fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-24%

Nutrex Anabol 5 Black 120 tabliet

Anabol 5 Black je najsilnejšia anabolická nesteroidová látka na svete. Je to revolučný prístup k budovaniu svalovej hmoty a sily. Posilňuje dusíkovú bilanciu, stimuluje anabolizmus, blokuje úbytok svalových bielkovín a potláča svalovú únavu. Anabol 5 zabezpečí rast čistej svalovej hmoty bez použitia hormónov a steroidov. 

22.9029.99

Dostupnosť 9 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Anabol 5 Black – najsilnejšia anabolická nesteroidná látka

Anabol 5 Black je nesteroidný anabolický agent a revolučný prístup k budovaniu svalovej hmoty a sily. Pomáha posilniť anabolický/androgénny pomer vášho tela smerom k anabolizmu tým, že posilňuje dusíkovú bilanciu tela. Vďaka absencii androgénnych vlastností je Anabol 5 Black ideálnym produktom pre všetkých športovcov, ktorí to myslia vážne a pre tých, ktorí sa obávajú vedľajších účinkov prohormónov.

 

Anabol 5 Black pozitívne ovplyvňuje syntézu kostrového proteínu a zároveň znižuje vplyv proteolytických činností svalstva. Tým spôsobuje lepšie adaptogénne účinky na tréning a pomáha regulovať proteínový cyklus tela. Je to univerzálny produkt, ktorý vám zabezpečí rast čistej svalovej hmoty a v diéte vám pomôže zachovať vaše svalstvo.

 

Prípravok Anabol 5 Black je najsilnejšia anabolická nesteroidová látka na svete. Ak prípravok Anabol 5 užívate v kombinácii s intenzívnym tréningom, potom vďaka adaptogénnemu vybaveniu prípravku dochádza k stimulácii obrovského anabolizmu, k blokovaniu úbytku svalových bielkovín a k potlačeniu svalovej únavy. Prípravok Anabol 5 je prvý produkt, ktorý efektívne nabudí Váš vlastný cyklus budovania bielkovín a to bez použitia hormónov a stereoidov. Aby bolo zaistené dlhodobé udržanie vysokej úrovne anabolizmu po celý deň, je prípravok Anabol 5 zložený z rýchlo pôsobiacich a vysoko účinných multifázových kapsúl.

anabol 5 black

Ako Anabol 5 Black funguje?

Fáza 1: Rýchlo pôsobiaci anabolický reakčný systém tekutých kapsúl

Vonkajšie tekuté kapsle prípravku ANABOL 5 zaisťujú, že vaše telo je v stave anabolického budovania svalstva, a to už v priebehu pár minút po tom, čo si ich vezmete. To je obzvlášť rozhodujúce ráno, keď sa zobudíte, a potom ihneď po tréningu.

 

Fáza 2 – predĺžená reakčná doba vo vnútri kapsule, kde sa nachádza anabolický zosilňovač

Keď sa niektoré látky vložia do vnútra oddelenej kapsule, potom sa skvelo predĺži reakčná doba anabolickej činnosti. Akonáhle je vo vašich svaloch dosiahnuté rozhodujúce rýchlo pôsobiace anabolické vlny prvej fázy, prevezme úlohu druhá fáza, zaisťujúca dlhé trvanie anabolických procesov.

Vďaka svojmu silnému anabolickému vybavenie má prípravok ANABOL 5 veľa možností využitia. Môže byť používaný pre nadobudnutie hmoty, a to v prípade, že očakávate prírastky sily, hmotnosti a veľkosti. Môže byť tiež používaný v priebehu tréningovej prestávky, aby pomáhal uchovať svalovú hmotu, a tiež ho môžete užívať, aby ste si vybudovali hutné vysoko kvalitné svaly.

 

anabol 5 black

 

Prečo sa rozhodnete pre Anabol 5 Black?

  • vytvára vysoko anabolické a antikatabolické prostredie
  • vedie k dramatickému zvyšovaniu proteinu, ktorý je syntetizovaný v svaloch
  • vyvoláva extrémne rýchle a dlhodobé účinky vďaka multifázovej technológii použitej pri výrobe tekutého obsahu kapsuly
  • obsahuje najsilnejšiu anabolicky účinnú látku na svete, ktorá neobsahuje steroidy s anabolicko-androgénnym pomerom 33:1
  • jedno balenie postačuje na celý mesiac a garantuje vám ohromujúce výsledky

Anabol 5 Black a jeho výhody:

  • najsilnejšia anabolická nesteroidová látka na svete,
  • podpora dramatického zvyšovania bielkovín, ktoré sú syntetizované vo svaloch,
  • potlačenie svalovej únavy,
  • prvý produkt, ktorý nabudí Váš vlastný cyklus na budovanie proteínov, bez použitia hormónov a steroidov,
  • multifázové kapsuly.
 anabol 5 black

Zloženie

Glycerín, rastlinná celulóza, zmes tokoferolov, oxid titaničitý, FD&C Yellow # 5 & FD&C Yellow # 6.

Dávkovanie

Užívajte 2 tekuté kapsule dvakrát denne. Pre najlepšie výsledky sa kapsule odporúča užiť hneď ráno a ihneď po tréningu.

V netréningový deň užite 2 ráno a 2 večer. Anabol-5 je najlepšie užívať v cykloch. Odporúča sa užívať ho v cykloch po dobu 12 týždňov, potom nasleduje prestávka 4 týždne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty 100 g
Energetická hodnota 276,81 kJ / 66,16 kcal
Bielkoviny 11,44 g
Sacharidy 5,1 g
Tuky 0 g
Non-Steroidal Anabolic Stack 155,2 mg
DicyclopentanoneDicyclopentanone, 6-Keto-Diosgenin Acetate, 6-Keto-Diosgenin Propionate, 6-Keto-Diosgenin Cypionate, 6-Keto-Diosgenin Decanoate, 25-R Spirostan-5a-diol-6-one-3-one-undecanoate, Rhaponticum Carthamoides, Hecogenin Acetate

 

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nekonzumujte, ak ste tehotná, alebo dojčíte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Dodržujte dostatočný pitný režim. Nevystavujte priamemu slnku. Nie je určený pre deti. Nepovažuje sa za náhradu bežnej stravy. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nutrex Anabol 5 Black 120 tabliet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top