fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-41%

Nutrend Synephrine 60 kapsúl

Nutrend Synephrine je nestimulačný spaľovač tukov so synefrínom. Synephrine patrí medzi najpredávanejšie spaľovače tuku na trhu a funguje na báze termogenézy, vďaka čomu dokáže efektívne ovplyvniť energetický výdaj, a tým podporiť spaľovanie tukov na maximum.

5.909.99

Nie je na sklade

NUTREND SYNEPHRINE 60 KAPSÚL

Nutrend Synephrine je nestimulačný spaľovač tukov so synefrínom. Synephrine patrí medzi najpredávanejšie spaľovače tuku na trhu a funguje na báze termogenézy, vďaka čomu dokáže efektívne ovplyvniť energetický výdaj, a tým podporiť spaľovanie tukov na maximum. Výhodou je aj to, že zvyšuje bazálny metabolizmus a pálenie kalórií aj bez fyzickej záťaže.

Synephrine – podporte spaľovanie tukov na báze termogenézy!

Synephrine sa radí medzi najpredávanejšie spaľovače tuku, ktorého účinok je založený na využití termogenézy, teda regulácií telesnej teploty. Vďaka tomu ovplyvňuje energetický výdaj a podporuje spaľovanie tukov na maximum. Navyše synefrín dokáže zvýšiť bazálny metabolizmus, čo má za následok, že telo bude spaľovať nadbytočné kalórie aj bez fyzickej záťaže. Samozrejme, pre rýchlejší a efektívnejší účinok odporúčame pridať k užívaniu synefrínu aj aktívnu fyzickú aktivitu, zdravú stravu a pravidelný pitný režim. Vhodné sú tiež doplnky výživy v podobe kvalitných vitamínov na svaly, proteínov alebo BCAA nápojov apod.

Výhody spaľovača tukov Synephrine:

  • Termogénne spaľovanie tukov
  • Podporu redukcie hmotnosti
  • Zvýšenie energetického výdaja v priebehu dňa stimuláciu organizmu
  • Zníženie schopnosti ukladania tukov

Zloženie:

maltodextrín, extrakt Citrus aurantium (8 % synefrínu), želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý).

Odporúčané dávkovanie:

Odporúčame užívať 1-2 kapsule denne, ideálne užiť jednu ráno a druhú pred fyzickou aktivitou alebo poobede. Synefrín účinkuje aj jemne stimulačne, preto sa neodporúča večer a neskoro poobede, nakoľko môže narušiť spánkový režim.

 

Výrobca: Nutrend
Balenie: 60 tabliet
Varovanie:

Výživový doplnok, určený najmä pre športovcov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca, dovozca ani distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nutrend Synephrine 60 kapsúl”
Scroll to Top