fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-35%

Prom-in Vita Solution 60 tabliet

Prom-In Vita Solution je profesionálny produkt, ktorý obsahuje komplex vitamínov a minerálov v optimálnom pomere a forme tak, aby pokryl zvýšenú potrebu mikroživín zaťažovaného organizmu. Vita Solution bol koncipovaný tak, aby pokryl potreby mikroživín tvrdo trénujúcich športovcov. Vysokú kvalitu preparátu dokazujú minerály výhradne vo vstrebateľných formách.

12.9019.99

Dostupnosť 6 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Prom-in Vita Solution 60 tabliet

Prom-In Vita Solution je profesionálny produkt, ktorý obsahuje komplex vitamínov a minerálov v optimálnom pomere a forme tak, aby pokryl zvýšenú potrebu mikroživín zaťažovaného organizmu. Vita Solution bol koncipovaný tak, aby pokryl potreby mikroživín tvrdo trénujúcich športovcov. Vysokú kvalitu preparátu dokazujú minerály výhradne vo vstrebateľných formách. Reprezentujú ich organické formy a minerály v chelátovej väzbe na aminokyseliny. V produkte nenájdete žiadne zdroje minerálov v oxidovej forme. To isté platí aj pre vitamíny. Vita Tech neobsahuje kozmetické zložky, takže nehľadajte bylinné prídavky so sporným efektom, len pre „okúzlenie“ zákazníka. V každej tablete sa skrývajú len úplne základné zložky pre každého atléta, a to s ohľadom na prípadnú interakciu jednotlivých zložiek. Vita Solution ponúka naozajstné riešenie príjmu mikroživín pre najnáročnejších užívateľov.

10 000 IU BETA-KAROTÉN (VITAMÍN A)
Vitamín A hrá dôležitú úlohu pri udržaní zdravých očí, pokožky, zubov, kostí a slizníc. Práve vďaka pôsobeniu na sliznice pomáha v prevencii ochorení dýchacích ciest, ktoré často vedú k výpadkom v tréningu.

VITAMÍNY B-KOMPLEXU
Vitamíny typu B sú v športe pomerne kľúčové. Pracujú ako kofaktory pre tvorbu energie a športovci majú výrazne vyššie nároky na ich príjem.

VITAMÍN C
Tento známy antioxidant je dôležitý pre imunitné funkcie a tvorbu kolagénu. Podporuje okrem iného tiež produkciu oxidu dusnatého (NO). Športovci potrebujú preukázateľne vyššiu dávku, avšak nadmerný príjem pôsobí na telo negatívne. Ako potvrdili nedávne štúdie, príjem nad 1000 mg denne môže viesť ku zhoršeniu svalovej vytrvalosti a brzdiť svalový rast. Na základe všetkých doposiaľ známych poznatkov sme nastavili optimálnu dávku, aby ste mohli využiť jeho benefity bez negatívnych vplyvov.

VITAMÍN E
Vitamín E má rozhodujúci vplyv pri regenerácii po tvrdom tréningu a hrá tiež nemalú rolu v prevencii kardiovaskulárnych chorôb. Náš VITA SOLUTION obsahuje vitamín E výhradne v organickej forme D-Alfa-Tokoferolu. Ten je výrazne lepšie vstrebateľný ako syntetické formy nazývané DL-Alfa-Tokoferoly, ktoré sú tiež potenciálne karcinogénne.

VITAMÍN K2 MK-7
Vitamín K vo VITA SOLUTION nájdete len v biologicky aktívnej forme vitamínu K2-MK7. Táto forma jednoznačne ponúka najvyššiu biologickú aktivitu a bio dostupnosť zo všetkých foriem vitamínu K. Je úplne zásadný pre funkciu enzýmov, ktoré sa podieľajú na fixácii vápniku v kostiach. Považuje sa za dôležitého synergistu vitamínu D a podieľa sa na zachovaní optimálnej hladiny testosterónu.

CHRÓM PIKOLINÁT
Úplne zásadný prvok pre správnu funkciu metabolizmu a optimalizáciu funkcie inzulínu. Chróm je nutné dopĺňať predovšetkým pri športovcoch, pretože tréning zvyšuje jeho straty a nedostatok by mohol negatívne ovplyvniť nárast svalovej hmoty a redukciu tuku.

MEĎ
Dôležitý minerál pre udržanie zdravých kostí, nervov a kardiovaskulárnych orgánov, rovnako ako pre imunitné funkcie. Hrá dôležitú úlohu v produkcii energie, je synergistom železa a tým podporuje transport kyslíku. Niektoré výskumy dokonca naznačujú, že môže zvýšiť produkciu rastového hormónu.

