fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-12%

Fitness Authority Test Core 90 tabliet

 1. Zvyšuje celkový testosterón
 2. Zvyšuje voľný testosterón
 3. Dramaticky zvyšuje libido
 4. Zvyšuje silu a zlepšuje zotavenie po tréningu
 5. Nepriamo zvyšuje svalovú hmotu
 6. Chráni pred rastom prostaty
 7. Napomáha telu prispôsobiť sa zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži

21.9024.90

Dostupnosť 2 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Ak pociťujete stále únavu, chcete budovať kvalitnú svalovú hmotu a zrýchliť regeneráciuTest Core je ten najideálnejší produkt pre vás!
Bohatá formula Test Core rýchlo zvyšuje hladinu voľného a celkového testosterónu až po najvyššiu fyziologickú úroveň. Nemusíte sa obávať žiadnych nežiaducich účinkov, naopak budete na sebe pozorovať zlepšenie regenerácie, zvýšenie sily, zlepšenie libida a nálady. Po 25 roku života začína produkcia testosterónu vo vašom tele prudko klesať. Po štyridsiatke môže absencia tohto hormónu vyvolať vážne poruchy. Tento androgénny hormón jednoducho nevyhnutný pre normálne fungovanie tela. Test Core obsahuje širokú škálu látok, ktoré nepriamo zvyšujú celkovú hladinu testosterónu (tribulus terrestris, senovka grécka, damiana), revitalizáciu (Gingko biloba, ženšeň, Rhodiola rosea) a zvýšenie voľného testosterónu (Avena sativa). Je preto dokonalým doplnkom medzi keratínovými cyklami, pretože minimalizuje stratu svalovej hmoty a zvyšuje jej kvalitu.
Výhody:

 • Zvyšuje celkový testosterón
 • Zvyšuje voľný testosterón
 • Dramaticky zvyšuje libido
 • Zvyšuje silu a zlepšuje zotavenie po tréningu
 • Nepriamo zvyšuje svalovú hmotu
 • Chráni pred rastom prostaty
 • Napomáha telu prispôsobiť sa zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu 3x denne pred jedlom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 tbl.
Počet dávok v balení: (90 tbl.) 90
Hodnoty: v 1 tbl. v 3 tbl.
Zinok 6,7 mg 20 mg
Selén 16,7 µg 50 µg
Bór 0,33 mg 1 mg
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) extrakt 166,7 mg 500 mg
z toho saponíny 150 mg 450 mg
Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt z koreňa 100 mg 300 mg
z toho rosavíny 3 mg 9 mg
z toho salidrosidy 1 mg 3 mg
L-arginín 50 mg 150 mg
Žerucha peruánska/Maca (Lepidium meyenii) extrakt z koreňa 3,3 mg 10 mg
Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum) extrakt zo semien 16,7 mg 50 mg
Gingko dvojlaločné (Ginko biloba) extrakt z listov 6 mg 18 mg
Ženšen (Panax ginseng) extrakt z koreňa 20 mg 60 mg
z toho ginsenosidy 16 mg 48 mg
Damiana extrakt z listov 20 mg 60 mg
Ovos siaty (Avena sativa) extrakt z listov a stoniek 16,7 mg 50 mg
Vŕbovka malokvetá (Epilobium parviflorum) rastlinný extrakt 10 mg 30 mg
Muira puama extrakt z koreňa 10 mg 30 mg
Extrakt z Kajenského pepra (Capsicum annuum) 10 mg 30mg
z toho kapsaicín 0,2 mg 0,6 mg

Zloženie

Plnidlo (E460(i), E341), kotvičník zemný (tribulus terrestrisL., 90 % saponínov), rozchodnica ružová extrakt z koreňa (rhodiola rosea L., 3 % rosavínov a 1 % salidrosidov), stabilizátor (E1202), l-arginín, protihrudkujúca látka (E551, E470b), extrakt z koreňa ženšenu (panax ginseng C. Meyer, 80 % ginsenosidov), síran zinočnatý, Senovka grécka extrakt to semien (trigonella foenum-graecum L.), ovos siaty extrakt z listov a stoniek (avena sativa L.), damiana extrakt z listov (turnera difusa Wild J.), vŕbovka malokvetá rastlinný extrakt (Epilobium parviflorum Schreb.), kajenský peper extrakt z plodov (capsicum annuum L., 2 % kapsaicín), muira puama extrakt z koreňa (ptychopetalum olacoides Benth.), ginko dvojlaločné extrakt z listov (ginko biloba L.), žerucha peruánska extrakt z koreňa (Lepidiummeyenii), boritan sodný, seleničitan sodný, spevňujúca látka (E464), farbivo (E171, E172), poťahová látka (E1200, E553b), maltodextrín.

