fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-24%

Fitness Authority Xtreme Napalm with Vitargo 500 g

Xtreme Napalm loaded with Vitargo – Fitness Authority: Silný predtréningový stimulátor. Sacharidy vysokej molekulovej hmotnosti z Vitarga dodávajú okamžitú energiu.

18.9024.99

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Xtreme Napalm loaded with Vitargo – Fitness Authority: Silný predtréningový stimulátor. Sacharidy vysokej molekulovej hmotnosti z Vitarga dodávajú okamžitú energiu.

NOVÝ: Xtreme Napalm loaded with Vitargo – Fitness Authority

  • Silný predtréningový stimulant
  • Skvele pripraví telo na extrémne namáhavý tréning
  • Zlepšuje koncentráciu
  • Výrazne zvyšuje vytváranú energetickú hladinu
  • Bez prídavku cukru!
  • 50 dávok v každom balení!

Makromolekulárne sacharidy Vitargo ako zdroj rýchlo využiteľnej energie je k dispozícii v novej verzii – Xtreme Napalm loaded with Vitargo.

Xtreme Napalm loaded with Vitargo z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe “svalovej pumpy” počas vysoko náročných tréningových seáns.

Každá z fyziologicky aktívnych zložiek bola vybraná tak, aby vyvolala čo najefektívnejšie vplyv na vašu muskulatúru. Na rozdiel od klasických predtréningových doplnkov, zložkové komplexy obsiahnuté v Napalm Vitargo naozaj fungujú, čo priamo dokladajú výsledky kulturistov – radikálne zosilnenie a prudký nárast svalovej hmoty.

Xtreme NO-Volumizing Complex spolu s Xtreme Power & Focus Complex sú vďaka rôznym mechanizmom fungovania presne tým, čo zefektívni váš tréning na maximum. Optimálne množstvo arginín alfa-ketoglutarátu s citrulínom zvyšuje endoteliálne vylučovanie oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a významne posilňuje transport živín, vrátane anabolických stimulátorov, priamo k pracujúcim svalom. Ako ukazuje výskum, citrulín obsiahnutý v zmesi Xtreme Power & Focus Complex tiež znižuje množstvo kyseliny mliečnej vo svaloch, čím sa výrazne obmieňajú tréningové možnosti. Tento efekt je tiež podporovaný prítomnosťou beta-alanínu, ako súčasť karnozínu, najvýznamnejšie látky zodpovedné za vnútrobunkovú rovnováhu. Vďaka Napalmu Vitargo môžete počas krátkej doby zintenzívniť svoje tréningy až nad hranicu ľudských možností!

Xtreme Power & Focus Complex spoločne s vitamínovým komplexom skupiny B zaručuje maximálnu sústredenosť, minimálnu svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové,, maratóny “. Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom nádych prechádzky ružovým sadom a pomôže úplne zužitkovať rezervnú energiu bez akejkoľvek ujmy.

Xtreme Napalm loaded with Vitargo dodáva najdôležitejšie antioxidanty a minerálne látky. Optimálne dávky antioxidantov “ničí” voľné radikály vznikajúce pri cvičení a tým zabraňujú mikropoškodeniu vznikajúcemu počas tvrdých tréningov; znižujú tempo nežiaducich katabolických procesov, ku ktorým dochádza vo svalových tkanivách.

Navyše obsahuje zmes Delivery & Electrolite Complex s kľúčovými elektrolytmi, ktoré spôsobujú optimálnu hydratáciu organizmu a acidobázickú rovnováhu svalového tkaniva, vďaka čomu máte istotu, že všetky metabolické procesy prebiehajú kvalitne so zodpovedajúcou rýchlosťou.

O jedinečnosti Napalm Vitargo svedčí aj skutočnosť, že ako jediný na trhu dodáva rýchlo vstrebateľné vysokomolekulárne sacharidy (Vitargo), ktoré slúžia ako ľahko dostupný zdroj energie počas tréningu.

Túto skutočnosť potvrdilo niekoľko klinických štúdií rovnako ako fakt, že v porovnaní s maltodextrínom, či jednoduchými cukrami veľmi rýchlo obnovuje svalový glykogén 1, 2,3

Piehl AULIN K 1, K Söderlund et. Al:. Scand. J. Gastroenterol. 2000, 35: 1143-1149.

Piehl AULIN K 2, K Söderlund, Hultman E. Eur. J. Appl. Physiol. 2000, 81: 346-351.

3 FB Stephens, M. Roig, Armstrong, G.,

Xtreme Napalm loaded with Vitargo

Odporúčané dávkovanie:

Dospelí: rozpustite 1 dávku (2 odmerky) v 300-450 ml vody, alebo džúsu a vypite 30 minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Veľkosť jednej dávky: 2 odmerky (10,7 g)
Počet dávok v balení: 93
Nutričné hodnoty 10,7 g
Vitamín C 100 mg (125)
Niacin 10 mg (62)
Vitamín B6 4 mg (286)
Vitamín B12 5 ug (200)
Selén 27,5 ug (50)
Napalm Proprietary Formula
Xtreme NO-Volumizing Complex 3 000 mg
Beta-alanín 2 000 mg
Arginine AKG 1 000 mg
Xtreme Power & Focus Complex 1 550 mg
Citrulín malát 750 mg
Taurín 500 mg
Kofeín bezvodý 200 mg
Glukuronolakton 100 mg
Delivery & Electrolite Complex 5255 mg
Kukuričný škrob (Vitargo ®) 5000 mg
Hydrogénuhličitan sodný 90 mg
Hydrogenfosforečnan draselný 90 mg
Fosforečnan horečnatý 50 mg
Hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro®) 25 mg

Zloženie:

Beta-Alanín (CarnoSyn), Arginín AKG, citrulín malát, taurín, kazeínový hydrolyzát (PeptoPro), Glukuronolakton, kyselina L-askorbová, hydrogénuhličitan sodný, fosfát horečnatý, fosfát draselný, pomarančová aróma, kofeín anhydrát, nikotínamid, sladidlo (sukralóza ), pyridoxín hydrochlorid, farbivo E110 (môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť u detí), seleničitan sodný, kyanokobalamín.

Upozornenie:

Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojim praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu (200 mg/dávka). Vzhľadom k vysokému obsahu kofeínu môže byť nebezpečný pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy, diabetikov, osoby citlivé na kofeín, osoby, ktoré majú problémy s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi ochoreniami. Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Ananás – Kiwi, Melón, Pomaranč

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fitness Authority Xtreme Napalm with Vitargo 500 g”
Scroll to Top