fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-50%

MusclePharm Creatine 300 g

Doplnok výživy v práškovej forme. Prvotný účinok creatin monohydrátu je napomáhanie syntéze ATP a tým napomáha nabíjaniu svalovej hmoty energiou. Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. Pomáha znižovať únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organizmu. Má silný vplyv na anabolizáciu.

9.9019.90

Dostupnosť 2 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Doplnok výživy v práškovej forme. Prvotný účinok creatin monohydrátu je napomáhanie syntéze ATP a tým napomáha nabíjaniu svalovej hmoty energiou. Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. Pomáha znižovať únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organizmu. Má silný vplyv na anabolizáciu. Jeho pôsobenie na začiatku užívania je možné prirovnať k anabolickým steroidom. Je vhodné ho kombinovať s niektorým zo sacharidových prípravkov – gainerom pre dokonalé vstrebanie creatin monohydrátu do svalových tkanív. Pokiaľ creatin neužívate spolu s gainerom, pripravte ho v 3dcl. džúsu obsahujúce sacharidy.

 
Obsah účinných látok
na 5 g
creatine monohydrate 5 g


Užívanie kreatínu:

Naberaciu fáza:
Počas prvých 7 dní 3 dávky denne.Jedna dávka – 5g = čajová lyžička. Užívajte denne ráno na lačno, ihneď po tréningu a pred spaním.Po ukončení naberacej fázy je zjavný rýchly nárast energie a sily v dobe tréningu.

Udržiavacia fáza:
Táto fáza trvá 21 dní. užívajte 1 dávku denne. Užívajte v tréningový deň 5g ihneď po tréningu. V netréningový deň ho užite spolu s gainerom alebo pred spaním.

Pokiaľ chcete s užívaním kreatínu pokračovať aj po ukončení udržiavacej fázy, začnite opäť naberacej fázou pre zvýšenie hladiny kreatínu vo svaloch. Po ukončení druhej udržiavacej fázy doporučujeme nahradiť kreatín iným prípravkom, napr. HMB, Tribulus, ZMA.

Kreatín Vám odporúčame užívať s Dymatize Mega gainerom.

Užívanie kreatínu pre energizáciu pri športovom výkone:
Tento spôsob užívania je vhodný predovšetkým pre športovcov, ktorí pri športovom výkone potrebujú uvoľniť čo najviac energie v priebehu výkonu. Odporúčame tenistom, atlétom, hokejistom, futbalistom, …

Užívajte 1 dávku (= 5g) 30 min pred výkonom. Rozmiešajte v 3 dcl. džúsu, ktorý obsahuje sacharidy, popr. v iontovom nápoji. Odporúčame Scitec ISOTEC.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MusclePharm Creatine 300 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top