fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-23%

MuscleTech Mass-Tech 3200 g

Prípravok Mass Tech je najvšestrannejšie produkt pre zvýšenie telesnej hmotnosti, ktorý je na trhu k dispozícii. Môžete ho užívať len raz denne, poprípade si dávku môžete rozdeliť na dve polovice a užívať ho dvakrát denne. Nová účinná receptúra ​​prípravku dodáva do ľudského tela neuveriteľných 1170 kalórií, ktoré sú obsiahnuté vo forme vysoko kvalitného proteínu a rýchlo stráviteľných karbohydrátov, a ďalej vo forme špeciálnych druhov tukov.

36.3046.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod
Prípravok Mass Tech je najvšestrannejšie produkt pre zvýšenie telesnej hmotnosti, ktorý je na trhu k dispozícii. Môžete ho užívať len raz denne, poprípade si dávku môžete rozdeliť na dve polovice a užívať ho dvakrát denne. Nová účinná receptúra ​​prípravku dodáva do ľudského tela neuveriteľných 1170 kalórií, ktoré sú obsiahnuté vo forme vysoko kvalitného proteínu a rýchlo stráviteľných karbohydrátov, a ďalej vo forme špeciálnych druhov tukov.
Viac proteínu v dávke než u akejkoľvek inej látky slúžiace k prírastku hmotnosti:Nová vylepšená receptúra ​​je založená na systéme 80 gramov viacfázových proteínov. Tie sú zmiešané s 2 šálky odstredeného mlieka. To dodáva do tela rýchle, stredné a pomaly stráviteľné formy proteínov. Tieto viacfázové proteíny sú zahrnuté v systéme, ktorý dodáva do ľudského tela dôležité aminokyseliny. Transport uvedených aminokyselín prebieha rôznymi rýchlosťami, a vďaka tomu dochádza k rozšírenému transportu aminokyselín vnútri krvného riečišťa.Obsahuje viac BCAA (komplex vybraných rozvetvených aminokyselín) v jednej dávke než u akejkoľvek inej látky slúžiace k prírastku hmotnosti:Dávka prípravku na báze proteínov je zmiešaná s 2 šálky odstredeného mlieka. Tým sa do ľudského tela dopraví hmota (konkrétne 7 gramov) L-leucínu a 13 gramov BCAA (vybrané reťazené aminokyseliny). Tým dochádza k pomoci, pri ktorej je dodaná energia Vašim kostrovom svalom. Zároveň dochádza k uchovávanie glykogénových zásob vo svaloch. To pomáha tiež znížiť množstvo zlyhanie účinkov proteínu.Sú v ňom obsiahnuté aminokyseliny kvôli zlepšujúcim účinkom:

Prípravok Mass Tech obsahuje veľké množstvo účinných ingrediencií, ktoré sú pridanou hodnotou výrobku. Ide okrem iného aj o Trojgramovú účinnú dávku L-alanínu. L-alanín je druhá najviac využívaná aminokyselina (konkrétne po L-leucínu) pri procese proteínovej syntézy. Dokonca bolo pozorované, že hrá veľmi významnú úlohu pri produkcii glukózy a jej premene na využiteľnú energiu. Receptúra ​​vyššie uvedeného prípravku takisto využíva transportu Trojgramovú účinnej dávky glycínu. Glycín je aminokyselina, ktorá pomáha vytváranie veľkej radu dôležitých biologických zlúčenín v ľudskom tele. Ide napríklad o tvorbu proteínov a kreatínu. Predtým bol medzi významných aminokyseliny zahrňovaný tiež taurín. Taurín bol považovaný za druhou najviac využívanou aminokyselinu, ktorá sa nachádza v ľudských svaloch, a to hneď po glutamínu. V každom prípade môžeme povedať, že pomáha zväčšovať objem svalových buniek v ľudskom tele.

Rýchlejšie vybuduje fyzickú silu:

Na rozdiel od iných významných prípravkov pre zvýšenie telesnej hmotnosti, ktoré obsahujú len malé množstvo kreatínu, niekedy dokonca žiadny, prípravok Mass Tech ho obsahuje veľké množstvo. Konkrétne ide o 10 gramov, čo je klinicky overené množstvo pre jednu účinnú dávku, pri ktorom dochádza k veľmi rýchlemu zvýšeniu fyzickej sily.

Pomáha doplniť zásoby glykogénu v ľudskom tele:

Prípravok dodáva 168 gramov karbohydrátov prostredníctvom viacfázového uhlíkového komplexu. Vďaka tomu je dosiahnutá maximálna hodnota hladiny inzulínu, ďalej dochádza k rýchlej doprave kreatínu do svalov ak viazania glykogénu v svalovom tkanive. Vďaka týmto efektom sa potom telo dostáva do anabolického stavu.

Receptúra ​​bola vyvinutá tak, aby obsahovala nasýtené omega tuky:

Ide o plne spektrálnu receptúru, ktorá obsahuje menej nasýtených tukov ako ostatné prípravky slúžiace k zvýšeniu telesnej hmotnosti. Je založená na 5 gramoch omega mastných kyselín, a vďaka tomu dochádza k dodávanie kalórií s vysokou hustotou energie.

Odporúčané dávkovanie:

  • rozmixujte 5 odmeriek (255 g) Mass Tech Advanced sa 470 ml vody alebo nízkotučného mlieka
  • konzumujte buď ráno, medzi jedlami, alebo po tréningu
  • môžete tiež užívať 1/2 dávky (= 2,5 odmerky) 2krát denne
Nutričné ​​hodnoty 255 g (s vodou) 255 g (s mliekom)
energetická hodnota 4200 kJ / 1000 kcal 4914 kJ / 1170 kcal
bielkoviny 63 g 80 g
sacharidy 168 g 192 g
cukry 8 g 35 g
tuky 9 g 9 g
nasýtené mastné kyseliny 2 g 2 g
mononenasýtené 5 g 5 g
cholesterol 85 mg 95 mg
vláknina 1 g 1 g
vápnik 320 mg 920 mg
železo 0,7 mg 0,8 mg
sodík 380 mg 590 mg
Mass-Tech Co-Factors
kreatín monohydrát 10 g 10 g
L-leucín 5 g 7 g
L-alanín 3 g 4 g
glycín 3 g 3 g
taurín 2 g 2 g
Enzyme Digestion Complex
papaín 50 mg 50 mg
amyláza 50 mg 50 mg

zloženie : Multi-Phase Carb Complex (glukózovej polyméry, izomaltulóza, ovsené otruby, amarant, quinoa, pohánka, proso, chia semienka), Multi-Phase Protein System (srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý, vaječný albumín, srvátkový proteínový izolát, hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát), Omega-Rich Blend (slnečnicový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, mono a diglyceridy, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitín, tokoferoly, stredne vetvené triglyceridy), prírodná a prírodne identická aróma, celulózová guma, prášok z červenej repy , kyselina citrónová, sójový lecitín, acesulfam K, soľ, sukralóza, L-glutamín, L-izoleucín, L-valín

Príchuť

Čokoláda

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MuscleTech Mass-Tech 3200 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top