fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-53%

MusclePharm Creatine | 300 g

  • 100% kreatín monohydrát v práškovej forme
  • Zvyšuje silu a výkon
  • Má pozitívny vplyv na anabolizáciu
  • Podporuje svalovú regeneráciu
  • Obsah balenia: 300 g

8.9018.90

Nie je na sklade

MusclePharm Creatine | 300 g 

MusclePharm Creatine je vedecky overený kreatín monohydrát určený všetkým športovcom na zvýšenie sily, zlepšenie hydratácie svalov, podporu vytrvalosti a urýchlenie regenerácie. Kreatín je vhodný pre široké spektrum použitia v rôznych športoch. Na základe stoviek odborných štúdií bolo preukázané, že zvyšuje silu, športový výkon, intenzitu tréningu, zlepšuje hydratáciu a podporuje rast svalov. Kreatín monohydrát takisto skracuje celkový čas potrebný na regeneráciu, ako aj čas medzi jednotlivými intervalmi počas samotného tréningu.

Kreatín monohydrát podporuje tvorbu ATP(adenosintrifosfát), ktorý predstavuje hlavný zdroj energie pre svaly. Vyššia koncentrácia ATP umožňuje dlhší a intenzívnejší tréning a má za následok výrazne zvýšenie sily, zlepšenie výkonu a vytrvalosti svalovej práce. Kreatín je v ľudskom tele prirodzene sa vyskytujúca neesenciálna aminokyselina. Telo priemerného človeka obsahuje približne 120 g kreatínu. Väčšina z uvedeného množstva (približne 90 – 95%) sa nachádza vo svaloch, kde je z 2/3 viazaný vo forme na energiu bohatého kreatín-fosfátu a zvyšok ako voľný kreatín.

Jeho pôsobenie na začiatku užívania je možné prirovnať k anabolickým steroidom. Je vhodné ho kombinovať s niektorým zo sacharidových prípravkov – gainerom pre dokonalé vstrebanie kreatín monohydrátu do svalových tkanív. Pokiaľ kreatín neužívate spolu s gainerom, pripravte ho v 3dcl. džúsu obsahujúcom sacharidy.

Výhody produktu: 

  • zvyšuje silu a výkon
  • má pozitívny vplyv na anabolizáciu
  • podporuje svalovú regeneráciu
  • zlepšuje hydratáciu svalov
  • podporuje tvorbu ATP

Podobné produkty:

Odporúčané dávkovanie: 

Naberaciu fáza:
Počas prvých 7 dní 3 dávky denne. Jedna dávka (5 g) = čajová lyžička. Užívajte denne ráno na lačno, ihneď po tréningu a pred spaním.Po ukončení naberacej fázy je zjavný rýchly nárast energie a sily v dobe tréningu.

Udržiavacia fáza:
Táto fáza trvá 21 dní. užívajte 1 dávku denne. Užívajte v tréningový deň 5 g ihneď po tréningu. V netréningový deň ho užite spolu s gainerom alebo pred spaním. Pokiaľ chcete s užívaním kreatínu pokračovať aj po ukončení udržiavacej fázy, začnite opäť naberacej fázou pre zvýšenie hladiny kreatínu vo svaloch. Po ukončení druhej udržiavacej fázy odporúčame nahradiť kreatín iným prípravkom, napr. HMB, Tribulus, ZMA. Kreatín odporúčame užívať spolu s gainerom.

Užívanie kreatínu pre energizáciu pri športovom výkone:
Tento spôsob užívania je vhodný predovšetkým pre športovcov, ktorí pri športovom výkone potrebujú uvoľniť čo najviac energie v priebehu výkonu. Odporúčame tenistom, atlétom, hokejistom, futbalistom, atď. Užívajte 1 dávku (5 g) 30 minút pred výkonom. Rozmiešajte v 3 dcl džúsu, ktorý obsahuje sacharidy, príp. v iontovom nápoji.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Creatine 300 g (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 5 g
Počet dávok v balení: 60
Nutričné hodnoty 1 dávka (5 g) % ODD*
Kreatín monohydrát 5000 mg **
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená
Zloženie
Kreatín monohydrát.
Alergény
Neobsahuje alergény.
Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MusclePharm Creatine | 300 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top