fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-39%

Olimp TCM 1100 120 tabliet

Malát je v súčasnej dobe najúčinnejšou formou kreatínu, účinnosťou ďaleko prevyšujúce klasický kreatín monohydrát. Tri-kreatín malát je vedľa esterifikovanej kreatínov ich najlepšie vstrebateľnú formou. Molekuly tri-kreatínu malátu vznikajú počas procesu väzobných reakcií častíc kreatínu s produktmi citrátového cyklu a vo svalových bunkách tak vytvárajú zásoby kreatínu využívané počas ich zvýšenej potreby.

7.9012.90

Nie je na sklade

Malát je v súčasnej dobe najúčinnejšou formou kreatínu, účinnosťou ďaleko prevyšujúce klasický kreatín monohydrát. Tri-kreatín malát je vedľa esterifikovanej kreatínov ich najlepšie vstrebateľnú formou. Molekuly tri-kreatínu malátu vznikajú počas procesu väzobných reakcií častíc kreatínu s produktmi citrátového cyklu a vo svalových bunkách tak vytvárajú zásoby kreatínu využívané počas ich zvýšenej potreby. Molekuly malátu súčasne uľahčujú produkciu fosfátových radikálov, ktorých väzba s kreatínom a syntéza anabolicky aktívneho fosfokreatínu v konečnom dôsledku zabraňujú bolestivým svalovým kŕčom a zmierňujú nepríjemné dlhotrvajúce bolesti svalstva. Tri-kreatín malát je vo vode omnoho lepšie rozpustný než bežný monohydrát a práve rozpustnosť má zásadný vplyv na proces vstrebávania kedy si organizmus z tráviaceho traktu vyberá len to čo je v rozpustenom stave.

SPÔSOB UŽÍVANIA:
Odporúčaná denná dávka: 4 kapsule, 3-4 denne pred raňajkami, po tréningu a pred spaním.
Nutričné ​​informácie:

Složenie jednej kapsule (~ 1265 mg)
Energetická hodnota 3.74 kJ / 0,9 kcal
Bielkoviny 0.2 g
Sacharidy 0.02 g
Tuk 0,0 g
Creatin Malate 1100 mg

Složenie:
Tri-kreatín malát, mikrokryštalická celulóza – plnidlo, stearan horečnatý – protihrudkujúca látka, želatína – obal kapsule, farbivo E171.
Upozornenie:
Uchovávajte na suchom mieste, v izbových teplotách, v uzavretom balení. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Olimp TCM 1100 120 tabliet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top