Tu je vhodné zmieniť vzťah zinku a medi. Príliš veľa medi a súčasný nedostatok zinku sa považuje za rizikový faktor pre vznik únavového syndrómu. Práve preto odporúčame zaradiť suplementáciu zinkom, avšak kvôli optimálnej absorbcii užívajte zinok počas inej časti dňa, ako VITA SOLUTION.

ŽELEZO
Nevyhnutný minerál pre dodávku kyslíku k pracujúcim svalom. Športovci majú jednoznačne vyššiu potrebu železa. Národný úrad pre potraviny v USA dokonca odhaduje, že potreba železa pri športovcoch sa zvyšuje o 30-50 %.

JÓD
Rozhodujúci prvok pre optimálnu funkciu štítnej žľazy. Pri nás, Stredoeurópanoch, je riziko nedostatku jódu vyššie, keďže pravideľne nekonzumujeme ryby. Náš VITA SOLUTION obsahuje základnú dávku jódu.

MANGÁN
Kľúčový minerál pre mnoho funkcií v tele, vrátane tvorby testosterónu a prestavby spojivového tkaniva.

MOLYBDÉN
Minerál dôležitý predovšetkým pre detoxikáciu ľadvín. Diskutuje sa tiež o jeho pozitívnom vplyve na prevenciu kardiovaskulárnych chorôb a rakoviny. Dokonca existuje dôkaz, že molybdén môže pomôcť predísť niektorým kardiovaskulárnym chorobám a zmienenej rakovine.

SELÉN
Stopový minerál, ktorý pomáha stabilizovať hladinu hormónov štítnej žľazy a je tiež dôležitý pre imunitné funkcie. Okrem toho je zásadný pre dobrú funkciu pečene. Štúdie naznačujú, že selén podporuje svalovú kontrakciu a tým silu. VITA SOLUTION obsahuje extra dávku selénu v chelátovej väzbe na aminokyselinu metionín.

Výhody

  • produkt bez látok, ktoré by bránili využitiu živín z potravy
  • dôraz na zaistenie optimálnej absorbcie s vylúčením opozitných zložiek
  • B-komplex v dostatočnej dávke pre aktívnych športovcov
  • 10 000 IU vitamínu A výhradne z beta-karoténu
  • 200 IU vitaminu E len v netoxickej forme d-alfa tocopherol succinate
  • 75 mcg vitamínu K2 mk7
  • 200 mcg chrómu pikolinátu
  • 2 mg piperínu pre zvýšenie absorbcie

Nutričné hodnoty

Vita Solution 60 tbl (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 1 tbl
Počet dávok v balení: 60
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 tbl) RVH%*
Beta-karotén (Vitamín A) 1,5 mg **
Vitamín C 125 mg 156%
Vitamín D3 25 mcg 500%
Vitamín E 86 mg 718%
Kyselina listová 100 mcg 50%
Biotín 25 mcg 50%
Vitamín B1 10 mg 909%
Vitamín B2 10 mg 714%
Niacín 10 mg 63%
Kyselina pantotenová 10 mg 167%
Vitamín B6 10 mg 714%
Vitamín B12 15 mcg 600%
Vitamín K 37,5 mcg 50%
Chróm 100 mcg 250%
Jód 75 mcg 250%
Mangán 1 mg 50%
Meď 0,5 mg 50%
Molybdén 25 mcg 50%
Selén 50 mcg 91%
Železo 9 mg 64%
Cholín 5 mg **
Inozitol 5 mg **
Bioperín 1 mg **
*RVH – Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Vita Solution Complex vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (sukcinát D-alfa tokoferolu), železo (fumaran železnatý), vitamín B1 (tiamínhydrochlorid), cholín (bitartarát cholínu), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), kyselina pantotenová (D-pantotenát vápenatý), niacín (nikotínamid), vitamín B2 (riboflavín), selén (L-selenometionín), inozitol, mangán (citran mangánatý), meď (glukónan meďnatý), beta-karotén, bioperin (extrakt z čierneho korenia), chróm (pikolinát chromitý), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), jód (jodid draselný), molybdén (molybdénan sodný), vitamín K (menachinón-7), vitamín D3 (cholekalciferol), Biotín, vitamín B12 (metylkobalamín), pomocné látky: objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, fosforečnany vápenaté, oxid kremičitý; stabilizátor: sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, leštiace látky: hydroxypropylmetylcelulóza, včelí vosk biely a žltý, karnaubský vosk, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; nosič: glycerol.
Alergény
Neobsahuje alergény.
Upozornenie
Výživový doplnok, tablety. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 tabletu 2x denne s jedlom, ideálne ráno a večer. Zapite dostatočným množstvom vody.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Prom-in Vita Solution 60 tabliet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top