fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-7%

Natural Nutrition Creatine Monohydrate

  • 100% kreatín monohydrát v prášku
  • Jeden z najpredávanejších kreatínových doplnkov
  • Zvyšuje fyzickú výkonnosť
  • Zvyšuje množstvo ATP v svaloch
  • Podporuje svalovú regeneráciu

7.9014.99

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Natural Nutrition Creatine Monohydrate 

Spoločnosť Natural Nutrition predstavuje najkvalitnejší a najčistejší produkt vo svojej kategórii – 100% čistý kreatín monohydrát v práškovej forme. Tento produkt obsahuje kreatín monohydrát ako prášok, ktorý si môžete, na rozdiel od rôznych tabliet, dávkovať presne podľa seba a konzumovať napríklad rozmiešaním vo vode.

Kreatín je skvelým doplnkom pre športovcov, atlétov či kulturistov, a to najmä pre tých, ktorí vykonávajú činnosti vyžadujúce vynaloženie veľkého množstva energie počas krátkeho času. Skvelým príkladom sú kulturisti či šprintéri. Kreatín totiž zvyšuje fyzickú výkonnosť pri jednotlivých výbojoch energie počas krátkodobého cvičenia s vysokou intenzitou. Konzumácia kreatínu podporuje rast sily a maximálneho výkonu. Význam má aj pri šprinte a pri precvičovaní svalov v posilovni. Je vhodný pre športovcov, ktorí chcú čo najrýchlejšie silu a rýchlosť. Zvyšuje množstvo ATP vo svaloch a dodáva do nich silu. Rast svalov je sčasti spôsobený zadržaním vody, čo je vedľajší efekt.  V profesionálnom športe sa kreatín využíva už desaťročia.

Kreatín Monohydrát od Natural Nutrition je správnou voľbou pre každého, kto si potrpí na kvalitu a čistotu produktov. Do produktov Natural Nutrition nepridávame žiadne zbytočné prídavné látky, éčka, ani konzervanty. Máte tak istotu, že vaše telo dostáva len účinnú látku. Produkty Natural Nutrition nie sú geneticky modifikované. O tom, že vám Natural Nutrition ponúka naozaj len to najlepšie sa môžete presvedčiť sami, dole vám v prílohe predkladáme výsledok analýzy ako dôkaz toho, že kvalita je u nás vždy na prvom mieste.

Výhody produktu: 

  • maximalizuje silový výkon o 5-15%
  • zvyšuje telesnú hmotnosť a svalovú hmotu o 5-10%
  • zabezpečuje optimálnu koncentráciu ATP
  • poskytuje okamžitú použiteľnú energiu pre svalovú činnosť
  • zväčšuje objem svalových buniek

Podobné produkty:

Odporúčané dávkovanie:

2-krát denne 1 čajovú lyžičku (5g) rozmiešajte vo vode a vypite.

Upozornenie:

Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Hmotnosť 0.1 kg
Veľkosť

1000g, 400g, 600g – Limetkový sorbet

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Natural Nutrition Creatine Monohydrate”
Scroll to Top