fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-27%

Kevin Levrone Anabolic Iso Whey 908 g + 6x vzorka GRÁTIS

ANABOLIC ISO WHEY predstavuje niečo celkom mimoriadne v otázke nutričnej skladby srvátkových bielkovín. Anabolic ISO WHEY obsahuje 85g “kryštalicky” čistého izolátu srvátkovej bielkoviny na 100g prášku. Tento vysoký obsah bielkovín podčiarknutý prítomnosťou vysoko biologických dostupných aminokyselín vytvára unikátne fyziologické prostredie, ktoré veľmi pomáha anabolickým procesom svalových bielkovín – skrátka rýchlemu nárastu objemu svalovej hmoty. 
Limitovaná edícia – 6x vzorka  GRÁTIS je súčasť balenia (nájdete ich po otvorení).

23.9032.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

NABOLIC ISO WHEY predstavuje niečo celkom mimoriadne v otázke nutričnej skladby srvátkových bielkovín. Anabolic ISO WHEY obsahuje 85g “kryštalicky” čistého izolátu srvátkovej bielkoviny na 100g prášku. Tento vysoký obsah bielkovín podčiarknutý prítomnosťou vysoko biologických dostupných aminokyselín vytvára unikátne fyziologické prostredie, ktoré veľmi pomáha anabolickým procesom svalových bielkovín – skrátka rýchlemu nárastu objemu svalovej hmoty.
Vzhľadom k tomu, že vrcholní profesionálni aj amatérski športovci požadujú niečo oveľa viac ako len odporúčanú dennú dávku proteínu, je ANABOLIC ISO doplnený aj o ďalšie efektívne látky – 3000mg kreatín monohydrátu a 500mg kyseliny D-asparágovej. Táto účinná synergická kombinácia látok je perfektná odpoveď na otázku aký doplnok zvoliť, aby bol pomer rýchlosť-kvalita-cena čo najvýhodnejšie. Kreatín monohydrát v ANABOLIC ISO WHEY pracuje na regeneráciu ATP a zvyšuje syntézu bielkovín, čo vám umožní dosiahnuť väčší svalový rast za kratšiu dobu. Kyselina D-asparágová zvyšuje prirodzenú hladinu biologicky dostupného testosterónu v tele, čím maximalizuje anabolické účinky.
Potom tu vystupuje 1000 mg taurínu, ktorý má jasnú úlohu – pomáha zlepšiť priestupnosť krvného obehu a stabilizovať krvné cukry. Oba javy sú nevyhnutné pre udržanie hormonálnej stability počas silných anabolických reakcií.

Produkt LEVRO ANABOLIC ISO WHEY je výrazom pre vynikajúcu anabolický komplex srvátkových bielkovín, určený športovcom, ktorí chcú niečo dokázať.
Izolát srvátkové bielkoviny WPI je frakcie srvátkovej bielkoviny podrobila mikro a ultrafiltráciu, ktorá umožňuje získať najvyšší stupeň koncentrácie bielkovín v produkte (viac ako 90%). Má najvyšší obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA, ktorý nie je menšia ako 25 g na 100 g! Okrem toho neobsahuje žiadne sacharidy a tuky. V kombinácii s prípravkom Optipep® ovplyvňuje zvýšenej inzulínovej reakcie ľudského tela po jeho spotrebe. Izolát rovnako ako hydrolyzát srvátkové bielkoviny by mal byť konzumovaný hneď po prebudení alebo okamžite po tréningu, aby sa využila jeho väčší vstrebateľnosť. Obe frakcie WPI a WPH sa navzájom dopĺňajú, vďaka vlastnostiam ako rýchlosť absorpcie a najvyššej biologickej dostupnosti srvátkového aminogramu, ktoré majú zásadný význam. Vzhľadom k rýchlej vstrebateľnosti WPI a stimulačnému účinku na sekréciu inzulínu môže srvátkový izolát zastúpiť funkciu glykogénu strateného počas ťažkého tréningu, táto reakcia sa môže objaviť najmä pri nedostatku sacharidov.

