fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-34%

Kevin Levrone LevroMono 300 g

LEVROMONO – KEVIN LEVRONE LevroMono predstavuje kombináciu kreatín monohydrátu s beta-glukánom , ktorý napomáha zvyšovať kreatínfosfátovú…

9.9014.90

Dostupnosť 4 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Z hľadiska silového tréningu slúži suplementacia kreatínu k navýšeniu hladiny kreatínfosfátu vo svaloch, čo priamo vytvára bohaté zásoby energie pre dlhotrvajúce a tvrdé intenzívné tréningy. Kreatín monohydrát obsiahnutý v LevroMono je laboratórne v najčistejšiej kvalite, naviac obohatený o beta-glukan. To zvyšuje hladinu kreatínfosfátu v naších svaloch o viac ako 20%. Výzkum ukázal, že suplementacia touto látkou môže mať piamy dopad na maximálne zvýšenie síly a výkonu v priebehu tréningu s najväčšou anaerobnou intenzitou. LevroMono tiež obsahuje beta-glukan, ktorý má podľa výzkumu na University of Louisville (USA) pozitívny vplyv na humorálne a bunečne imunitné reakcie. Vďaka kreatínovej suplementácii môžeme, nie len zvýšiť hladinu kreatínfosfátu vo svaloch, ale tiež ovplyvniť aktivitu „satelitných“ buniek vo svaloch. Výzkum vykonaný na univerzite v Kodani ukázal, že najväčší nárast priemeru svalových vlákien je zjavný u vzpieračov a športovcov užívajúcich kreatín.
LevroMono je najlepšou voľbou pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoju sílu a objem svalov. Začnite rásť s Kevinom Levronom!

Dávka: 3 odmerky (4,5 g)
Počet dávok v balení: 67
Množstvo celkom: 300g

Nutričné informácie:

Zloženie v: 4,5 g
Kreatín monohydrát 4,5g
z toho kreatín 4g
Beta-glukan 50mg

Doporučené dávkovanie: Rozmiešajte 1 odmerku prášku (cca 4,5 g) v 250 ml vody, pite ½ dávky pred tréningom a druhú polovicu ihned po ňom.

Upozornenie: So sladidlom. Neužívajte, pokiaľ ste alergický na niektorú z látok prípravku. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemaly byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Doporučuje sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýľ. Neužívajte pri tehotenstve alebo dojčení. Uchovávajte mimo dosah malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamým slnečným žiarením.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kevin Levrone LevroMono 300 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top