fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-10%

Fitness Authority Xtreme Napalm with Vitargo 1000 g

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ®
Silný predtréningový stimulant
* Skvele pripraví telo na extrémne namáhavý tréning
* Zlepšuje koncentráciu
* Výrazne zvyšuje vytváranú energetickú hladinu
* Bez prídavku cukru!
* 100 dávok v každom balení!

26.9029.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ®
Silný predtréningový stimulant
* Skvele pripraví telo na extrémne namáhavý tréning
* Zlepšuje koncentráciu
* Výrazne zvyšuje vytváranú energetickú hladinu
* Bez prídavku cukru!
* 100 dávok v každom balení!

Makromolekulárne sacharidy Vitargo ® ako zdroj rýchlo využiteľnej energie je k dispozícii v novej verzii – Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ®.

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe “svalovej pumpy” počas vysoko náročných tréningových seáns. Každá z fyziologicky aktívnych zložiek bola vybraná tak, aby vyvolala čo najefektívnejší dopad na Vašej muskulatúru. Na rozdiel od klasických predtréningových doplnkov, zložkové komplexy obsiahnuté v Napalm Vitargo ® naozaj fungujú, čo priamo dokladajú výsledky kulturistov – radikálnej zosilnenie a prudký nárast svalovej hmoty.

Xtreme NO-Volumizing Complex spolu s Xtreme Power & Focus Complex sú vďaka rôznym mechanizmom fungovania presne tým, čo zefektívni Váš tréning na maximum. Optimálne množstvo arginín alfa-ketoglutarátu s citrulín zvyšuje endoteliálny vylučovanie oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a významne posilňuje transport živín, vrátane anabolických stimulátorov, priamo k pracujúcim svalom. Ako ukazuje výskum, citrulín obsiahnutý v zmesi Xtreme Power & Focus Complex tiež znižuje množstvo kyseliny mliečnej v svaloch, čím sa výrazne obmieňajú tréningové možnosti. Tento efekt je tiež podporovaný prítomnosťou beta-alanínu, ako súčasť karnozínu, najvýznamnejšie látky zodpovedné za vnútrobunkovú rovnováhu. Vďaka Napalmu Vitargo ® môžete behom krátkej doby zintenzívniť svoje tréningy až na hranici ľudských možností!

Xtreme Power & Focus Complex spoločne s vitamínovým komplexom skupiny B zaručuje maximálnu sústredenosť, minimálny svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové ,, maratóny “. Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom nádych prechádzky ružovým sadom a pomôže úplne zužitkovať rezervné energiu bez akejkoľvek ujmy.

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® dodáva najdôležitejšie antioxidanty a minerálne látky. Optimálne dávky antioxidantov “odkladá” voľné radikály vznikajúce pri cvičení a tým zabraňujú mikropoškození vznikajúce počas tvrdých tréningov; znižujú tempo nežiaducich katabolických procesov, ku ktorým dochádza vo svalových tkanivách. Navyše obsahuje zmes Delivery & Electrolite Complex s kľúčovými elektrolyty, ktoré spôsobujú optimálnu hydratáciu organizmu a acidobázickú rovnováhu svalového tkaniva, vďaka čomu máte istotu, že všetky metabolické procesy prebiehajú kvalitne so zodpovedajúcou rýchlosťou.

O jedinečnosti Napalm Vitargo ® svedčí aj skutočnosť, že ako jediný na trhu dodáva rýchlo vstrebateľné vysokomolekulárne sacharidy (Vitargo ®), ktoré slúžia ako ľahko dostupný zdroj energie počas tréningu. Túto skutočnosť preukázalo niekoľko klinických štúdií rovnako ako fakt, že v porovnaní s maltodextrínom alebo jednoduchými cukrami veľmi rýchlo obnovuje svalový glykogen1,2,3.
Piehl Aulin K 1, K Söderlund et. al:. scanda. J. Gastroenterol. 2000, 35: 1143-1149.
Piehl Aulin K 2, K Söderlund, Hultman E. eur. J. appl. Physiol. 2000, 81: 346-351.
3 FB Stephens, M. Roig, Armstrong, G., Greenhalff PL: J. Sci Šport, 2007, 1-6.

Nutričné ​​informácie:

Zloženie jednej dávky
Dávka: 2 odmerky (10 g)
Počet dávok v balení: 100
vitamín C 100mg / 125%
niacín 10mg / 73%
vitamín B6 4mg / 286%
vitamín B12 0,005mg / 200%
selén 27,5mcg / 50%
Napalm Proprietary Formula
Xtreme NO-Volumizing Complex 3000mg / *
arginín AKG 1000 mg
Beta-Alanín 2000 mg
Xtreme Power & Focus Complex 1550 mg / *
taurín 500 mg
kofeín anhydro 200 mg
citrulín malát 750 mg
Glukuronolakton 100 mg
Delivery & Electrolite Complex 5255mg / *
jačmenný škrob 5000 mg
hydrolyzovaný kazeín 25 mg
fosfát horečnatý 50 mg
fosfát draselný 90 mg
hydrogénuhličitan sodný 90 mg

* ODD (odporúčaná denná dávka) nie je stanovená

Ostatné zložky:
škrob (Vitargo®), beta-alanín (CarnoSyn ®), Arginín AKG, citrulín malát, taurín, kazeínový hydrolyzát (PeptoPro®), Glukuronolakton, kyselina L-askorbová, Hydrogénuhličitan sodný, Fosfát horečnatý, Fosfát draselný, pomarančová aróma, kofeín anhydro , nikotínamid, sladidlo (sukralóza), pyridoxín-hydrochlorid, farbivo E110 (môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť u detí), seleničitan sodný, kyanokobalamín

Kontraindikácie a varovania:
Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu (200 mg / dávka). Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 16 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, diabetikom, osobám citlivým na kofeín, osobám s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi chorobami.

skladovanie:
Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

Hmotnosť -
Príchuť

Ananás – Kiwi, Hruška-jablko, Melón, Pomaranč

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fitness Authority Xtreme Napalm with Vitargo 1000 g”
Scroll to Top