fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-15%

MuscleTech Mass-Tech | 3180 g

 • Proteínovo-sacharidový nápoj (gainer) v prášku
 • Až 1170 kalórií v jednej dávke
 • S vysokým obsahom kreatínu
 • Napomáha zrýchlenej regenerácii svalov
 • Obsah balenia: 3200 g
 • Denná dávka: 255 g

39.9046.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

MuscleTech Mass-Tech | 3180 g 

Prípravok Mass Tech od rovnomennej spoločnosti MusleTech patrí medzi najuniverzálnejšie produkty pre zvýšenie telesnej hmotnosti na trhu. Nová účinná receptúra ​​prípravku dodáva do ľudského tela až 1170 kalórií, ktoré sú obsiahnuté vo forme vysoko kvalitného proteínu a rýchlo stráviteľných karbohydrátov, a ďalej vo forme špeciálnych druhov tukov.

Obsahuje viac proteínu v jednej dávke než ponúkajú konkurenčné produkty: nová vylepšená receptúra ​​je založená na systéme 80 gramov viacfázových proteínov. Tie sú zmiešané s 2 šálky odstredeného mlieka. To dodáva do tela rýchle, stredné a pomaly stráviteľné formy proteínov. Tieto viacfázové proteíny sú zahrnuté v systéme, ktorý dodáva do ľudského tela dôležité aminokyseliny. Transport uvedených aminokyselín prebieha rôznymi rýchlosťami, a vďaka tomu dochádza k rozšírenému transportu aminokyselín vnútri krvného riečišťa.
Viac BCAA v jednej dávke než u konkurencie: dávka prípravku na báze proteínov je zmiešaná s 2 šálky odstredeného mlieka. Tým sa do ľudského tela dopraví hmota (konkrétne 7 gramov) L-leucínu a 13 gramov BCAA (vybrané reťazené aminokyseliny). Tým dochádza k pomoci, pri ktorej je dodaná energia Vašim kostrovom svalom. Zároveň dochádza k uchovávanie glykogénových zásob vo svaloch. To pomáha tiež znížiť množstvo zlyhanie účinkov proteínu.
Obsahuje aminokyseliny kvôli zlepšujúcim účinkom: prípravok Mass Tech obsahuje veľké množstvo účinných ingrediencií, ktoré sú pridanou hodnotou výrobku. Ide okrem iného aj o trojgramovú účinnú dávku L-alanínu. L-alanín je druhá najviac využívaná aminokyselina (konkrétne po L-leucínu) pri procese proteínovej syntézy. Glycín je aminokyselina, ktorá pomáha vytváranie veľkej radu dôležitých biologických zlúčenín v ľudskom tele. Ide napríklad o tvorbu proteínov a kreatínu. Predtým bol medzi významné aminokyseliny zahrňovaný tiež taurín, považovaný za druhú najviac využívanú aminokyselinu, ktorá sa nachádza v ľudských svaloch, a to hneď po glutamíne. 

Rýchlejšie nadobudnutie fyzickej sily: na rozdiel od iných významných prípravkov pre zvýšenie telesnej hmotnosti, ktoré obsahujú len malé množstvo kreatínu, niekedy dokonca žiadny, prípravok Mass Tech ho obsahuje veľké množstvo. Konkrétne ide o 10 gramov, čo je klinicky overené množstvo pre jednu účinnú dávku, pri ktorom dochádza k veľmi rýchlemu zvýšeniu fyzickej sily.Pomáha doplniť zásoby glykogénu v ľudskom tele: prípravok dodáva 168 gramov karbohydrátov prostredníctvom viacfázového uhlíkového komplexu. Vďaka tomu je dosiahnutá maximálna hodnota hladiny inzulínu, ďalej dochádza k rýchlej doprave kreatínu do svalov ak viazania glykogénu v svalovom tkanive. Vďaka týmto efektom sa potom telo dostáva do anabolického stavu.

Receptúra ​​bola vyvinutá tak, aby obsahovala nasýtené omega tuky: ide o plne spektrálnu receptúru, ktorá obsahuje menej nasýtených tukov ako ostatné prípravky slúžiace k zvýšeniu telesnej hmotnosti. Je založená na 5 gramoch omega mastných kyselín, a vďaka tomu dochádza k dodávaniu kalórií s vysokou hustotou energie.

Výhody produktu: 

 • viac proteínov než v konkurenčných produktoch
 • vyššie množstvo aminokyselín oproti konkurencii
 • s prídavkom kreatínu pre rýchlejšie získavanie hmoty
 • Pomáha doplniť zásoby glykogénu v ľudskom tele

Podobné produkty: 

Odporúčané dávkovanie: 

 • rozmixujte 5 odmeriek (255 g) Mass Tech v 470 ml vody alebo nízkotučného mlieka
 • konzumujte buď ráno, medzi jedlami, alebo po tréningu
 • môžete tiež užívať 1/2 dávky (= 2,5 odmerky) 2krát denne
Nutričné ​​hodnoty 255 g (s vodou) 255 g (s mliekom)
energetická hodnota 4200 kJ / 1000 kcal 4914 kJ / 1170 kcal
bielkoviny 63 g 80 g
sacharidy 168 g 192 g
cukry 8 g 35 g
tuky 9 g 9 g
nasýtené mastné kyseliny 2 g 2 g
mononenasýtené 5 g 5 g
cholesterol 85 mg 95 mg
vláknina 1 g 1 g
vápnik 320 mg 920 mg
železo 0,7 mg 0,8 mg
sodík 380 mg 590 mg
Mass-Tech Co-Factors
kreatín monohydrát 10 g 10 g
L-leucín 5 g 7 g
L-alanín 3 g 4 g
glycín 3 g 3 g
taurín 2 g 2 g
Enzyme Digestion Complex
papaín 50 mg 50 mg
amyláza 50 mg 50 mg

Zloženie:

Multi-Phase Carb Complex (glukózovej polyméry, izomaltulóza, ovsené otruby, amarant, quinoa, pohánka, proso, chia semienka), Multi-Phase Protein System (srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý, vaječný albumín, srvátkový proteínový izolát, hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát), Omega-Rich Blend (slnečnicový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, mono a diglyceridy, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitín, tokoferoly, stredne vetvené triglyceridy), prírodná a prírodne identická aróma, celulózová guma, prášok z červenej repy , kyselina citrónová, sójový lecitín, acesulfam K, soľ, sukralóza, L-glutamín, L-izoleucín, L-valín

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Čokoláda, Jahoda, Sušienky V Mliečnom Kréme, Vanilka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MuscleTech Mass-Tech | 3180 g”
Scroll to Top