fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-10%

Kevin Levrone BCAA DEFENDER 245g

LevroBCAA Defender obsahuje tri z najdôležitejších aminokyselín pre športovcov: leucín, isoleucín a valín v pomere 8: 1: 1. Väčšie množstvo leucínu v LevroBCAA a tým pádom jeho vyššia koncentrácia v krvi bráni štepenie bielkovín a podporuje antikatabolické procesy.  Vedecký výzkum potvrdzuje, že aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) umožňujú rýchlu regeneráciu svalov po tréningu a pomáhajú budovať i chrániť svalovú hmotu v priebehu chudnutia. Okrem toho je treba uviesť, že vysoká koncentrácia leucínu má pozitívný vplyv na fungovanie nervového systému a znížuje únavu zvýšením pomeru BCAA k tryptofanu.

17.9019.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Kevin Levrone BCAA DEFENDER 245g

Obsahuje tri z najdôležitejších aminokyselín pre športovcov: leucín, isoleucín a valín v pomere 8: 1: 1. Väčšie množstvo leucínu v LevroBCAA a tým pádom jeho vyššia koncentrácia v krvi bráni štepenie bielkovín a podporuje antikatabolické procesy.  Vedecký výzkum potvrdzuje, že aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) umožňujú rýchlu regeneráciu svalov po tréningu a pomáhajú budovať i chrániť svalovú hmotu v priebehu chudnutia. Okrem toho je treba uviesť, že vysoká koncentrácia leucínu má pozitívný vplyv na fungovanie nervového systému a znížuje únavu zvýšením pomeru BCAA k tryptofanu.
Tak čo iné očakávať od LevroBCAA?
Dvakrát väčšia dávka leucínu v porovnáni s inými prípravkami a najčistejšie zložky BCAA pre podporu anabolických procesov. LevroBCAA – volba Kevina Levrona! Verte legende.

Okrem toho je LevroBCAA Defender obohatený o L-citrulín, vitamíny a dôležité minerály.

L-Citrulin je prirodzená forma citrulínu, ktorá je bežne získávaná prírodnou cestou (vyskytuje sa napr. vo vodnom melóne), čo je garanciou maximálnej čistoty. Hoci naše telo produkuje vlastné zásoby citrulínu, suplementácia môže priniesť zaujímavé účinky vzhľadom ku zvýšeniu výkonu. Citrulín totiž hrá významnú  úlohu v dvoch dôležitých procesoch. Zvyšuje hladinu oxidu dusičnatého a zároveň pomáha z krvi odstraňovať amoniak, ktorý  pri športovom výkone zpôsobuje únavu. Štúdie preukázaly zvýšenie sily, zlepšenie spotreby kyslíku a nárast športovej výkonnosti pri podávaní samotných 2,4 g L-Citrulínu denne po dobu ôsmich dní. Konzumácia L-Citrulínu tiež preukazatelne zvýšila hľadinu oxidu dusičnatého v krvi po silovom tréningu.

Nutričné informácie

Zloženie v: 9,8g – 2 odmerky (%NRV)
L-leucín 4000 mg
L-isoleucín 500 mg
L-valín 500 mg
L-citrulín 2000 mg
Vitamín C 80mg (100)
Vitamín B6 2mg (142)
Vitamín B12 2mcg (80)
Hořčík 60mg (16)
Draslík 300 mg (15)
Sodík 50 mg

NRV: Nutrition Reference Value – Výživové referenčné hodnoty
Zloženie:
L-leucín, L-isoleucín, L-valín, L-citrulín, Vitamín C (kyselina L-askorbová), Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), Vitamín B12 (kyanokobalamín), citrát draselný, citrát horečňatý, citrát sodný, aróma11, arómata2,3,6,7,9,10, koncentrát z červenej repy (farbivo5), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý, fosforečňan vápenatý), koncentrát z červenej repy (farbivo3,4,6,9,10), aróma4,5,8, farbiva[(E160a)2,8,9, E1636, E1027,E150c11],   protihrudkujúce látky (oxid kŕemičitý, fosforečňan vápenatý), sladidla (sukralóza, acesulfam draselný), koncentrát z červenej repy
E102 – môžu nepriaznivo ovplyvniť aktivitu a pozornosť detí

Doporučené dávkovanie:
Rozmiešajte 2 odmerky prášku (cca 9,8g) v 250ml vody. Vypite 1 dávku okamžitě po tréningu.
Upozornenie:
Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku prípravku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lékarom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky.

Skladovanie:
Výrobok skladujte mimo dosah detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavrenej nádobe na suchom mieste. Chraňte pred svetlom.

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Ananás – Kiwi, Brusnica – Jablko, Cola, Guava – Hruška, Pomaranč, Tropické Ovocie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kevin Levrone BCAA DEFENDER 245g”
Scroll to Top