fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-15%

Reflex HMB 90 kapsul

HMB čiže beta-hydroxy-beta-methylbutytrát je dobre známym doplnkom, ktorý možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na rast svalovej hmoty a regeneráciu .

12.9015.20

Dostupnosť 2 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

HMB 90 kapsúl Doplnok stravy.

HMB čiže beta-hydroxy-beta-methylbutytrát je dobre známym doplnkom, ktorý možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na rast svalovej hmoty a regeneráciu . Sám o sebe je veľmi účinný a efekt možno posilniť aj v kombinácii s inými doplnkami. Ide o metabolit aminokyseliny leucín, ktorý je v malom množstve prirodzene vytváraný v tele pri proteínové syntéze. Súčasná legislatívne opatrenia EÚ nám neumožňujú popisovať ďalšie výhody tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr.
Hlavné benefity: 500 mg HMB v každej kapsligarance kvality a efektívnosti značky Reflex Nutrition
Vysoká kvalita, pôvod a čistota použitých zložiek + minimum balastných aditív.

Hlavnou filozofiou všetkých produktoch Reflex Nutrition je maximálna kvalita a čistota použitých surovín s minimom balastných aditív. Preto je tiež použitá výhradne forma caps . Značka Reflex Nutrition nevyužíva formu lacnejších tbl z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu vo vysokom počte prípadov tvoriť až 50% tbl .

balenie: 90 caps (56 g)

dávkovanie: Tréningové dni: Berte 3 kapsule 20-30 min. pred tréningom a ďalšie 3 kapsule ihneď po tréningu s po-tréningovým nápojom. Netréningové dni: Berte 3 kapsule pred raňajkami a ďalšie 3 kapsule pred večerným jedlom.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti a mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Zloženie v 1 želatínovej * kapsulu: 500 mg Hydroxymetylbutyrát vápenatý (HMB), protihrudkujúce látky stearan horečnatý, dioxid kremičitý.

* nevhodné pre vegetariánsku stravu.

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Reflex HMB 90 kapsul”
Scroll to Top