fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-54%

Reflex Nutrition Nexgen 60 kapsúl

Výživový doplnok je základnou vývojovou verziou špičkového multivitamínu, multiminerálu a antioxidantu určeného pre všetkých aktívnych jedincov. Obsahuje optimálne množstvo všetkých dôležitých zložiek, vrátane horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogénov podporujúcich maximálne okysličenie svalov, minimalizujúce riziko svalových kŕčov, podporujúcich výkon, imunitný systém a urýchľujúcich celkovú regeneráciu.

6.9014.90

Dostupnosť 11 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Reflex Nexgen® 60cps

Sofistikovaná formulácia jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum spojív (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsule) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších štúdií o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať) rozdelená do dvoch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobené rovnomerne.
V prípade požiadavky nadväzuje na základnú verziu Nexgen®, zosilnená verzia Nexgen Pro ®, ktorá okrem vyššieho obsahu účinných zložiek umožňuje dávkovanie 3 x denne.

Zameranie jednotlivých verzií

Nexgen® – fitness, wellness
Nexgen Pro ® – vrcholový šport, silové športy, rekonvalescencia a pod.

Obsahuje najdôležitejšie minerály všetkých špičkových atlétov – horčík

Nexgen® obsahuje 100 mg horčíka v dennej dávke a to v jednej z najlepšie bio dostupných foriem – horečnaté soli kyseliny citrónovej.

Najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme

Nexgen® je jediným multivitamínom v celosvetovom meradle, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentačnou technológiou (a nie lacný syntetický vitamín K1). Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je ani zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyššiu biologickú aktivitu a bio dostupnosť v rámci všetkých foriem vitamínu K. Obsahuje 500 % odporúčanej dennej dávky vitamínu D3.

Unikátny antioxidačný štít

  • DeltaGold tokotrienoly
  • BIOLUT lutein esters (luteinové estery)
  • Extrakt z viniča (proanthokyanidiny)
  • 95 %ný extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly a katechíny)
  • Lyc-O-Mato®, (naturálny lykopén)
  • Selenium Select®
  • Naturálny Koenzým Q10

Aditívum minerálov vo forme chelátov – najdrahšia forma minerálov, maximálna využiteľnosť

Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva nosiče, zvyčajne aminokyseliny. Chelát predstavuje špeciálnu organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (napr. špenát, šalát…).

Obsahuje kompletný B-komplex vrátane methylkobalaminu

B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo ich nedokáže skladovať do zásoby, to je jedným z primárnych dôvodov, prečo sa Nexgen dávkuje 2x denne s jedlom. Navyše obsahuje bioaktívnu formu vitamínu B12 methylkobalamin.

Obsahuje prebiotické kultúry Lactospore®

S každou dennou dávkou Nexgen® prijímate rovnaké množstvo probiotických kultúr, aké nájdete v jednom živom jogurte.

Zloženie

Horečnaté soli kyseliny citrónovej, kapsula (hovädzia želatína, farbivo čierny oxid železitý), plnidlo mikrokryštalická celulóza, kyselina L-askorbová (vitamín C), bisglycinát horečnatý (horčí), bisglycinát zinočnatý (zinok), extrakt z viniča (proanthokyanidíny), bisglycinát železnatý – Ferrochel (železo), kvasnice obohatené selénom (selén), L-cholín bitartrát (cholín), nikotínamid (niacín), LactoSpore bacillus coagulans, protihrudkujúca látka (stearát horečnatý a oxid kremičitý), tiamín-hydrochlorid (vitamín B1), pyridoxinhydrochlorid (vitamín B6), D-pantothenát vápenatý (kys. pantoténová), cholekalciferol (vitamín D3), riboflavín (vitamín B2),quercetin dihydrát (quercetin), bisglycinát meďnatý (meď), inositol, ubidekarenon (koenzým Q10), boritan sodný (bór), extrakt z orelániku farbiarskeho (bixa orellana – tokotrienoly DeltaGold), retinyl-acetát (vitamín A), bisglycinát manganatý (mangán), menachinón-7 (K2VITAL Delta – vitamín K2), luteinové estery (Biolut), pikolinát chromitý (chróm), kys. pteroylmonoglutamová (kyselina listová), D-biotín, methylkobalamin (vitamín B12).

Nutričné informácie

2 kapsule
% DDD *
vitamín A
800 mikrogramov
100
vitamín D3
25 mikrogramov
500
vitamín K2
11 mikrogramov
15
vitamín C
200 mg
250
Vitamín B1 (tiamín)
12 mg
1091
Vitamín B2 (riboflavín)
10 mg
714
Niacín (nikotínamid)
20 mg NIE
125
vitamín B6
10 mg
714
kyselina listová
400 mikrogramov
200
vitamín B12
50 mikrogramov
2000
biotín
150 mikrogramov
300
kyselina pantoténová
10 mg
167
horčík
100 mg
27
železo
6 mg
43
zinok
15 mg
150
meď
1 mg
100
mangán
1 mg
50
selén
55 mikrogramov
100
chróm
100 mikrogramov
250
bór
1 mg
cholín
10 mg
koenzým Q10
10 mg
inositol
10 mg
Luteinové estery (BIOLUT TM )
1 mg
Extrakt z hroznových semienok (95% Proanthokyanidiny)
50 mg
quercetin
10 mg
Tokotrienoly (DELTAGOLD ® )
3 mg
Probiotické kultúry LactoSpore®
100.000.000 spór

*% ODD -% odporúčanej dennej dávky

Dávkovanie

1 kapsula 2 x denne s jedlom, max. 2 kapsuly denne. Balenie obsahuje 30 denných dávok.

Upozornenie

Výživový doplnok – komplex vitamínov, minerálov a kultúr LactoSpore. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti a osoby mladšie ako 16 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia užívanie konzultovať s lekárom. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí a priameho slnečného žiarenia. Produkt bol vyrobený v továrni, ktorá spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a výrobky z nich. Súčasná legislatíva EÚ nám neumožňuje podrobne popisovať všetky účinky tohto produktu.

Skúste tiež ostatné produkty značky REFLEX NUTRITION, ktoré sú v kategóriách Doplnky stravy, Multivitamíny a multiminerály a Vitamíny. Produkt je v zľave 28 %.

EAN: 5033579073514
Značka: REFLEX NUTRITION
Cesta podania: Perorálne – prehĺta sa
Forma: Kapsule
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: Nexgen® 60 kapslí
Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Reflex Nutrition Nexgen 60 kapsúl”
Scroll to Top