fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-20%

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore 90 tabliet

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore je najsilnejší spaľovač tukov EPH vo verzii DMHA. Najsilnejší spaľovač tukov s tvrdou receptúrou je známy pre masívne spaľovanie tukov a rýchle chudnutie.

39.9049.90

Dostupnosť 1 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Hi  Tech Pharmaceuticals  Stimerex Hardcore 90 tabliet

 

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore DMHA 90 tabliet je najsilnejší spaľovač tukov epH od Hi-Tech Pharmacauticals. S 25 mg epH extrakt (efedrín), Yohimbe, DMHA …Stimerex Hardcore je Hi-Tech Pharmaceuticals s pokročilou formou Stimerex, super spaľovač tuku, chuť k jedlu, pred cvičením Booster a doplnok chudnutie v jednom. Najsilnejší spaľovač tukov s tvrdou receptúrou je známy pre masívne spaľovanie tukov a rýchle chudnutie. Viac energie, mega energetická podpora a eliminácia tuku v problémových oblastiach charakterizujú Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore.

Výsledkom je, že Hi-Tech Pharma Stimerex Hardcore sa zameriava na mastné kyseliny tela, aby získal energiu pre viac energie. Takto uskladnený tuk sa tak využíva vďaka Stimerex Hardcore na výrobu energie. Výsledkom je tiež zvýšenie a zlepšenie metabolizmu. Spaľovanie tukov môže byť rýchlejšie a lepšie.

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex zloženie:

Vlastná zmes: s technológiou Thermo-Z® 475 mg:

(Extrakt z efedry 25 mg [listy], 2-Aminoisoheptane (DMHA), extrakt Senegalia Berlandieri (listy), extrakt z acacia rigidula [listy], [200 mg fenyletylamínového alkaloidu: metylsynefrín, N-metyl-B-fenyletylamín] , N, N-dimetylfenyletylamín, fenyletylamín] teobromín, extrakt zo zeleného čaju [listy], Naringen [ovocie], 3-dimetylaminoetanol, bitartrát, extrakt Yohimbe [kôra]

Kofeín (bezvodý) 150 mg

Extrakt z efedry (efedrín) 25 mg

*% RDA = percento odporúčaného denného príjmu (na základe dennej potreby 2000 kalórií)

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore spaľovač tukov Zloženie / Ostatné prísady:

Fosforečnan vápenatý, škrobový glykolát sodný, stearát horečnatý, oxid kremičitý, FD & C Blue # 1, FD & C Red # 40, FD & C Yellow # 6.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore 90 tabliet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top