fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-65%

Himalaya Liv. 52 DS 60 tabliet

Dvojitá sila (oproti pôvodnému LIV.52) ayurvédskeho bylinného prípravku považovaného za jeden z najúčinnejších na ochranu a regeneráciu pečene.

6.9019.99

Dostupnosť 88 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Dvojitá sila (oproti pôvodnému LIV.52) ayurvédskeho bylinného prípravku považovaného za jeden z najúčinnejších na ochranu a regeneráciu pečene.

Liv.52 zabezpečuje správne fungovanie pečene vďaka ochrannému účinku na pečeňový parenchým. Má silné antioxidačné vlastnosti a pôsobí ako detoxikant.

Liv.52 je schopné detoxikovať všetky pre telo jedovaté látky z potravy, vody, vzduchu a liečiv. Najmä ľudia dlhodobo užívajúci syntetické lieky alebo často konzumujúci alkohol pocítia jeho priaznivý vplyv. V každodennom živote je veľmi ťažké vyhnúť sa toxickým látkam preto úžívanie Liv.52 ako ochrany pečene prináša úžitok pre každého.

Liv.52 bol na trh uvedený v roku 1955 ako špeciálny doplnok výživy pre pečeň. Odvtedy je predávaný na celom svete a považovaný za jeden z najúčinnejších prípravkov na ochranu pečene. Priaznivé účinky dokumentuje viac ako 300 štúdií.D

Doporučujeme ho aj pri problémoch s anorexiou, lebo napomáha prekonávať nechutenstvo.

Dávkovanie: Dospelí: 1 tableta dvakrát denne pri jedle prehltnúť a zapiť. V ojedinelých prípadoch užívať 2 tablety trikrát denne.

Deti od 6 rokov: 1/2 tablety dvakrát denne pri jedle prehltnúť a zapiť.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Himalaya Liv. 52 DS 60 tabliet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top