fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-26%

Kevin Levrone Anabolic Iso Whey 2000 g

ANABOLIC ISO WHEY predstavuje niečo úplne mimoriadného v otázke nutričnej skladby srvátkových bielkovín. Anabolic ISO WHEY obsahuje 85g „krystalicky“ čistého izolátu srvátkovej bielkoviny na 100g prášku. Tento vysoký obsah bielkovín podtrhnutý prítomnosťou vysoko biologicky dostupných aminokyselín vytvára unikátne fyziologické prostredie, ktoré veľmi pomáhá anabolickým procesom svalových bielkovín – skrátka rychlému nárastu objemu svalovej hmoty.

39.9053.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

ANABOLIC ISO WHEY predstavuje niečo úplne mimoriadného v otázke nutričnej skladby srvátkových bielkovín. Anabolic ISO WHEY obsahuje 85g „krystalicky“ čistého izolátu srvátkovej bielkoviny na 100g prášku. Tento vysoký obsah bielkovín podtrhnutý prítomnosťou vysoko biologicky dostupných aminokyselín vytvára unikátne fyziologické prostredie, ktoré veľmi pomáhá anabolickým procesom svalových bielkovín – skrátka rychlému nárastu objemu svalovej hmoty.
Vzhľadom k tomu, že vrcholný profesionálni i amatérski športovci požadujú niečo omnoho via než len doporučenú dennú dávku proteínu, je ANABOLIC ISO doplnený i o ďalšie efektívné látky – 3000mg kreatín monohydrátu a 500mg kyseliny D-asparágové. Táto účinná synergická kombinácia látok je perfektná odpoveď na otázku aký doplnok zvoliť, aby bol pomer rýchlosť-kvalita-cena, čo najvýhodnejší. Kreatín monohydrát v ANABOLIC ISO WHEY pracuje na regenerácii ATP a zvyšuje syntézu bielkovín, čo vám umožní dosiahnúť vätšieho svalového rastu za kratšie dobu. Kyselina D-asparágová zvyšuje prirodzenú hladinu biologicky dostupného testosterónu v tele, čím maximalizuje anabolické účinky.
Potom tu vystupuje 1000 mg Taurínu, ktorý má jasnú úlohu – pomáhá zlepšiť priepustnosť krvného obehu a stabilizovať krvné cukry. Oba javy sú nevyhnutné pre udržanie hormonálnej stability počas silných anabolických reakcií.

Produkt LEVRO ANABOLIC ISO WHEY je výrazom pre vynikajúcí anabolický komplex srvátkových bielkovín, určený športovcom, ktorí chcú niečo dokázať.
IZOLÁT SROVÁTKOVEJ BIELKOVINY
Izolát srvátkovej bielkoviny WPI je frakcia srvátkovej bielkoviny podrobená mikro a ultrafiltrácii, ktorá umožňuje získať najvyšší stupeň koncentrácie bielkovín v produktu (viac ako 90%). Má najvyšší obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA, ktorý nie je menší ako 25 g na 100 g! Okrem toho neobsahuje žiadne sacharidy a tuky. V kombinácii s prípravkom Optipep® ovplyvňuje zvýšené inzulínové reakcie ľudského tela po jeho spoteebe. Izolát rovnako ako hydrolyzát srvátkovej bielkoviny by mal byť konzumovaný ihneď po prebudení alebo okamžite po tréningu, aby sa využila jeho vätšia vstrebateľnosť. Obe frakcie WPI a WPH sa navzájom doplňujú, vďaka vlastnostiam ako rýchlosť absorpcie a najvyššiej biodostupnosti srvátkového aminogramu, ktoré majú zásadný význam. Vzhľadom k rýchlej vstrebateľnosti WPI a stimulačnému účinku na sekreciu inzulínu môže srvátkový izolát zastúpiť funkciu glykogénu ztrateného počas ťažkého tréningu, táto reakcia sa môže objaviť hlavne pri nedostatku sacharidov.

Kreatín je prirodzenou súčásťou výbavy buniek. Kreatín sa vyskytuje vo svalstve, mozgu, krvi, a to vo forme kreatínfosfátu alebo ako voľný. Denná fyziologická potreba kreatínu pre bežného človeka je okolo 2g kreatínu, z ktorých časť získáva organizmus z potravy a časť vlastnou produkciou z aminokyselín – glycínu, arginínu a methionínu. Zvýšený prísun kreatínu vedie k rastu hladiny kreatínfosfátu v bunke. Zásoba tohoto makroergického kreatínfosfátu slúží k zachovaniu potrebného množstva ATP (adenosintrifosfátu) ako zdroja energie pre svalový sťah. Bolo zistené, že suplementácia kreatínom vo vyšších dávkách po dobu 2-3 dní zvýši hladinu kreatínfosfátu vo svale, čo je jeden zo základných predpokladov zvýšenia rýchlostného výkonu.

