fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-60%

Himalaya Liv. 52 DS 60 tabliet

Dvojitá sila (oproti pôvodnému LIV.52) ayurvédskeho bylinného prípravku považovaného za jeden z najúčinnejších na ochranu a regeneráciu pečene.

7.9019.99

Nie je na sklade

Dvojitá sila (oproti pôvodnému LIV.52) ayurvédskeho bylinného prípravku považovaného za jeden z najúčinnejších na ochranu a regeneráciu pečene.

Liv.52 zabezpečuje správne fungovanie pečene vďaka ochrannému účinku na pečeňový parenchým. Má silné antioxidačné vlastnosti a pôsobí ako detoxikant.

Liv.52 je schopné detoxikovať všetky pre telo jedovaté látky z potravy, vody, vzduchu a liečiv. Najmä ľudia dlhodobo užívajúci syntetické lieky alebo často konzumujúci alkohol pocítia jeho priaznivý vplyv. V každodennom živote je veľmi ťažké vyhnúť sa toxickým látkam preto úžívanie Liv.52 ako ochrany pečene prináša úžitok pre každého.

Liv.52 bol na trh uvedený v roku 1955 ako špeciálny doplnok výživy pre pečeň. Odvtedy je predávaný na celom svete a považovaný za jeden z najúčinnejších prípravkov na ochranu pečene. Priaznivé účinky dokumentuje viac ako 300 štúdií.D

Doporučujeme ho aj pri problémoch s anorexiou, lebo napomáha prekonávať nechutenstvo.

Dávkovanie: Dospelí: 1 tableta dvakrát denne pri jedle prehltnúť a zapiť. V ojedinelých prípadoch užívať 2 tablety trikrát denne.

Deti od 6 rokov: 1/2 tablety dvakrát denne pri jedle prehltnúť a zapiť.

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Himalaya Liv. 52 DS 60 tabliet”
Scroll to Top