fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-26%

Centurion Labz God of War 285g

God of War je nová, mimoriadne účinná predtréningovka od Centurion Labz, ktorá je k dispozícii v dvoch variantoch: Battleberry a Carnage Cola. Obnovená verzia kultových produktov: God of War Black a Red ponúka brutálnu jazdu na najvyššej úrovni s vysokým výkonom počas tréningu. Doplnok je založený na zložkách, ktoré pracujú synergicky, aby zabezpečili maximálne svalové napumpovanie, vytrvalosť počas tréningu a najvyššiu koncentráciu. Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

33.9045.99

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

God of War je nová, mimoriadne účinná predtréningovka od Centurion Labz, ktorá je k dispozícii v dvoch variantoch: Battleberry a Carnage Cola. Obnovená verzia kultových produktov: God of War Black a Red ponúka brutálnu jazdu na najvyššej úrovni s vysokým výkonom počas tréningu. Doplnok je založený na zložkách, ktoré pracujú synergicky, aby zabezpečili maximálne svalové napumpovanie, vytrvalosť počas tréningu a najvyššiu koncentráciu.

Inovatívny vzorec obsahuje silné stimulanty, nootropické látky a aminokyseliny, ktoré vytvárajú najlepšie podmienky pre zlepšenie kvality a výkonnosti vášho tréningu. Ak je vaším cieľom vyvinúť svalovú hmotu a vykonávať skutočne intenzívne tréningy, ktoré vyžadujú koncentráciu a vytrvalosť, GOD of WAR bude pre vás dokonalým návrhom.

 

God of War 285 g

Výrobca: Centurion labz
Balenie: 30 dávok
Príchuť

Čierna Malina, Cola

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Centurion Labz God of War 285g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top