fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-20%

Natural Nutrition Focus Max – Nootropikum v kapsulách 100 kapsul

 • Focus Max – všetko pre tvoje sústredenie v 1 kapsule od Warrior!
 • Variant s kofeínom, ale aj bez neho.
 • Kognitívne výhody.
 • ,,inteligentný“ doplnok výživy – tzv. nootropikum (,,smart drug“). 
 • Doplnok výživy vhodný nielen pre športovcov, ale aj študentov, PC hráčov, súťažiacich, aktívnych ľudí po 50-tke a tých, ktorí často zabúdajú, či pracujú dlho do noci.

11.9014.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Focus Max od Warrior rovno v 2 variantoch! 

Nezávisle od veku je ľudská pamäť kritickým aspektom vnímania. Kedysi ľudia boli lovci-zberači a takmer všetok svoj čas trávili vonku v prírode. Ich aktivita si vyžadovala vysokú úroveň sústredenia sa na lov, korisť a zber potravy. Bola teda výrazne odlišná od toho, akú úroveň kognitívnych funkcií si vyžaduje moderný človek.

V dnešnom svete sa od ľudí vyžaduje stála produktivita. Čo ale môže byť v kombinácii s prevahou moderných technológií náročné. Ľudia sú v strese, majú problém sústrediť sa a zapamätať si dôležité veci. 

Pokiaľ ide o vykonávanie každodenných úloh a povinností, v dnešnej uponáhľanej dobe môže byť zlepšenie kognitívnych funkcií neoceniteľné.

Posuň svoje hranice sústredenia, tvorivosti a mentálnej sily!

Čo všetko Focus Max obsahuje?

 • Fosfatidylserín (PS) – sójový lecitín bez GMO obohatený 20% podielom fosfatidylserínu, ktorého najväčšia koncentrácia sa nachádza v mozgu. Tvorí fosfolipidovú zložku membrány, ktorá obklopuje každú z vašich mozgových buniek.
 • Cholín – prekurzor acetylcholínu, známy aj ako vitamín B8.
 • L-theanín – aminokyselina z čaju.
 • extrakt z Rhodioly – adaptogén, ktorý prispieva k optimálnej duševnej a kognitívnej činnosti.
 • extrakt z listov Ginka  pomáha udržiavať dobrú kognitívnu funkciu.
 • DMAE (dimetyletanolamín /dimetylaminoetanol) – aktívny prekurzor cholínu.
 • Vitamín B12 – prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, psychiky, k zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Extrakt z čierneho korenia  95% podiel piperínu.

+ verzia s kofeínom je obohatená aj o stimulant – kofeín!N

 Z POHĽADU VEDY

Prečítajte si zaujímavú štúdiu, ktorá do hĺbky rozoberá význam a výhody prírodných nootropických látok, napr. Ginkgo biloby a Rhodioly.

Štúdia, ktorá skombinovala účinky L-teanínu a kofeínu na kognitívny výkon a náladu.

Nezabúdajte, že doplnky výživy neriešia všetky vaše problémy. Správna voľba životného štýlu (vyvážená strava, aktívny pohyb, dostatok spánku) je prioritou číslo jedna a kognitívne zlepšenie je len bonusom v tzv. ,,časoch núdze“.

Zloženie

Focus Max: sójový lecitín (20% fosfatidylserín), cholín-bitartrát (vitamín B8), vegetariánska kapsula, L-theanín, kofeín, extrakt z koreňov rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), objemové činidlo: maltodextrín, extrakt z listov Ginka dvojlaločného 20:1 (Ginkgo biloba), DMAE (dimetyletanolamín) bitartrát, protihrudkujúce látky: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, oxid kremičitý; kyanokobalamín (vitamín B12), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum) (95% piperín).

Focus Max No Caffeine: sójový lecitín (20% fosfatidylserín), cholín-bitartrát (vitamín B8), vegetariánska kapsula, L-theanín, objemové činidlo: maltodextrín, extrakt z koreňov rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), extrakt z listov Ginka dvojlaločného 20:1 (Ginkgo biloba), DMAE (dimetyletanolamín) bitartrát, protihrudkujúce látky: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, oxid kremičitý; kyanokobalamín (vitamín B12), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum) (95% piperín).

Dávkovanie: 2-krát denne 1 kapsulu zapite dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly

Účinné látky v ODD (2 kapsuly)

Focus Max: cholín bitartrát 444mg*, L-theanín 200mg*, fosfatidylserín 100mg*, kofeín 100mg*, extrakt z koreňov rozchodnice ružovej 100mg*, extrakt z listov Ginka dvojlaločného 20:1 60mg*, DMAE 20mg*, extrakt z čierneho korenia 5mg* (z toho: piperín 4,75mg*), vitamín B12 200μg (8000% RVH).

RVH=referenčná výživová hodnota. *RVH nie je definovaná.

Focus Max No Caffeine: cholín bitartrát 444mg*, L-theanín 200mg*, fosfatidylserín 100mg*, extrakt z koreňov rozchodnice ružovej 100mg*, extrakt z listov Ginka dvojlaločného 20:1 60mg*, DMAE 20mg*, extrakt z čierneho korenia 5mg* (z toho: piperín 4,75mg*), vitamín B12 200μg (8000% RVH). RVH=referenčná výživová hodnota. *RVH nie je definovaná.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné, dojčiace ženy a osoby s kardiovaskulárnymi problémami (verzia s kofeínom!). Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Distribútor: Green Medical, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Bez kofeínu, S kofeínom

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Natural Nutrition Focus Max – Nootropikum v kapsulách 100 kapsul”
Scroll to Top