 250
Vitamín B1 (tiamín) 12 mg 1091
Vitamín B2 (riboflavín) 10 mg 714
Niacín (nikotínamid) 20 mg NIE 125
vitamín B6 10 mg 714
kyselina listová 400 mikrogramov 200
vitamín B12 50 mikrogramov 2000
biotín 150 mikrogramov 300
kyselina pantoténová 10 mg 167
horčík 100 mg 27
železo 6 mg 43
zinok 15 mg 150
meď 1 mg 100
mangán 1 mg 50
selén 55 mikrogramov 100
Chróm 100 mikrogramov 250
bór 1 mg
cholín 10 mg
koenzým Q10 10 mg
inositol 10 mg
luteinové estery 1 mg
Proanthokyanidíny (Extrakt z hroznových semienok) 50 mg
quercetin 10 mg
Tokotrienoly (DELTAGOLD®) 3 mg
probiotické kultúry Bacillus coagulans LactoSpore® 100.000.000 spór

*% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.
zloženie: v 2 kapsulách: horečnaté soli kyseliny citrónovej (citrát horečnatý) (horčík 100 mg, 27 *), kapsule (hovädzie želatína, farbivo čierny oxid železitý), kyselina L-askorbová (vitamín C 200 mg, 250 *), plnidlo mikrokryštalická celulóza, bisglycinát zinočnatý (zinok 15 mg, 150 *), extrakt z hroznových semienok (proanthokyanidíny 50 mg), bisglycinát železnatý – Ferrochel® (železo 6 mg, 43 *), kvasnice obohatené selénom (Selén 55 mikrogramov, 100 *), L-cholín bitartrát (cholín 10 mg), nikotínamid (niacín 20 mg NIE, 125 *), LactoSpore® Bacillus coagulans 108 spór, protihrudkujúca látka (stearát horečnatý a oxid kremičitý), tiamín-hydrochlorid (vitamín B1 12 mg, 1091 *), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6 10 mg, 714 *), D-pantothenát vápenatý (kys. Pantoténová 10 mg, 167 *), cholekalciferol (vitamín D3 25 mikrogramov, 500 *), riboflavín (vitamín B2 10 mg 714 *), quercetin dihydrát (quercetin 10 mg), bisglycinát meďnatý (meď 1 mg, 100 *), inositol 10 mg, ubidekarenon ( koenzým Q10 10 mg), boritan sodný (bór 1 mg), extrakt oreláníku farbiarskeho Annatto (tokotrienoly DeltaGold® 3 mg), retinyl-acetát (vitamín A 800 mikrogramov, 100 *), bisglycinát manganatý (mangán 1 mg, 50 *), menachinón-7 K2VITAL® Delta (vitamín K2 11 mikrogramov, 15 *), luteinové estery 1 mg, pikolinát chromitý ( chróm 100 mikrogramov, 250 *), kys. pteroylmonoglutamová (kyselina listová 400 mikrogramov, 200 *), D-biotín 150 mikrogramov (300 *), methylkobalamin (vitamín B12 50 mikrogramov, 2000 *). *% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Čím so Nexgen® líši od konkurencie?

Obsahuje kvalitné vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšou forma vitamínu K. Bol nájdený v japonskom fermentovanom sójovom jedle Natto, a je veľmi zaujímavý pre vedeckú oblasť. Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.
Doplnok stravy. Komplex vitamínov, minerálov a kultúr LactoSpore®.

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapsúl”
Scroll to Top