fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-30%

FinaFlex Stimul8 240 g

STIMUL8 je vyrobený s prísadami určenými na posun tréningu na ďalšiu úroveň. STIMUL8 zapája telo do stavu extrémnej termogenézy, podporuje spaľovanie tukov a zároveň podporuje zachovanie a rast svalovej hmoty. Zažijete cvičenie s bezkonkurenčnou energiou  a mimoriadnym zážitkom vytrvalosti, sily a moci poháňaný Beta alanínom. Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

27.9039.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

STIMUL8 je vyrobený s prísadami určenými na posun tréningu na ďalšiu úroveň. STIMUL8 zapája telo do stavu extrémnej termogenézy, podporuje spaľovanie tukov a zároveň podporuje zachovanie a rast svalovej hmoty. Zažijete cvičenie s bezkonkurenčnou energiou  a mimoriadnym zážitkom vytrvalosti, sily a moci poháňaný Beta alanínom

  • Cvičenie s bezkonkurenčnou energiou!
  • Zvýšenie a zachovanie svalovej hmoty!
  • Posúva tréning na ďalšiu úroveň!
  • Spaľovanie  tukového tkaniva!
  • Vytrvalosť, sila, moc!

Stimul8 je výrobok, ktorý prináša extrémne výsledky! Stimul8  obsahuje prísady určené na posun tréningu na ďalšiu úroveň. Stimul8  umožňuje používateľom zažiť jedinečnú energiu a zároveň zažívať zvýšenú vytrvalosť, silu a moc.

Stimul8 obsahuje  inhibítor Irisinxd ™ – zmes exotických stimulantov N-Coumaroyldopamine  v kombinácii s najúčinnejším COMT (katechol-O-metyl-transferázy), aby zvýšil biologickú dostupnosť a celkovú účinnosť N -Coumaroyldopamine  v tele.

Je možné spaľovať tuk pri zachovaní a zvýšení svalovej hmoty? So Stimul8 znie odpoveď  áno! 

BETA ALANÍN

je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, bolo zistené jej veľké množstvo výhod ako doplnok pre  športový výkon. Beta-alanín je účinný pri zvyšovaní vytrvalosti a sile. STIMUL8 obsahuje významnú dávku Beta alanínu v jednej porcii, čo užívateľom umožňuje zažiť  úžasnú silu a športový výkon. Nedávne štúdie v roku 2013 aj naďalej spevniť Beta alanín ako neuveriteľne robustný športovej výživy zložky.

Odporúčané dávkovanie : 1/2 odmerky 20-30 minút pred tréningom.

Upozornenie:

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (etiketu) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Príchuť

Čerešnová Limonáda, Jablko, Melón, Ovocný Punč, Tropické Ovocie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “FinaFlex Stimul8 240 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top