fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-14%

MuscleTech Nitro – Tech Performance 4540 g

Nitro-Tech je vedecky overený srvátkový izolát určený pre všetkých športovcov, ktorí chcú podporiť nárast svalov, získať viac sily a zlepšiť výkon. Nito-Tech je navyše obohatený o najúčinnejšiu formu kreatínu pre podporu nárastu svalstva.

68.9079.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Nitro-Tech je vedecky overený srvátkový izolát určený pre všetkých športovcov, ktorí chcú podporiť nárast svalov, získať viac sily a zlepšiť výkon. Nito-Tech je navyše obohatený o najúčinnejšiu formu kreatínu pre podporu nárastu svalstva. Obsahuje tiež tri voľné aminokyseliny (alanín, glycín, taurín) a poskytuje esenciálne aminokyseliny, ktoré sa rýchlo strávi a vstrebú sa do krvného obehu, aby sa zúčastnili opravy svalových buniek a prispievali k rastu svalstva. Nitro-Tech je ideálnym suplementom pre dodanie aminokyselín po tréningu.
Alanín je druhou najrozšírenejšou aminokyselinou pri syntéze bielkovín. Odborníci so domnievajú, že konzumácia alanínu môže pomôcť proti narušeniu svalových vlákien po tréningu a podporiť proteosyntézu.

Zloženie 1 dávky 44g
Calories 160
Calories From Fat 25
Total Fat 2.5 g
Saturated Fat 1.5 g
cholesterol 70 mg
Total Carbohydrate 4 g
Sugars 1 g
proteín 30 g
calcium 133 mg
sodium 135 mg
Nitro-Amino Matrix
L-Leucine 3.2g
(As Whey Protein, L-Leucine)
L-izoleucín 1.9g
(As Whey Protein, L-izoleucín)
L-valínu 1.8g
(As Whey Protein, L-valínu)
Scientifically studied Musclebuilder
Creatine Monohydrate 3 g


Zloženie:

Isolate Protein & Peptide Blend (Whey Protein Isolate, Whey Peptides, Whey Protein Isolate 97%), Whey Protein Concentrate, Natural And Artificial Flavors, Soy or Sunflower Lecitín, Gum Blend (Cellulose, Xanthan, Carrageenan, dextróza), Enzyplex (Papain, amyláza), Sucralose, acesulfam-Potassium
Upozornenie pre alergikov: obsahuje mlieko a sóju. Spracované v závode, kde sa spracovávajú vajce, lepok, orechy, arašidy a ryby.

Upozornenie: So sladidlami, vhodné najmä pre šport ovce.
Obrázok je ilustračný. Nie je určené pre deti do 3 rokov! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Príchuť

Čokoláda

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MuscleTech Nitro – Tech Performance 4540 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top