fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-41%

Mex Nutrition Triple Omega 3 90 kapsúl

Tieto mastné kyseliny zlepšujú funkcie mozgu a srdca, odbúravajú tuk, zvyšujú testosterón, podporujú kĺby, zlepšujú regeneráciu a celkovo “zdravie svalov”.

8.8014.99

Dostupnosť 1 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

MEX NUTRITION TRIPLE OMEGA 3 90 KAPSÚL

  • Podporuje kardiovaskulárny systém, mozog a pečeň
  • Pre zdravé kĺby
  • Pôsobí protizápalovo
  • Pre lepšiu koncentráciu a pohodu

MEX Nutrition pristupujeme ku každému výrobku nielen z vedeckého uhla pohľadu, ale má na pamäti aj dosiahnutie optimálnych výsledkov. Veľa Omega 3 produktov, popisovaných ich tvorcovia ako “nutričné bomby”, sľubujú úžasné, fantastické alebo dokonca nereálne výsledky, ktoré žiaden iný produkt nie je schopný poskytnúť. Niektorí výrobcovia tvrdia, že ich produkty ponúkajú viac EPA alebo DHA v jednej porcii ako ktokoľvek iný. Avšak, viac ako 90 % týchto produktov nedosahuje proklamovanej efektívnej hodnoty.

Výrobcovia sa sporia o to ktorá z kyselín EPA a DHA je cennejší. Neustále mení proporčné obsah na preukázanie svojich tvrdení. Avšak, väčšina z nich zabúda fakt, že kľúčovým faktorom je ich denný príjem 1 500 mg. Boli sme schopní zhustiť toto množstvo do iba dvoch kapsúl, zatiaľ čo priemerný produkt vyžaduje hrsť kapsúl na splnenie rovnakého cieľa. To tiež znamená, že MEX TRIPLE OMEGA 3 obmedzuje celkový príjem tukov a cholesterolu.

Rozhodli sme sa, že v rámci obsahu 75 % týchto dvoch dôležitých mastných kyselín, je rozdelíme v pomere 2:1 vo prospech EPA, ktorej prevahu potvrdzujú ďalšie štúdie. Je to podobné ako nadradená hodnota leucínu v BCAA

Kľúčovým argumentom pre doplnky Omega 3 je, že EPA a DHA sú esenciálne mastné kyseliny, zložky živých buniek, ktoré nie sú produkované v ľudskom tele. V prípade priemerného človeka sa ich príjem z prirodzenej potravy ani zďaleka nepribližuje odporúčanej dennej dávke.

Tieto mastné kyseliny zlepšujú funkcie mozgu a srdca, odbúravajú tuk, zvyšujú testosterón, podporujú kĺby, zlepšujú regeneráciu a celkovo “zdravie svalov”. Väčšina štúdií jasne ukazuje, že vyššie uvedené výsledky sú dosiahnuteľné len poskytnutím vysokej dávky týchto mastných kyselín – najmenej 1500 mg za deň.

MEX TRIPLE OMEGA 3 obsahuje trojitú dávku, uzavretú v jednej kapsule s rýchlym uvoľňovaním, oproti priemerne ponúkaným produktom Omega 3. Molekulárna destiláciou v našich ultra čistých studených vodách vznikol rybí olej, ktorý je bez ťažkých kovov, GMO, glukózy a cholesterolu a extrahuje sa z najkvalitnejších rybích zdrojov, čo prispieva k podpore celkového zdravia a pohody.

Odporúčané dávkvání

  • Jedna kapsula denne nalačno.

Nutričné informácie

1 kapsula
Kalórie 10
   Kalórie z tuku 10
Tuk celkovo 1 g
   Nasýtený tuk < ; 0.5 g
   Trans-tuky 0 g
   Poly-nenasýtené tuky 0.9 g
   Mono-nenasýtené tuky < 0.5 g
Cholesterol 0 mg
Vitamín E (ako prírodný D-alfa-tokoferol) IU
prírodné koncentrát rybieho oleja 1 g
   Omega-3 mastné kyseliny 750 mg
      Kyselina eikosapentaenová 500 mg
      Kyselina dokosahexaenová 250 mg

Ďalšie ingrediencie

  • Želatína, glycerín.

Informácie

  • Dodržiavajte odporúčané dávkovanie

Výrobca: Muscle Excellence USA, 303 Park Ave, NY10010 New York, United States

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Mex Nutrition Triple Omega 3 90 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top