fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-35%

Nutrend ZMA 120 kapsúl

ZMA je unikátna patentovaná zmes horčíka, zinku a vitamínu B6. Vitamín B6 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a k štandardnému metabolizmu bielkovín a glykogénu. Zinok napomáha k pravidelnému metabolizmu sacharidov, mastných kyselín a k syntéze bielkovín. Prispieva tiež k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

16.9025.90

Nie je na sklade

Unikátna zmes zinku, horčíku a vitamínu B6

ZMA je unikátna patentovaná zmes horčíka, zinku a vitamínu B6. Vitamín B6 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a k štandardnému metabolizmu bielkovín a glykogénu. Zinok napomáha k pravidelnému metabolizmu sacharidov, mastných kyselín a k syntéze bielkovín. Prispieva tiež k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Výhody

  • prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu
  • zvýšenie hladiny rastového faktoru IGF-1
  • zvýšenie svalovej sily
  • zlepšenie celkovej výkonnosti a vytrvalosti
  • zrýchlenie pozáťažovej regenerácie

Unikátna nesteroidná minerálna zmes horčíka a zinku s vysokou biologickou využiteľnosťou. ZMA® je registrovaná ochranná známka SNAC System, Inc. USA. ZMA® obsahuje L-OptiZinc® – registrovanú ochrannú známku InterHealth N.I. Označenie ZMA® predstavuje skratku začiatočných písmen anglického názvu „Zinc monomethionin aspartam“. ZMA® neobsahuje „obyčajné“ minerály, ale horčík a zinok naviazané v špeciálnych formách: Zinok je tu viazaný na esenciálne aminokyseliny metionín a aminokyselinu asparágovú, horčík je viazaný na citrát. Jednotlivé minerály sú teda vo formách, v ktorých ich organizmus využíva pre transport do miesta spotreby. Pre zvýšenie ich absorbcie a vstrebávania je pridaný vitamín B6.

Klinické štúdie dokazujú, že zvýšené využívanie zinku a horčíku organizmom má za následok prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu a rastového faktoru, čo bolo preukázané aj pri štúdiách, kedy bolo pre porovnanie podávané placebo a ZMA®. ZMA® je originálny doplnok s horčíkom a zinkom vyvinutý firmou SNAC Systém, Inc. a ako jediný je overený publikovanými štúdiami. Je preukázané, že takto anabolicky pôsobí zinok a horčík iba v tejto väzbe a kombinácii, inak sú v tomto smere tieto minerály neúčinné.

Hladina zinku aj horčíku býva veľmi často pri intenzívnom tréningu znížená, čo preukazuje aj ich dôležitosť pre športový výkon. Ďalšou významnou zložkou okrem minerálov je aj vitamín B6 (pyridoxín). Jeho zvýšenú potrebu si musia uvedomiť všetci športovci, ktorí pravidelne konzumujú proteínové suplementy, pretože zvýšená potreba B6 je priamo úmerná zvýšenému príjmu bielkovín. Je určený pre: podporu regenerácie, zvýšenie hladiny testosterónu a rastového faktoru IGF-1.

 

Odporúčané dávkovanie

Užite 2 kapsuly pred spaním.

Nutričné hodnoty

120 kaps bez príchute
Veľkosť 1 dávky: 2 kaps
Počet dávok v balení: 60
Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kaps) RVH%*
Energetická hodnota 0 kJ / 0 kcal **
Tuky 0 g **
Sacharidy 0 g **
Bielkoviny 0 g **
Horčík 300 mg 80%
Zinok 20 mg 200%
Vitamín B6 7 mg 500%
*RVH – Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Zmes ZMA® (citrát horečnatý, oxid horečnatý, L-OptiZinc® (mono-L-metionín sulfát zinočnatý), L-aspartát zinočnatý, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6)), želatínová kapsula (želatína, farbivá oxid titaničitý a oxid železa).
Alergény
Neobsahuje alergény.
Upozornenie
Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.
Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nutrend ZMA 120 kapsúl”
Scroll to Top