Tribulus terrestris – štandardizovaný so 45% obsahom saponínov. Tribulus podaný perorálne ovplyvňuje hypofýzu, čo stimuluje sekréciu lutenizačného hormónu (LH). Zvýšenie koncentrácie LH v krvi dáva signál semenníkom, aby produkovali viac testosterónu. Vysoká hladina testosterónu podporuje rast svalovej hmoty a znižuje percento tuku súčasne. Tribulus má tiež pozitívne účinky na zdravie človeka: znižuje hladinu testosterónu a podporuje detoxikáciu organizmu. Vďaka tribulusu v Test Corezvýšite svalovú hmotu, silu a urýchlite regeneráciu po náročnom tréningu.
Rhodiola rosea extrakt – je prírodný adaptogén, ktorý pomáha telu adaptovať sa lepšie na duševnú a fyzickú záťaž. Má antioxidačné účinky, zlepšuje náladu, napomáha uvoľneniu a to najmä po ťažkom tréningu.
Arginín – aminokyselina, ktorá sa zúčastňuje pri výrobe oxidu dusnatého. Zlepšuje krvný obeh a zvyšuje spermatogenézu. Zlepšuje prekrvenie a tým aj dopravu všetkých zložiekTest Core do svalov. Okrem toho L-arginín zvyšuje erekciu zvýšením prietoku krvi v penise.
MACA – zlepšuje sexuálne funkcie a reguluje hormóny v tele. Veľmi užitočná látky po cykloch s prohormónmi. Maca veľmi rýchlo obnovuje normálnu činnosť endokrinného systému. Maca ako rastlina je bohatá na minerály, vápnik, draslík, železo, organickú síru, jód, zinok, mangán, horčík, selén a meď. Obsahuje tiež vitamín C, niacín a vitamíny B6 a B12.
Senovka grécka – rastlinný extrakt, ktorý zvyšuje anabolický stav. Steroidné saponíny zo senovky sú prekurzory anabolických hormónov, zabezpečujú retenciu dusíka, čo vedie k zlepšeniu syntézy proteínov. Dôležitým aspektom senovky je obsah 4-hydroxy-izoleucínu, ktorý pôsobí podobne ako inzulín, pretože znižuje hladinu cukru v krvi. Navyše senovka má protizápalové účinky.
Gingko biloba – zlepšuje prietok krvi v kapilárach. Spomaľuje starnutie tým, že zlepšuje činnosť CNS. Gingko riedi krv a tak zlepšuje transport kyslíka do svalov. Má energizujúce vlastnosti.
Epimedium L. – extrakt obsahuje icariin, silný posilňovač libida. Ovplyvňuje uvoľňovanie neurotransmitérov, ako je noradrenalín, dopamín, serotonín a znižuje hladinu kortizolu. Jeho najdôležitejšou schopnosťou je pozitívny vplyv na erekciu vďaka lepšiemu prietoku krvi. Icarín je testosterón „booster“, ktorý ovplyvňuje erekciu dvomi spôsobmi: mechanické (viac krvi) a duševné (zvýšené libido). Epimedium je jedinou prírodnou alternatívou tzv. „modrej tabletky“.
Ženšen – dobre známy a populárny rastlinný výťažok so širokým spektrom účinkov na ľudský organizmus. Obsahuje veľa vitamínov a minerálnych látok (takmer 200 látok), ktoré majú vysokú biologickú dostupnosť, vzhľadom k ich prirodzenej forme. Ženšen podporuje vstrebávanie živín a napomáha uľavovať od stresu.
Damiana – afrodiziakum, ktoré napomáha zvýšeniu sexuálnej aktivity. Obsahuje početné steroly, z ktorých telo môže produkovať hormóny.
Avena sativa – veľmi dôležitá látky v Test Core. Zvyšuje hladinu testosterónu, viazaním na SHBG (globulín viažuci pohlavné hormóny). SHBG – je globulín, ktorý sa viaže na testosterón. Voľný testosterón je kľúčom k zvýšeniu svalovej hmoty a sily, pretože dáva signál k syntéze svalových bielkovín.
Epilobium parviflorum extrakt – chráni pred zväčšovaním prostaty a zvyšuje hladinu testosterónu. Zvýšená hladina testosterónu stimuluje prostatu do rastu, čo môže viesť k zníženiu sexuálnej funkcie. Epilobium spomaľuje rast prostaty a znižuje zápal močovej a pohlavnej sústavy. Veľmi dôležitá látka pre užívateľov steroidov.
Muira Puama – výťažok z rastliny zvanej „strom potencie“ zvyšuje libido, uľavuje od stresu a uvoľňuje CNS.

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fitness Authority Test Core 90 tabliet”
Scroll to Top