fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-18%

Hi-Tech Pharmaceuticals Black Piranha 60 tabliet

Spaľovač tukov Black Piranha reprezentuje overenú kvalitu a zároveň jeden z najsilnejších doplnkov z dielne Hi-Tech Pharmaceuticals. Vysokoúčinné zloženie v sebe zahŕňa také komponenty ako extrakt z Carallumy, naringenín či kofeín.

44.9054.90

Nie je na sklade

HI-TECH PHARMACEUTICALS BLACK PIRANHA 60 TABLIET

Spaľovač tukov Black Piranha reprezentuje overenú kvalitu a zároveň jeden z najsilnejších doplnkov z dielne Hi-Tech Pharmaceuticals. Vysokoúčinné zloženie v sebe zahŕňa také komponenty ako extrakt z Carallumy, naringenín či kofeín. Všetky tieto látky povzbudzujú organizmus, uvoľňujú energiu a potláčajú chuť do jedla. Zároveň sa ti bude dariť chudnúť rýchlejšie a efektívnejšie. Produkt je vďaka svojim extrémnym účinkom určený pre najnáročnejších športovcov. 

Výber jednotlivých zložiek nie je náhodný a jeho cieľom je zvýšiť fyziologické mechanizmy spaľovania tukov na hranice maxima pri súčasnom zachovaní vysokých energetických úrovní a celkovej pohody.

Aké sú výhody spaľovača Black Piranha?

  • jeden z najmodernejších spaľovačov na svete!
  • obsah synergických látok pre maximálny účinok

Čo môžete od neho očakávať?

  • zvýšená hladina energie
  • lepšia koncentrácia
  • rýchlejšie chudnutie
  • lepšia celková pohoda a ľahšie zvládanie diéty
  • brutálna vaskularita

Black Piranha od výrobcu HI-TECH PHARMACEUTICALS podporuje syntézu hormónov a neurotransmiterov. Tým podporuje spaľovanie tukov aj z problémových partií (zadok, brucho, stehná) a zvyšuje motiváciu a sústredenie počas tréningu. Pokiaľ chcete výrazne zvýšiť vašu tréningovú kapacitu a znížiť únavu, tento spaľovač je to pravé pre vás. Má silný termogénny účinok, preto odporúčame dodržiavať prísny pitný režim a nasadiť vhodné doplnky výživyvitamíny, minerály, proteíny, BCAA, iontové nápoje apod.

Nutričné informácie

Veľkosť jednej dávky: 1 tableta

Počet dávok v balení: 60

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hi-Tech Pharmaceuticals Black Piranha 60 tabliet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top