fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-25%

MuscleTech Cell Tech Performance Series 2700 g

Cell-Tech je viaczložkový kreatín na naberanie hmoty a zvyšovanie sily. Jeho každá dávka obsahuje až 3,5 g certifikovaného kreatín monohydrátu a kreatín 1,5 g HCL. Je obohatený aj o BCAA a aminokyseliny. Odporúča sa všetkým, ktorí chcú nabrať na hmotnosti, svalovej hmote a zvýšiť silu.

29.9039.99

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Cell-Tech – viaczložkový kreatín doplnený o BCAA a aminokyseliny na naberanie svalovej hmoty a zvyšovanie sily

Cell-Tech je kreatín na naberanie hmoty a zvyšovanie sily. Je výnimočný tým, že každá dávka obsahuje až 3,5 g kreatín monohydrátu a kreatín HCL, ktorý sa osvedčil už v mnohých testoch. Dokonca jedinci, ktorí ho vo vedeckom teste užívali, nabrali v prieme 1,5 kg svalovej hmoty už za 7 dní. Okrem týchto zložiek, obsahuje tiež BCAA v pomere 2:1:1, aminokyseliny taurín a alanín. Jedna odmerka obsahuje aj 100 mg kyseliny alfa-lipoovej, ktorá zlepšuje absorpciu kreatínu a glukózy.

 

cell tech muscle tech

 

Tento vedecky vyvinutý hardcore kreatínový vzorec obsahuje základné zložky, ktorých prospešné účinky sú podporené vo viac ako 30 výskumných štúdiách vykonaných v priebehu niekoľkých desaťročí. Navyše, bol kontrolovaný aj z hľadiska placebo efektu na 32 jedincoch, rozdelených do štyroch skupín a zistilo sa, že jedinci, ktorí konzumovali množstvo kreatínu a sacharidov počas CELL-TECH nasycovavej fázy získali v priemere 3,4 libry svalov, a to len v priebehu 7 dní.

Cell-Tech a jeho výhody

  • obsahuje zmes 2 foriem kreatínu
  • podporuje rýchlejšie naberanie svalovej hmoty
  • zvyšuje silu
  • obsahuje BCAA
  • vynikajúca chuť

Zloženie

Zmes sacharidov (polyméry glukózy, dextrózy, Modcarb™ [ovsené otruby, amaranth, quinoa, pohánka, proso, chia], kukuričný škrob, cluster dextrín), prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová, fosforečnan vápenatý, kremičitan vápenatý, soľ, acesulfam draselný, sukralóza, FD&C Red No. 40.

Dávkovanie

1 odmerku Cell-Tech zmiešajte s vodou (180 – 350 ml) a užite hneď po tréningu. V dni keď netrénujete, užite 1 dávku ráno po prebudení. Pre lepšie výsledky užite 2 odmerky Cell-Tech zmiešané s vodou (600 – 700 ml) hneď po tréningu. V dni, keď netrénujete, užite rovnakú dávku ráno po prebudení.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodoty (príchuť Fruit Punch) 1 odmerka (49 g)
Kalórie 180 kcal
Sacharidy celkom 38 g
Cukry 15 g
Vitamín C 125 mg
Vitamín B6 5,25 mg
Vitamín B12 0,2 mcg
Vápnik 45 mg
Horčík 32,5 mg
Sodík 35 mg
Draslík 24,8 mg
Muscle Growth And Strength Matrix:
Kreatín monohydrát 2,5 g
Kreatín HCI 2,5 g
Cell-Volumizing Amino Acid Matrix:
Taurín 1 g
L-Alanín 500 mg
BCAA Matrix:
L-Leucín 500 mg
L-Valín 250 mg
L-Isoleucín 250 mg
Lipoic-Tech:
Alpha Lipoic Acid (Supplying R-ALA) 100 mg

Upozornenie

Rovnako ako u všetkých kreatínových produktov, udržiavajte dostatočný pitný režim počas užívania. Nepoužívajte, ak trpíte cukrovkou, alebo ak máte sklony k hyperglykémii a hypoglykémii. Ak sa u vás vyskytne kožná vyrážka, alebo iná alergická reakcia, prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Udržujte mimo dosahu detí. Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako “hygroskopické”. To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

 

Upozornenie pre alergikov: Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Ovocný Punč, Pomaranč

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MuscleTech Cell Tech Performance Series 2700 g”
Scroll to Top