fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-45%

Fitness Authority Xtreme Anticatabolix 800 g

Xtreme Anticatabolix obsahuje precízne stanovené množstvo aminokyselín pre namáhaný organizmus športovca. Obsahuje kľúčové vetvené aminokyseliny BCAA a L-glutamín, ktorý sa v organizme nachádza zo všetkých aminokyselín v najvyššom množstve. Tieto dôležité aminokyseliny podporujú vlastnú syntézu bielkovín a tiež pôsobia antikatabolicky.

21.9039.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Ideálna zmes aminokyselín pre ochranu svalov pred katabolizmom.

Xtreme Anticatabolix obsahuje precízne stanovené množstvo aminokyselín pre namáhaný organizmus športovca. Obsahuje kľúčové vetvené aminokyseliny BCAA a L-glutamín, ktorý sa v organizme nachádza zo všetkých aminokyselín v najvyššom množstve. Tieto dôležité aminokyseliny podporujú vlastnú syntézu bielkovín a tiež pôsobia antikatabolicky. Čo je veľmi dôležité, pri tvrdých tréningoch slúžia tieto glykogénne aminokyseliny ako náhradný energetický zdroj. Ochraňujú tak nadobudnutú svalovú hmotu pred jej zničením. O užitočnosti BCAA a L-glutamínu bolo už napísaných množstvo článkov a štúdií. Teraz máte možnosť si tieto aminokyseliny zakúpiť v čistej podobe a výbornej cene!
Xtreme_Anticatabolix_banner text
Xtreme_Anticatabolix_banner_2 text2
Xtreme_Anticatabolix_banner_3 text3

Odporúčané dávkovanie

Rozpustite 2 odmerky (10 g) v 200 – 300 ml vody alebo iného obľúbeného nápoja. Dobre premiešajte. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča užívať pred aj po tréningu.

Zloženie

Veľkosť jednej dávky: 10 g / 11,3 g *
Počet dávok v balení: 50 / 44 *

Zloženie jednej dávky:

L-Leucín            2500 mg
L-Izoleucín        1250 mg
L-Valín              1250 mg
L-Glutamín        5000 mg

Obsah: L-leucín, L-izoleucín, L-valín, L-glutamín, prírodné a umelé látky zvýrazňujúce chuť *, kyselina citrónová (regulátor kyslosti) *, sukralóza (sladidlo) *, farbivá (E160a, E104).

Hmotnosť -
Príchuť

Pomaranč

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fitness Authority Xtreme Anticatabolix 800 g”
Scroll to Top