DAA – D-asparágová kyselina (DAA) je neessenciálna, prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v mnoho zdrojoch našej potravy. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypothalámu a varlatech. D-asparágová kyselina sa viaže na konkrétný, takzvaný NMDA receptor. V hypotalámu stimulácie NMDA receptorov vedie k produkcii gonadotropín releasing hormonu (GnRH). Prikazuje hypofýze uvolňovať luteinizačný hormón (LH) a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH). LH a FSH v semeníkoch zaháji proces, ktorý vedie k uvolňovaniu testostéronu. Stimulácia NMDA receptorov v hypotalámu tiež vedie k uvolňovaniu hormónu GHRH, ktorý podporuje vylučovanie rastového hormónu.

Taurín je aminokyselina – respektíve je derivátom aminokyseliny, a preto je niekedy zaradený k aminokyselinám, hoci postrádá karboxylovú skupinu. Presnejšie by preto bolo označenie aminosulfonová kyselina.
Reguluje hladinu tekutín vo svaloch tým, že „naťahuje“ glukózu a aminokyseliny do svalových buniek. Jeho efekt možno prirovnať účinku inzulínu, teda vlastne pôsobí anabolicky, podporuje, zvetšuje a dává svalu sílu, ale bez znížovania hladiny krvného cukru.
Má tiež dôležitý efekt i pri znížovaní hladiny kyseliny mliečnej, čo je dôležité u športovcov, pri intenzivných tréningoch alebo u ťažko pracujúcich ľudí. Vďaka hydratácii zvyšuje objem svalových buniek a pomáhá udržovať rovnováhu minerálov, a teda potlačovať riziko svalových kŕčov.

Nutričné informácie:

Zloženie jednej dávky 100 g (%NRV) 30 g (%NRV)
Energetická hodnota 1678kJ/396kcal 503kJ/119kcal
Tuky 4g 1,2g
z toho nasýtené mastné kyseliny 3,3g 1g
Sacharidy 5g 1,5g
z toho cukry 3,4g 1g
Bielkoviny 85g 25,5g
Soľ 0,3g 0,09g
Kreatín Monohydrát 10000mg 3000mg
z toho kreatín  8400mg 2520mg
Taurín 3333mg 1000mg
Kyselina D-asparágová (DAA) 1666mg 500mg
Typický aminokyselinový profil 100g
L-leucín 10,1g
L-isoleucín 7,5g
L-valín 6,4g
BCAA celkom 24g
Kyselina L-asparágová 11,4g
Kyselina L-glutámová 19,5g
L-serín 4,9g
Glycín 1,1g
L-histidín 1,0g
L-arginín 1,5g
L-threonín 7,3g
L-alanín 5g
L-prolín 5,7g
L-tyrosín 1,9g
L-metionín 1,7g
Cysteín 2,0g
L-fenylalanín 2,4g
L-lysín 9,3g
L-tryptofan 1,3g

Zloženie: izolát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), kreatín monohydrát, kakao1, taurín, instantná káva 8, kakao 7,8, kyselina D-asparágová (DAA), zahušťovadlo (celulózová guma), protihrudkujúca látka (E551), aróma 1,5,6,8, aróma 2,3,4,7,9, soľ 1,8, koncentrát šťavy z červenej repy 3, farbiva (E150c 6, E160a 2,4,6), regulátor kyselosti (kyselina citrónová)3 , sladidlo (sukralóza, acesulfám draselný).

Doporučené dávkovanie:
Rozmiešajte 1 odmerku prášku (30g) v 200 ml vody alebo odstredeného mlieka. Užijte 1 dávku pred tréningom a druhú ihneď po ňom.

Upozornenie:
Neprekračujte 1 dávku denne. Doplnky stravy nie sú náhradou bežnej a vyváženej stravy. Neužívajte, ak ste alergický, na ktorúkoľvek zložku prípravku. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Môže obsahovať obiloviny (lepok), vajcia a sóju. Výrobok skladujte mimo dosah detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chraňte pred svetlom.

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Biela Čokoláda – Kokos, Bounty, Čokoláda, Cookies And Cream, Frappe, Jahoda, Snickers, Vanilka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kevin Levrone Anabolic Iso Whey 2000 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top