fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-13%

Metabolic Nutrition E.S.P Extreme 300g

E.S.P.® EXTREME je navrhnutý tak, aby bol pred tréningom váš partner s najvyššou silou a energiou. Je určený pre jednotlivcov, ktorí vyžadujú stimulanty s vyššou účinnosťou na maximalizáciu výkonu, energie a zvýšenie sily počas tréningu. E.S.P. Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

34.9039.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

POPIS

E.S.P.® EXTREME je navrhnutý tak, aby bol pred tréningom váš partner s najvyššou silou a energiou. Je určený pre jednotlivcov, ktorí vyžadujú stimulanty s vyššou účinnosťou na maximalizáciu výkonu, energie a zvýšenie sily počas tréningu. E.S.P.

Obsahuje kofeín: 1 dávka obsahuje 250 mg kofeínu. 2 dávky obsahujú 500 mg kofeínu. 3 dávky obsahujú 750 mg kofeínu.

NÁVOD NA POUŽITIE

Kvôli sile E.S.P. Extrémne, začnite jednou dávkou (1 odmerka) zmiešanou so 6 fl. oz. vody(1fl = 28.413 ml), 20-30 minút pred tréningom. Po vyhodnotení tolerancie môžete užiť aj dve dávky (2 stupne odmerky) zmiešané s 12 fl. oz. vody. Osoby, ktoré majú vysokú toleranciu stimulantov, môžu užívať maximálnu dávku troch porcií (3 úrovne kopčekov) s 18 fl. oz. vody.

Neprekračujte tri dávky (3 odmerky) za 24 hodín, nekombinujte s inými výrobkami obsahujúcimi kofeín, čo by predstavovalo riziko nepriaznivých zdravotných reakcií.

VÝSTRAHA

TENTO VÝROBOK JE URČENÝ LEN NA ZDRAVÉ DOSPELÉ, 18+ ROKOV. NEPREKROČUJTE ODPORÚČANIA NA POUŽITIE. Pred použitím tohto produktu sa poraďte s kvalifikovaným zdravotníckym personálom s licenciou, ak: užívate akýkoľvek doplnok výživy, predpis alebo lieky na voľno predaj (napr., Ale nielen: inhibítor MAO alebo SSRI); alebo ak ste boli liečení, diagnostikovaná alebo máte v rodinnej línii vážnu chorobu (genetické). Ak sa u vás vyskytne nežiaduca reakcia na tento produkt, okamžite prestaňte s jeho používaním a poraďte sa s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom s licenciou. Nepoužívať pre tehotné alebo dojčiace ženy, ktoré sa snažia otehotnieť, ani mužom alebo ženám, ktoré sú citlivé na kofeín.

Tento produkt by sa nemal používať v kombinácii s kofeínom alebo stimulačnými látkami z iných zdrojov, pretože by mohol spôsobiť nervozitu, podráždenosť, nespavosť a občas rýchly srdcový rytmus. Prerušte používanie dva týždne pred operáciou. Konzumácia tohto produktu 4 hodiny pred spaním môže spôsobiť problémy so spánkom. Spotrebiteľ preberá úplnú zodpovednosť, ak sa použije spôsobom, ktorý nie je v súlade s pokynmi pre štítky. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.

Príchuť

Melón, Modrá Malina, Ovocný Punč, Zelené Jablko

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Metabolic Nutrition E.S.P Extreme 300g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top