Kreatín je prirodzenou súčasťou výbavy buniek. Kreatín sa vyskytuje vo svalstve, mozgu, krvi a to vo forme kreatínfosfátu alebo voľný. Denná fyziologická potreba kreatínu pre bežného človeka je okolo 2g kreatínu, z ktorých časť získava organizmus z potravy a časť vlastnou produkciou z aminokyselín – glycínu, arginínu a metionínu. Zvýšený prísun kreatínu vedie k rastu hladiny kreatínfosfátu v bunke. Zásoba tohto makroergického kreatínfosfátu slúži k zachovaniu potrebného množstva ATP (adenosintrifosfátu) ako zdroja energie pre svalový sťah. Bolo zistené, že suplementácia kreatínom vo vyšších dávkach po dobu 2-3 dní zvýši hladinu kreatínfosfátu v svale, čo je jeden zo základných predpokladov zvýšenia rýchlostného výkonu.

DAA – D-asparágová kyselina (DAA) je neessenciální, prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v mnohých zdrojoch našej potravy. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. D-asparágová kyselina sa viaže na konkrétny, takzvaný NMDA receptor. V hypotalamu stimulácia NMDA receptorov vedie k produkcii gonadotropín releasing hormónu (GnRH). Prikazuje hypofýze uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH) a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH). LH a FSH v semenníkoch začne proces, ktorý vedie k uvoľňovaniu testosterónu. Stimulácia NMDA receptorov v hypotalame tiež vedie k uvoľňovaniu hormónu GHRH, ktorý podporuje vylučovanie rastového hormónu.

Taurín je aminokyselina – respektíve je derivátom aminokyseliny, a preto je niekedy radený k aminokyselinám, hoci postráda karboxylovú skupinu. Presnejšie by bolo preto označenie aminosulfonová kyselina.
Reguluje hladinu tekutín vo svaloch tým, že “naťahuje” glukózu a aminokyseliny do svalových buniek. Jeho efekt možno prirovnať účinku inzulínu, teda vlastne pôsobí anabolicky, podporuje, zväčšuje a dáva svalu silu, ale bez znižovanie hladiny krvného cukru.
Má tiež dôležitý efekt aj pri znižovaní hladiny kyseliny mliečnej, čo je dôležité u športovcov, pri intenzívnych tréningoch alebo u ťažko pracujúcich ľudí. Vďaka hydratáciu zvyšuje objem svalových buniek a pomáha udržiavať rovnováhu minerálov, a teda potláčať riziko svalových kŕčov.

Nutričné informace:

Složenie jednej dávky 100 g (%NRV) 30 g (%NRV)
Energetická hodnota 1678kJ/396kcal 503kJ/119kcal
Tuky 4g 1,2g
z toho nasytené mastné kyseliny 3,3g 1g
Sacharidy 5g 1,5g
z toho cukry 3,4g 1g
Bielkoviny 85g 25,5g
Soľ 0,3g 0,09g
Kreatin Monohydrát 10000mg 3000mg
Taurin 3333mg 1000mg
Kyselina D-asparagová 1666mg 500mg
Typický aminokyselinový profil 100g 30g
L-leucin 8,4g 2,5g
L-isoleucin 4,3g 1,3g
L-valin 4,3g 1,3g
BCAA celkem 17g 5,1g
Kyselina L-asparagová 10g 3g
Kyselina L-glutamová 14,5g 4,3g
L-serin 4,5g 1,4g
Glycin 1,3g 0,4g
L-histidin 1,3g 0,4g
L-arginin 1,7g 0,5g
L-threonin 6,3g 1,9g
L-alanin 4,6g 1,4g
L-prolin 5,1g 1,5g
L-tyrosin 2,4g 0,7g
L-metionin 1,9g 0,6g
Cystein 2,1g 0,6g
L-fenylalanin 2,6g 0,8g
L-lysin 7,9g 2,4g
L-tryptofan 1,7g 0,5g

Zloženie: izolát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), kreatín monohydrát, aroma1, kakao1, taurín, aróma 2,3,4,5,6,7,8,9, kakao 7,8, instantná káva 9, kyselina D-asparágová ( DAA) soľ 1,8, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), koncentrát šťavy z červenej repy 3, farbivá (E150c 6, E160a 2,6), zahusťovadlo (celulózová guma), sladidlo (sukralóza).
Odporúčané dávkovanie:
Rozmiešajte 1 odmerku prášku (30g) v 200 ml vody alebo odstredeného mlieka. Užite 1 dávku pred tréningom a druhú ihneď po ňom.
Upozornenie:
Neprekračujte 1 dávku denne. Doplnky stravy nie sú náhradou bežné a vyváženej stravy. Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Môže obsahovať obilniny (lepok), vajcia a sóju. Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Banán – Broskyňa, Čokoláda, Čokoláda – Kokos, Frappe, Snickers

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kevin Levrone Anabolic Iso Whey 908 g + 6x vzorka GRÁTIS”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top