fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-17%

Natural Nutrition EAA

  • Zmes 9 esenciálnych aminokyselín v prášku
  • Čisté aminokyseliny bez éčok, konzervantov, GMO
  • Určené pre kvalitnú regeneráciu, ochranu a rast svalov
  • Odporúčané aj počas redukčných diét
  • Aj v ochutenej verzii

4.5037.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Natural Nutrition EAA | 400 g 

Natural Nutrition predstavuje svoju zmes esenciáônych aminokyselín v prášku, ktorá je určená pre všetkých, ktorí hľadajú doplnok pre zrýchlenie svalovej regenerácie. Esenciálne aminokyseliny (EAA) sú aminokyseliny, ktoré ľudský organizmus nedokáže syntetizovať a musia byť do organizmu dodávané s potravou. Esenciálne aminokyseliny sú nevyhnutné na budovanie nového tkaniva a obnovu buniek počas regenerácie svalstva po veľkej fyzickej záťaži.

Esenciálne aminokyseliny Natural Nutrition pochádzajú výlučne od starostlivo vybraných a overených západoeurópskych dodávateľov, ktorí dodávajú suroviny pre športovú výživu svetovým značkám výživových doplnkov. Sú v čistej naturálnej podobe, bez pridaných éčiek, pomocných látok, farbív a konzervantov.

Získanie správneho množstva esenciálnych aminokyselín v strave pomáha športovcom zlepšiť ich postavu a rýchlejšie sa zregenerovať po výkone. Hlavné esenciálne aminokyseliny, ktoré naše telo potrebuje, sú L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín, L-Lyzín, L-Fenylalanín, L-Treonín, L-Histidín, L-Metionín a L-Tryptofán . Tie sa v malom množstve nachádzajú v bežnej strave.

Výhody produktu:

  • až 9 druhov esenciálnych aminokyselín
  • vhodný pomer esenciálnych aminokyselín
  • rôzne príchute

Podobné produkty: 

Hodnoty:

Aminokyselina množstvo v ODD (5g) %RVH
l-leucín 1300mg    referenčná výživová hodnota nie je definovaná
l-lyzín hydrochlorid 750mg
referenčná výživová hodnota nie je definovaná
l-izoleucín 650mg
referenčná výživová hodnota nie je definovaná
l-valín 650mg
referenčná výživová hodnota nie je definovaná
l-fenylalanín 600mg
referenčná výživová hodnota nie je definovaná
l-treonín 500mg
referenčná výživová hodnota nie je definovaná
l-histidín hydrochlorid 200mg
referenčná výživová hodnota nie je definovaná
l-metionín 175mg
referenčná výživová hodnota nie je definovaná
l-tryptofán 75mg
referenčná výživová hodnota nie je definovaná

Zloženie

Natural: esenciálne aminokyseliny (L-leucín, L-lyzín hydrochlorid, L-izoleucín, L-valín, L-fenylalanín, L-treonín, L-histidín hydrochlorid, L-metionín, L-tryptofán), sójový lecitín.

Mixed Berry and Lime:  esenciálne aminokyseliny (L-leucín, L-lyzín hydrochlorid, L-izoleucín, L-valín, L-fenylalanín, L-treonín, L-histidín hydrochlorid, L-metionín, L-tryptofán), aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sladidlo: sukralóza, farbivo: červená repa, sójový lecitín.

Cola Fresh: esenciálne aminokyseliny (L-leucín, L-lyzín hydrochlorid, L-izoleucín, L-valín, L-fenylalanín, L-treonín, L-histidín hydrochlorid, L-metionín, L-tryptofán), prírodná aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, farbivo: amoniak sulfitový karamel, sladidlo: sukralóza, sójový lecitín.


Odporúčaná denná dávka (ODD)

Natural: 5000mg

Mixed Berry and Lime: 6500mg

Cola Fresh:  6100mg

Účinné látky v ODD

Natural: L-leucín 1300mg*, L-lyzín hydrochlorid 750mg*, L-izoleucín 650mg*, L-valín 650mg*, L-fenylalanín 600mg*, L-treonín 500mg*, L-histidín hydrochlorid 200mg*, L-metionín 175mg*, L-tryptofán 75mg*.

Mixed Berry and Lime:  L-leucín 1300mg*, L-lyzín hydrochlorid 750mg*, L-izoleucín 650mg*, L-valín 650mg*, L-fenylalanín 600mg*, L-treonín 500mg*, L-histidín hydrochlorid 200mg*, L-metionín 175mg*, L-tryptofán 75mg*.

Cola Fresh: L-leucín 1300mg*, L-lyzín hydrochlorid 750mg*, L-izoleucín 650mg*, L-valín 650mg*, L-fenylalanín 600mg*, L-treonín 500mg*, L-histidín hydrochlorid 200mg*, L-metionín 175mg*, L-tryptofán 75mg*.

*RVH nie je definovaná. RVH=referenčná výživová hodnota.

Použitie a dávkovanie: Používa sa ako doplnkový zdroj esenciálnych aminokyselín najmä pre športovcov a je ho najvhodnejšie konzumovať ihneď po tréningu. Bežná jednorazová dávka predstavuje 5g (v ochutenej verzii 6,5g/6,1g). Doporučenú dávku rozmiešajte v približne 250ml vody.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné, dojčiace ženy a osoby trpiace fenylketonúriou. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Distribútor: Green Medical, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika

Hmotnosť 0.1 kg
Veľkosť

100g Natural, 1kg Natural, 400g Fresh Cola, 400g Lesná Zmes a Limetka, 400g Natural

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Natural Nutrition EAA”
Scroll to Top