fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-22%

Nutrex BCAA 6000 255 g

Nutrex BCAA 6000 zabezpečí vaše svaly pomocou 6 gramov esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom L-Leucín, L-Izoleucín a L-Valín. Tento výskum prišiel s anabolickou zmesou živín 2: 1: 1, ktorá podporuje rast, silu a regeneráciu svalov.

13.9017.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Nutrex BCAA 6000 zabezpečí vaše svaly pomocou 6 gramov esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom L-Leucín, L-Izoleucín a L-Valín. Tento výskum prišiel s anabolickou zmesou živín 2: 1: 1, ktorá podporuje rast, silu a regeneráciu svalov. Keď je BCAA 6000 podaná pred alebo počas cvičenia, pomáha predchádzať rozkladu svalového tkaniva a podporuje optimálne regeneračné prostredie po tréningu. BCAA 6000 sa môže užívať počas celého dňa, aby sa zabránilo rozkladu alebo katabolizmu svalových bielkovín a zvýšila sa syntéza bielkovín.

BCAA 6000 je dokázané, že podporujú rýchlejšiu regeneráciu svalov a rýchlejšiu opravu poškodených svalových tkanív. Tento produkt vyniká v porovnaní s inými aminokyselinami s rozvetveným reťazcom na trhu, pretože celkový vstup, pomer a chuťový profil BCAA sú bezkonkurenčné.

Čo obsahuje Nutrex BCAA 6000 :

Leucín:
Leucín, považovaný za najviac „anabolický“ rozvetvený reťazec aminokyselín, je kľúčom k syntéze svalových bielkovín (MPS) a mnohým ďalším metabolickým funkciám. Leucín prispieva k rastu a regenerácií svalového a kostného tkaniva, podporuje rast rastového hormónu, pomáha pri hojení rán a reguluje hladinu cukru v krvi. Leucín tiež zabraňuje odbúravaniu svalových bielkovín po traume alebo silnom strese, ako je tréning s vysokou intenzitou.

Izoleucín:
Pomáha pri syntéze bielkovín, hojení rán, detoxikácii dusíkatých odpadov, stimuluje imunitné funkcie a podporuje vylučovanie niekoľkých hormónov. Izoleucín je potrebný na tvorbu hemoglobínu a reguláciu hladiny cukru v krvi, ako aj hladinu energie.

Valín:
Rovnako ako ostatné BCAA, aj valín pomáha pri syntéze proteínov, raste svalov, oprave tkanív a energii. Pomáha tiež podporovať koordináciu svalov, udržuje duševnú vitalitu a môže mať emocionálny „upokojujúci“ účinok.

Dávkovanie :

  • Pred každým použitím nádobu pretrepte. Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu v 8 – 10 g s (250 – 300 ml) studenej vody a vypite medzi jedlami. Počas tréningových dní vypite 1 porciu 30 minút pred alebo počas cvičenia.

Tabuľka nutričných hodnôt :

Nutričné hodnoty v dávke 8.5 g

L-Leucine 3 g
L-Isoleucine 1.5 g
L-Valine 1.5 g

Upozornenie :

Ak ste tehotná, dojčíte, beriete lieky alebo plánujete lekársky zákrok, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Ak sa vyskytne akýkoľvek nežiaduci účinok, prestaňte ho používať a poraďte sa so svojím lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Melón, Ovocný Punč

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nutrex BCAA 6000 255 g”
Scroll to Top